• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozstanie
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-02, 17:08   Rozstanie

Cześć!
Chce was poinformować, że w najbliższym czasie stary Mizuno musi przejść na myślę, że zasłużony urlop w swoich obowiązkach na forum, przez co nie będę mógł usłyszeć słów podziwu dla nowej wersji forum, nad którą tak wiele osób pracowało. No ale na pewno będę was odwiedzał, może nie tak często ale na pewno i również wrócę do was za jakiś czas, gdy wszelkie sprawy się unormują, przybędzie mi czasu i chęci. Moje obowiązki administratora przejmie wszystkim wam znany Seiso Senjuu.
A teraz czas na podziękowanie dla tych osób, które przy updacie mi bardzo pomogły:
- Seiso Senjuu
- Erom Kaguya
- Katrin Uchiha
- Toshiro Douhito
- Simeon Kaguya
- Ireshige Seija
- Nizari Asneri
Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, lecz jeśli się tak stało to przepraszam i dziękuje zarazem.
A i pamiętajcie, głosujcie w toplistach, zachowujcie się jak grzeczne dzieci i słuchajcie się wujka Seiso... no i miejcie to na uwadze, że wrócę i was pomęczę :) Do zobaczenia :)
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-09-02, 17:14   

  
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-02, 17:14   

Szkoda, że się zmywasz fajnie się z tobą pracowało.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-09-02, 17:27   

Dzięki Mizun :) Udanych i zasłużonych wakacji...Trzymaj się stary...Ale trzymiemy cię za słowo musisz wrócić!. Pa!
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-09-02, 17:36   

Miu... szkoda, bo co tu innego powiedzieć... Bylem, prawie, na początku forum, sporo się wtedy gadało z całą ekipą starą, wszyscy prawie odeszli, ale tego że ty odejdziesz to się nie spodziewałem :(
No ale co tu płakać... wiem że wrócisz, nie wytrzymasz ^^ a do tego czasu, no cóż, powodzenia w życiu prywatnym, w nowej szkole, itp. itp. :)
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-09-02, 17:41   

Ja chcę podziękować wszystkim osobom które przyczyniły się do powstawania nowego forum, dzięki wam te forum będzie lepsze i zajdzie naprawdę daleko. Mizuno, przykro mi, że przez jakiś czas nie będziesz w stanie bywać na forum i będziemy czekać aż wrócisz :) Seiso, życzę Ci i mam nadzieję, że będziesz dobrym adminem, moim zdaniem się do tego nadajesz...
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-02, 18:16   

Nie tylko nie odchodź bo kto będzie mi dawał warny na Sb XD Dobra taki mały żarcik. Życzę ci miłego urlopu żebyś pamiętał nas a zwłaszcza mnie i mój humor i resztę forum XD
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-09-02, 18:19   

Udanego odpoczynku Mizuno. A i też trzymam ciebie za słowo, bez ciebie KG, to nie byłoby KG.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
  
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-09-03, 14:19   

Przyznaję, odpoczynek zasłużony. Wiele zrobiłeś dla forum, ba! Więcej niż wiele! No, ale tego nie trzeba mówić. Nie ukrywam też, że szkoda... Katrin będzie samotna ;( No cóż, wiadomo, musisz mieć czas dla siebie. W takim razie z niecierpliwością oczekujemy powrotu :)
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-09-03, 15:13   

Co tu dużo się rozpisywać... Papa, cya, żegnaj, trzymaj się, narazionka, adieu, farewell, valediction. Więcej niestety nie znalazłem, lecz jak wrócisz to skorzystam z twej nadzwyczaj wspaniałej inteligencji znanej na cały świat i podasz mi jeszcze parę pożegnań w różnych językach, a teraz... "Do zobaczenia mój pysiaczku ! Będę tęsknił ! ;*" xd Dobra, koniec tej durnej gadki, która nawet sprawiła, że poczułem się smutny, więc teraz trochę dramatycznego pożegnania trzeba.

Mizu...<chlip> no... nie odchodź...<chlip> proszę... Seiso jak zostanie admem i coś powiem nie tak da mi ostrzeżenie, bana, skasuje konto, zablokuje IP, dzień później sprawi iż będę szczęśliwy, czyli odblokuje moje IP i pozwoli zrobić konto, ale po paru minutach cieszenia się i pisania jak to się cieszę na SB Seisiak mnie dobiję szybką kasacją konta, a za dwa dni to się powtórzy, aż do końca pozbawi mnie cierpliwości, nadziei i wiary w drugiego człowieka.<chlip> Będę wierzył jedynie w mojego idola, mój autorytet, a konkretnie to "Batman". Założę na siebie prześcieradło, które nazwę<chlip> "Brum, brum, super wielka peleryna mogąca przewieźć od jednej do dwudziestu czterech osób i psa, lecz podczas mojego pierwszego próbnego lotu wyskoczę przez okno i spadnę na Batmana zabijając go i siebie jednocześnie, a tego<chlip> na prawdę<chlip>, na prawdę nie chcę...<chlip>

Hah, nie sądziłem, że uda mi się zrobić tak ciekawe opowiadanie xd A co do Seisiaka jako admin to nie mam pojęcia jak admin, zobaczy się w praktyce ;>
_________________
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-09-03, 21:17   

No cóż...bye bye! Oczekujemy powrotu, aby była cała paczka! yeah!
Toshi nie obawiaj się....chyba aż tak strasznie nie będzie xD
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-09-04, 10:54   

A o mnie to zapomniał, mimo, że Ireshige i Nizari nic nie zrobili, ich wypisał... Ale trudno. Ważne, że teraz okupujemy władzę : D . Chociaż nie, Seiso też mi może bana na tydzień dać jak Mizun to "Żegnamy" i "Witamy" admina z wielką godnością... (Admini się znaleźli psia mać).
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |