• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto - Miyuki
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-04, 17:10   

-Więc, co zamawiasz Siro-kun?-Zapytała słodko dziewczyna, dziwnie zwracając się do twojego chłopaka.
-Wiesz co...- Takiryu zachowywał się twoim zdaniem dziwnie. Prawie jak taki, no kocur. Zgrabne, leniwe ruchy, niezainteresowany wyraz twarzy i jeszcze ten szarmancki, delikatny uśmiech. Jednak nie to cię najbardziej zaniepokoiło. Dużo gorsze było to, jaki był cel tej dwójki. Po napisie na owym domu wywnioskowałaś, że to tak zwany dom gejsz. Tylko co twój chłopak, do diabła robi z gejszami?!
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Wysłany: 2010-05-04, 17:15   

_________________

 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-05-04, 17:15   

-"Siro....kun? Że co do cholery?! I jakie gejsze kurde mol?!"-wrzeszczałam w myślach.
Już chciałam się odmienić i zrobić porządek. Powstrzymało mnie to, że jeżeli będzie gorzej to będę mogła zrobić jeszcze większą awanturę.
-"Takiryu...Co się dzieje?"
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-04, 17:30   

Weszli do budynku, na progu przywitała ich piękna, rudowłosa kobieta w kimonie.
-Proszę tędy.- Prowadziła Takiryu, wdzięcząc się jeszcze bardziej, niż blondyna.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-05-04, 17:34   

Błyskawicznie wfrunęłam do środka, jak wystrzelona z procy. Tym razem postanowiłam zaryzykować bardziej i zmniejszyłam odległość pomiędzy mną, a Takiryu. Kiedy się zatrzymał, również wylądowałam bliżej.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-04, 17:36   

Byli w małym saloniku. Kręciło się wokół mnóstwo pięknych kobiet. Wszystkie zalotnie uśmiechały się do Takiryu.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-05-04, 17:38   

-"Co za...idiotki"-myślałam nerwowo.
Zdecydowanie mi się to nie podobało, ale i tak nic co wymagało by mojej ingerencji się nie działo. Zajęłam miejsce na ścianie, w pobliżu Takiryu i uważnie obserwowałam.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-04, 17:41   

Powoli czułaś, jak kończyła ci się chakra. Jeszcze trochę i odmienisz się z powrotem w siebie. Na dodatek jakaś "idiotka" dorwała klapkę i chciała cię rozpłaszczyć. Z rozmowy usłyszałaś tylko parę słodkich słówek, od których ci się niedobrze robiło.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-05-04, 17:45   

-"Osz ty! Zaraz ci pokażę!"-pomyślałam i odleciałam.
Zrezygnowałam z zemsty, ale to, że zaraz się odmienię, a nic się nie dzieje, nie jest dobre. Nagle wpadłam na genialny pomysł. Podleciałam do tej "idiotki" z wcześniej i zaczęłam latać jej przed twarzą. Chciałam sprawić by mnie goniła. Gdy się uda to prowadzę ją do jakiegoś pustego pomieszczenia, po czym anuluję przemianę i bezproblemowo obezwładniam gejszę, zabieram jej ciuchy i związuję. Przebieram się i zmierzam do pomieszczenia z Takiryu. Zajmuję miejsce kilka metrów od niego i obserwuję.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-05, 12:53   

Takiryu z uśmiechem obserwował wszystkie wdzięczące się kobiety, jednak gdy ty weszłaś, od razu cię rozpoznał, a wyraz jego twarzy zmienił się diametralnie. Widać "idiotki" nie zwróciły uwagi ani na nową "koleżankę" ani na zestresowanego klienta.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-05-05, 14:47   

Kiedy usiadłam, posłałam mu najbardziej gniewne spojrzenie jakie mogłam. Chciałam żeby byłtak zestresowany i zawstydzony, że wyjdzie.
-"Co za idiota!"-krzyknęłam w myślach i zacisnęłam pięści.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-05, 15:28   

Odwdzięczył się zirytowanym i podłamanym spojrzeniem, a na domiar złego, do salonu weszła jeszcze jedna kobieta, w krwisto-czerwonym kimonie. Była piękna i wyglądała na najbardziej doświadczoną w tym fachu. Spojrzała na ciebie dziwnie, ale postanowiła przemilczeć fakt, że nie kojarzy twojej twarzy.
-Więc, drogi Siro-kun, wybrałeś już sobie towarzyszkę?-Zapytała słodko.
-Eh...-Zawahał się chwilę i spojrzał na ciebie znacząco.- Wybieram ją.-Powiedziała nieco zbyt szorstkim tonem, a ty widziałaś jak jego ręce trzęsą się ze zdenerwowania. Przez ciebie wypadał z roli, ale gejsze zdawały się tego nie zauważać.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-05-05, 19:43   

Kiedy chłopak się zawahał, posłałam mu jeszcze jedno groźne spojrzenie. Trochę mi ulżyło kiedy wybrał mnie, ale i tak byłam zła. Chciałam zrobić niezadowoloną minę, ale powstrzymałam się. Podobała mi się ta rola. Uśmiechnęła się milutko i wstałam z gracją. Podeszłam do Takiryu i odezwałam się ciepło:
-Co co chłoptasiu? Idziemy?
Chwyciłam go za rękę i poprowadziłam do jednego z pokojów. Cały czas trzymałam jego rękę. Gdy weszliśmy do pomieszczenia, wzmocniłam uścisk i po chwili rzuciłam nim o podłogę.
-Co to sobie wyobrażasz do cholery?! Jeżeli to ma być misja...to mogłeś jej nie brać! Chyba masz prawo odmowy, nie?! Prawdopodobnie myślisz teraz, że ci nie ufam, ale nawet nie podejrzewałam, że pójdziesz do...takiego miejsca-mówiłam głośno, ale starałam się by gejsze nie słyszały.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-05, 19:48   

Wstał z podłogi, widać było po nim zdenerwowanie.
-Mówiłem, żebyś za mną nie szła. To jest poważniejsza misja, niż ci się może wydawać.- Powiedział zupełnie szorstkim głosem.
- Skomplikowałaś sprawę. Teraz będzie jeszcze trudniej.- Oznajmił zawiedziony.
- I masz rację, wydaje mi się, że mi nie ufasz.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-05-05, 20:04   

-No...Może nie tyle tobie co im-opuściłam głowę i wyraźnie spuściłam z tonu.
Milczałam przez chwilę i zastanawiałam się co powiedzieć. Westchnęłam.
-Na prawdę jestem beznadziejna. Skomplikowanie komuś misji to chyba najgorsze co mogłam zrobić. Jeśli mogę to jakoś naprawić...Najlepiej będzie jak już sobie pójdę...-mówiłam i urwałam zastanawiając się ponownie-Tylko jak wyjść żeby się nie skapnęły?-zapytałam raczej siebie.
Podeszłam do okna(jeżeli takowe było) i zobaczyłam na którym piętrze się znajdujemy.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-07, 15:48   

-Nie!- Krzyknął "szeptem".- Jak już tu jesteś, to zostań!. Może nawet się przydasz.-Powiedział to takim tonem, jakby wpadł na genialny plan.
-Posłuchaj uważnie. W tej wiosce kręcił się pewien przestępca rangi A. Nagle zniknął zabierając ze sobą ważne informacje. On lubił takie miejsca. Może ty tego nie widzisz, ale dzięki Sharingan nałożyłem specjalne GenJutsu i się pod niego podszywam. Muszę znaleźć jak najwięcej informacji o nim.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |