• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Arena #1
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-24, 14:04   

Jeśli były ukryte ruchy proszę je przesłać na pm
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-08-24, 19:31   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-24, 19:31   

Inu rotując leciała na Jamę, który dzięki sharowi uniknął tego ataku i wyrzucił żyłkę, by ta oplątała się wokół dziewczyny, jednak zapomniał przywiązać ją do kunaia bądź shurikena i żyłka pod wpływem silnego powietrza ,które wydzielała Inu podczas kręcenia się została odepchnięta od dziewczyny. Przy lądowaniu jedynie dzięki większej szybkości i zręczności od Jamy Inu odchyliła się na tyle ,by nie dostać kopa w klatkę piersiową ,a w ramię, w którym poczuła ostry ból, który na chwilę spowolnił składanie jej pieczęci. Przywołane klony Jamy nic nie dały ,ponieważ nie wydzielały zapachu ,więc Inu z łatwością lokalizowała prawdziwego chłopaka. Mgła opadła a na środku mostku pojawił się anbu, białe rozczochrane włosy wystawały z nad maski.
-Witajcie od teraz ja będę sędziom ,to ma być czysta walk...

Nie będę pisał % HP i chakry bo mnie to wkurza :)
_________________

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-24, 21:20   

Wycofałem się lekko do tyłu. Ataki z zaskoczenia i kombinatorstwo na nią nie działały. Jedynie frontalna walka mogła przynieść jakiekolwiek efekty. Odetchnąłem głębiej. Teraz albo nigdy. Jednak najpierw zebrałem linkę, która ona rozrzuciła. Wykonałem Shunshin no Jutsu za nią i uderzyłem z Dainamikku Entorii celując w kręgosłup. Następnie, gdyby mi się udało łapię dziewczynę za bark i pomagam sobie przejść do przodu. Wtedy błyskawicznymi ruchami uderzam z pięści w potylicę i wątrobę. Gdyby jednak tamten ruch się nie udał wycofuję się i rzucam 3 shurikenami.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-24, 22:36   

Warknela przeciagle na przeciwnika szczerzac swoje przerazliwe kly. To ja nieco wkurzylo, lecz juz po chwili usmiechnela sie polgebkiem. Slepia nadal miala zamkniete, wiec nie widziala zadnych klonow. Nabrala wiekszej dawki powietrza w pluca i przylgnela do ziemi. Sluchala. Nagle kroki Jam y przyspieszyly. Shishin...biegl po linii prostej, przeanalizowala predko, gdzie przeciwnik wyladyje rownoczesnie unoszac reke, najezona pazurami. Slyszac Jame za soba zamachnela sie reka obracajac rownoczesnie cialo, aby stac bokiem do przeciwnika. Wycelowala reka w nadlatjaca noge, by ja zlamac przy dobrej sposobnosci. Oczywiscie Inu caly czas miala kontakt z Pai, ktora dzwiekami dopowiadala o szczegolowych ruchach przeciwnika. Gdyby jednak oberwala, wyciagnelaby kunaia i wbilaby go w rece Jamy na swoich barkach
Przed ewentualnymi shurikenami by umknela.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-25, 10:31   

Ruch Jamy był dobry ,jednak, dziewczyna nie zdążyła wstać ,by kontratakować lub zebrać obrażenia. Uchiha przeleciał z wystawioną przed siebie nogą nad Inu ,która dopiero się podnosiła. Gładko wylądował na ziemi ,odskoczył i rzucił trzema shurikenami. Inu kucnęła i przeturlała się unikając miotanych broni. Staliście od siebie 13m.

Kolejka:
Inu
Jama
Ja
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 12:09   

Inu nie planowała tego posunięcia, lecz ją to mile zaskoczyło. Siedziała przycupnięta do ziemi i zaczęła wymyślać kolejne strategie. Po chwili przyłożyła do siebie swoje dłonie i zaczęła mozolnie składać pieczęci. Mruknęła cicho pod nosem jakieś słowo.
w tym momencie zza krzaków poszybowały kunaie. Najpierw 1, 2, a na końcu trzeci. Wiadomo było co jest sprawką tego zamieszania. Oczywiście każdy z osobna celował w Jamę. Broń leciała z krzaków za plecami przeciwnika.
Dziewczyna w tym czasie ruszyła biegiem na Jamę. Cały czas trzymała gardę. Przed chłopakiem wykonała szybkie shusin, by pojawić się z boku przeciwnika. W tym momencie wybiła się z ziemi i zaczęła rotować wprost na Uchihę
_________________


Moja Pai
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-25, 13:21   

Od razu rozpocząłem ofensywę. Szybko biegłem na prawo od Inu i kątem oka dostrzegłem lecące shurikeny. Wyciągnąłem kunai'a, nie do odbicia, lecz do innego ataku. Wykonałem shunshin no jutsu na lewo, zmieniając całkowicie swoje położenie. Do broni przywiązałem linkę. Nie chciałem popełnić tego samego błędu co wtedy. Zobaczyłem, jak Inu zaczyna rotować, wykonałem skośny unik w bok i jak w tedy rzuciłem linkę, lecz tym razem z obciążeniem. Miałem nadzieję, że zdążę. Gdyby mi się udało, podbiegam i kopię ja z wyskoku. Następnie chwytam ją za kark i nie pozwalam na ucieczkę. Dokładam do tego jeszcze kilka uderzeń w potylicę.
Gdyby jednak mi nie wyszło, przyciągnąłbym linkę i kunai'a i spróbowałbym zaczepić ją o nią. Wtedy wykonałbym połączenie Konohy Senpuu i Renpuu w tej kolejności.
W każdym wypadku jestem gotowy do obrony i trzymam linkę.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-25, 15:38   

Jama za późno dostrzegł kunaie(nie shurikeny) lecące w jego plecy, chciał ich uniknąć z pomocą shunshina, jednak niepotrzebnie stracił ułamki sekund na wyciągnięcie swojego kunaia, dwie wybuchowe notki umieszczone na kunaiach spowodowały eksplozję. Jama został odrzucony do jeziorka, oszołomiony z lekko poparzoną ręką ,którą odruchowo zasłonił twarz i bolącym torsem. Inu w tym samym czasie chyba nie przewidziała wielkości wybuchu i biegnąc na Jamę znalazła się również w polu rażenia notek, jednak ją tylko odrzuciło w krzaki.
_________________

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-25, 15:55   

Szybko wstałem i zacząłem biec na Inu. Nie czekałem, aż się podniesie. Miałem plan, który teraz chciałem wykorzystać. Nagle wykonałem shunshin no jutsu i pojawiłem się za Inu. Wyskoczyłem lekko i z całej siły starałem się kopnąć ją w plecy. Następnie, gdyby się podniosła, cały czas pozycji obronnej rzuciłbym się na nią i starał się uderzać w skroń lewą ręką. Gdyby jednak się podniosła, błyskawicznie wykonałbym Dainamikku Entorii, a następnie okładał pięściami. Byłem już zdenerwowany. Jednak przemogłem to i ból w ręce. Woda, lekko złagodziła oparzenie, dzięki temu tak nie bolało. Musiałem wytrzymać. Nie odpuściłbym.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 21:00   

Na szczescie krzaki byly dosc miekkie.
- Cholera! - wrzasnela podirytowana. Teraz ona sie zabawi. Juz po chwili kucnela, zaslaniajac krzakami plecy. Wlasciwie opierajac sie o jego galezie. Migiem zaczela wykonywac pieczecie do kirigakure (poprzednia mgla chyba opadla nie?). Niech zobaczy jak fajnie jest niewidziec! Rzecz jasna caly czas miala na uwadze przeciwnika, ktorego wyczuwala nosem. Kiedy tylko wyczula podobny ruch do poprzedniego zrobila przewrot w bok w kolejne krzaki. Po tym dzieki kontroli chakry wspielaby sie na drzewo, na jego galezie uciekajac od kolejnych atakow.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-26, 10:15   

Dziewczyna była za krzakami ,więc Uchiha nie mógł użyć swojego gen. Inu podniosła się szybciej z racji o wiele mniejszych obrażeń. Powstała mgła, a Jama przeniósł się w miejsce gdzie widział dziewczynę, której już tam nie było. Zobaczył ośrodek jej chakry jak siedziała na gałęzi. W tym samym czasie Pai wskoczyła na jego plecy przewracają go do przodu.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-26, 12:11   

Pai spisała się na medal. Wybiła się pospiesznie z pleców Jamy, aby zanurkować z powrotem w zarośla, kryjąc się w nich i ponownie znikając wszystkim z oczów w głębi roślin
Inu zauważywszy swoją mgłę otworzyła ślepia. Usadowiła się i czekała na zamierzony ruch Pai. Widząc, że szczenię wyskakuje ze swojej kryjówki dziewczyna momentalnie wyciąga kunaie i rzuca nimi w obydwie dłonie przeciwnika, chcąc przygwoździć go nimi do ziemi. Na tym nie poprzestaje. Równoczesnie używa shushin by znaleźć się tuż obok leżącego przeciwnika. Dziewczyna wybija się z ziemi z zamiarem kopnięcia Jamy w środek pleców z powietrza. Dzięki wyskoku nabiera wystarczającego impentu, co daje skuteczniejsze obrażenia. Dalej szarżuje Uchihę serią ciosów, używając raz po raz ostrych pazurów do rozszarpywania wrażliwej skóry Jamy. Nie traciła czujności, więc podczas niebezpiecznego ruchu swojego przeciwnika odskoczyłaby na bezpieczną odległość
_________________


Moja Pai
Ostatnio zmieniony przez Inoue Inuzuka 2010-08-26, 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-26, 13:32   

Nic nie widziałem. Nie wiedziałem nawet, gdzie się coś znajduję. Ale nie chciałem zostawać w tym samym miejscu. Szybko wykonałem shunshina w bok, po czym odszedłem od swojego miejsca. Zadawało mi się, że słyszę człapanie Pai. to mogła być moja szansa. Szybko pobiegłem tam, gdzie wydawało mi się, że ona jest. Jeśli tam stoi chwytam ją za gardło i oprawiam uścisk tak, by nie wymknęła mi się i nie ugryzła. Przykładam kunai'a do szyi i wołam.
- Inu jeśli się poddasz nie zrobię jej krzywdy!
Oddaliłem się od mgły wchodząc do wody. Gdyby dziewczyna starała się mnie zaatakować usłyszałbym. Wyjmuje notki wybuchowe i przykładam do psa. Miałem w oczach determinację. Byłem gotowy i zrobiłem taką minę, by ona również o tym wiedziała.
Gdyby jednak psa tam nie było u ciekam do jeziora. Wskakuję i nurkuję, wypływając dalej od mostka i ziemi, by słyszeć w razie czego Inu. Ma kunai'a w dłoni i czekam na lepszą okazję do ataku. Gdyby mnie atakowała nurkuję i atakuję ją spod wody.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-26, 14:02   

Wszystko działo się błyskawicznie, oboje nic nie widzieliście ,a Inuzuka rzuciła kunaie kierując się słuchem i węchem. Kunaie w coś głucho uderzyły, a dziewczyna pojawiając się przy chłopaku by go zaatakować z góry poczuła , że coś ją złapało i postawiło na ziemię. Oboje usłyszeliście zakłopotany głos.
-Szlag by to trafił, gdzieś w tych zaroślach zgubiłem buta, idźcie go znaleźć-powiedział Seiso i usiadł na ziemi.

___kolejność obojętna
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-26, 14:10   

Dziewczyna miała niezłe zdziwko widząc Seiso tuż obok. Wpier otworzyła usta z zszokowaina, a jej oczy omal nie wyszły na orbit. Po kij on się wtryniał do diaska!? Już wolała dostać po mordzie. Przeszyła go morderczym wzrokiem
- Sam sobie szukaj zakichany leniu! -Krzyknęła w jego stronę i splunęła na ziemię. Pai jednak usłuchała. Z jej węchem but bez problemu się znalazł. Wcześniej zajęła się nim należycie przedziurawiając go swoimi ostrymi kiełkami. Po krótkiej chwili wydreptała ochoczo z krzaków ze znaleziskiem w pysku z wysoko uniesionym i merdającym ogonem.

//*jeb* O.o//
_________________


Moja Pai
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |