• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Specjalizacja
Autor Wiadomość
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-16, 12:18   Specjalizacja

Siema chciałbym zasugerować nową specjalizacje a mianowicie

Mistrz walki kastetami
1 Poziom
Zwykli shinobi nie dorównują ci podczas walki możesz nosić tylko 1 kastet

2 Poziom Wymagane: 35% umiejętności w walce kastetami
Możliwość korzystania z dwóch kastetów

3 Poziom Wymagane: 50% umiejętności w walce kastetami
Twoje uderzenia są bardzo precyzyjne i silne

4 Poziom Wymagane: 80% umiejętności w walce kastetami
Możliwość nasycania kastetu chakrą ( fuuton : dłuższe ostrza, Katon : przy uderzeniu bardzo mocno oparza przeciwnika, ration : paraliżuje przeciwnika prądem , Doton: bardzo wytrzymałe ostrze prawie nigdy się Nie tępi ,Suiton: ostrze jest pokryte wodą pod dużym ciśnieniem wtedy broń robi się bardzo ostra )

5 Poziom Wymagane: 100% umiejętności w walce kastetami
Możesz sterować kastetami na odległość za pomocą chakry. Jednym rzutem w drzewo możesz je przebić na wylot i stojący za nim przedmiot
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Wysłany: 2010-07-16, 14:55   

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-16, 14:55   

Jestem za.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-16, 16:18   

Pomysł dobry, pomimo iż nie jestem zwolennikiem kastetów :)
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-17, 23:05   

Pomysł ma plusy i wady. Zacznę od wad.


×-Każdy powinien móc się posługiwać dwoma kastetami, wystarczy trening, żeby móc się nimi dobrze posługiwać.
×-Bardzo mało poziomów dałeś.
×-Czy to w ogóle potrzebne? To tak samo jak specjalizacja w posługiwaniu się kunaiem, ale w posługiwaniu się nim(kunaiem, który jest podstawową bronią SHinobi) wymagany jest dłuższy i cięższy trening. Żeby nauczyć się posługiwać kastetem co trzeba umieć? Zwykłą sztukę walki... To ci jedynie polepsza uderzenia, które mogą dzięki kastetom poważniej zranić przeciwnika, więc jaki z tego wniosek? Każdy idiota, który umie chociaż trochę sztuk walki może się posługiwać tą bronią.


Więcej minusów nie znalazłem, więc czas na plusy.

-Całkiem ładnie opisane.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-18, 08:51   

Mnie ten pomysł się nie podoba...To ja np...Chciałbym specjalizację...Hm...Lepsze panowanie nad żyłką...Spec. są jakie są...Jeżeli chcesz to zapytaj się Mizun czy ci pozwoli...Jakby każdy mógł se tworzyć własną spec to była by MASAKRA!!! Takie jest moje zdanie...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-18, 09:34   

A moim zdaniem taka specjalizacja byłaby dobrym pomysłem, ponieważ bez żadnych procentów, nie ma się pewności czy wyrzucony kastet w przeciwnika przetnie np. drzewo, czy inną zaporę. Poza tym walka kastetami zmienia trochę styl walki (zwłaszcza takimi jak miał Asuma)... Niestety wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Praktycznie każdy poziom poza 5 jest słabo stworzony.

Cytat:
1 Poziom
Zwykli shinobi nie dorównują ci podczas walki, możesz nosić tylko 1 kastet
- trzymanie 1 kastetu to jest niedorzeczność, ponieważ 2 taka broń nie utrudnia poruszania się i walki.

Cytat:

2 Poziom Wymagane: 35% umiejętności w walce kastetami
Możliwość korzystania z dwóch kastetów
- żadna poprawa. Możliwość korzystania z 2 kastetów powinna być nabierana wraz z wybraniem tej specjalizacji. Do tego powinny być dodane również jakieś jutsu, inaczej ta specjalizacja jest po prostu słaba i to właśnie tych jutsu powinniśmy się później uczyć, a nie trzymania kastetów.

Cytat:
3 Poziom Wymagane: 50% umiejętności w walce kastetami
Twoje uderzenia są bardzo precyzyjne i silne
- właściwie co to za ulepszenie? Ewentualnie precyzje może poprawić, ale siłę? Zazwyczaj cios jest wykonywany jak zwykła pięść, więc jego obrażenia powinny zależeć od naszej siły.

Cytat:
4 Poziom Wymagane: 80% umiejętności w walce kastetami
Możliwość nasycania kastetu chakrą ( fuuton : dłuższe ostrza)
- ten atak (powiększanie długości ostrza) jest już od chuunina w technikach fuuton, do reszty nie mam zastrzeżeń...

Piąty poziom może być jednak wydaje mi się on zbyt słaby.

Cytat:
.Jakby każdy mógł se tworzyć własną spec to była by MASAKRA!!!
- a w tym wypadku właśnie się z Tobą nie zgodzę. Moim zdaniem byłoby ciekawiej, bo w tym momencie 90% użytkowników ma za specjalizację marionetki, Jashina, bądź Origami. Mam tylko nadzieję, że updacie forum zostaną wprowadzone nowe, ciekawe specjalizacje.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-18, 09:59   

Simeon to było robione na szybko po prostu wpada mi pomysł to go wstawiłem żeby nie zapomnieć
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-18, 22:03   

Katsumi, rozumiem, ale jak już piszesz możesz się trochę postarać i bardziej rozwinąć ten pomysł, aby móc zadowolić administrację i odpuścić jej trochę pracy, myślenia no i wymyślania do tego jakichś dodatków, lepszych opisów itd.

Wracając do posta Simeon'a...

Cytat:
Mam tylko nadzieję, że updacie forum zostaną wprowadzone nowe, ciekawe specjalizacje.


Co do tego to mogę Ci już powiedzieć, że nowych klanów oraz specjalizacji nie zabraknie. Wszystkie, które dotychczas widziałem były ładnie opisane, ciekawe oraz przydatne dla prawie każdego, lecz po paru nowych specjalizacjach muszę przyznać, że pomysły z Naruto zaczynają się kończyć i trzeba zasięgnąć ich z innych anime lub korzystać z wyobraźni, co również nie powinno was zasmucić, ponieważ trochę nowości i różnorodności powinno was zadowolić.

Wracając do samego początku tego tematu, czyli wprowadzeniu w życie tego pomysłu chciałbym poprawić trochę opisy poziomów opanowań tej specjalizacji, ponieważ jeżeli wejdzie ona w życie będzie trzeba te opisy lekko rozwinąć.

Mistrz walki kastetami
Cytat:

1 Poziom
Zwykli shinobi nie dorównują ci podczas walki możesz nosić tylko 1 kastet


Od razu powiem, że ten poziom wymaga sporych poprawek. Opis jest krótki oraz pozwala na posługiwanie się jedynie jednym kastetem, co umiem już w prawdziwym życiu bez żadnego wymagającego i długiego treningu, więc zmieniłbym to na coś takiego:

1Lv.(3%)
Nasze umiejętności w posługiwaniu się kastetami nie są wielkie, lecz dzięki nim założonymi na dłonie możemy przeprowadzić ciosy, które zadadzą przeciwnikowi znacznie poważniejsze rany niż przy normalnym uderzeniu bez żadnego wyposażenia. Przy ataku obrażenia są zwiększane dzięki kastetowi o 5-8%.

No to zrobione... teraz czas przejść na poziom drugi, który również nie jest doskonały. Jest on wręcz bezsensu, słaby i niema żadnych plusów, a minusów można wymienić całkiem sporo. Czemu? Jest tutaj wypisanych 5 słów, które umożliwiają założenie
dwóch kastetów i posługiwanie się nimi. Taki poziom to ja opanowałem w 3 klasie...

Oto on:
Cytat:
2 Poziom Wymagane: 35% umiejętności w walce kastetami
Możliwość korzystania z dwóch kastetów


A oto moja wersja:

2Lv.(25%)
Aby opanować ten poziom wymagany jest już dłuższa praca przy kastetach i większe doświadczenie. Na tym poziomie możemy dodawać do kastetu chakry w taki sposób, żeby nasze ataki były silniejsze i umożliwia nam zadawanie poważniejszych obrażeń przeciwnikowi. Przy ataku obrażenia są zwiększane dzięki kastetowi i chakry dodanej do niego o 10-15%.

No to na tyle by było na temat drugiego poziomu. Teraz czas na trzeci... trochę to zaczyna mi się nudzić, więc opiszę to na szybko, zrobię jeszcze może opis czwartego poziomu i kończę na dziś. Może jutro to dokończę, lecz wątpię... Dobra, dobra, zapędziłem się odrobinę... Wracając do opisu poziomu trzeciego niestety muszę powiedzieć, że jest on równie słaby co i poprzednie, lecz muszę Ci pogratulować tego, że opis jest dłuższy od opisu drugiego poziomu o całe dwa słowa.

Oto on:
Cytat:
3 Poziom Wymagane: 50% umiejętności w walce kastetami
Twoje uderzenia są bardzo precyzyjne i silne


No to nie będę już więcej gadał bo i tak was to pewnie nie interesuję i od razu przejdę do mojej wersji.

A oto i ona:
3Lv.(45%)
Przy tym poziomie nasze umiejętności są już znacznie lepsze niż przy poprzednich poziomach. Po opanowaniu tego poziomu posługiwania się kastetami możemy dodać do niej chakry tak jak w poprzednim poziomie, lecz tym razem możemy tą chakrą tak manipulować, aby zrobić z niej powłokę wokół kastetu na podobiznę łańcuchu, który jest na pile motorowej. Jest on ostry, szybko się kręci wokół kunaia i dzięki temu możemy przeciąć znacznie więcej niż bez dodania do naszej broni chakry, lecz żeby użyć takiej techniki wymagana jest natura chakry Fuuton. Przy ataku obrażenia są zwiększane dzięki kastetowi i chakrze dodanej do niej o 20-30% z możliwością rozcięcia kończyn przeciwnika, co umożliwia zabicie przeciwnika.

Dobra, jest już całkiem późno, jestem zmęczony i nie chce mi się dalej o tym pisać. Jak chcecie to jutro mogę dodać jeszcze z 3-5 poziomów, lecz na dzisiaj już sobie odpuszczę. A więc dobranoc, karaluchy pod poduchy, dobrej nocy itd...
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-22, 12:14   

Jestem na nie... Czemu? Bo to przesada... Zróbcie jeszcze Mistrz walki kunai'ami, Mistrz walki shuriken'ami, Mistrz walki senbon'ami, Mistrz walki wybuchowymi notkami, Mistrz walki granatami... Jak dla mnie wystarczą Mistrz walki na dystans i Mistrz walki mieczami.
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-22, 22:49   

zapomniałeś o mistrzu walki rysikiem do ołówka i mistrz walki na półśredni dystans, krótki dystans półdługi dystans i najdłuższy dystans
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |