• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Morze Kogane-Shiawase
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-11, 19:54   

-Ale... jeszcze nic nie zrobiłem... Zupełnie nic... - odparł zdziwiony Sjan marszcząc brwi i czoło, dziwnie się na Ciebie patrząc z jednym zamkniętym okiem.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Wysłany: 2010-06-11, 20:06   

_________________

 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-11, 20:06   

-Yyy jak to nic?- zapytał zszokowany Graff. -Toć czułem twój wzrok na sobie, a zdążyłem coś niecoś podłapać o twoich umiejętnościach (ludzie gadali na tej dyskotece, oj gadali ;p), hmm zasadniczo to mógł być szok, no wiesz alkohol, wysiłek, "stres" lotu itp. i wypadek murowany- próbował się wytłumaczyć. -Ale co ty tak na mnie dziwnie patrzysz?- zapytał
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-12, 10:42   

-Bo moje jutsu gotowe... - prawe oko Sjana otworzyło się nagle a czarne znaki na nim zaczęły wirować. Uderzyło w Ciebie zimno i na chwilę zamknąłeś oczy, by je po chwili otworzyć... Pływałeś na wodzie na jakiejś krze. Wokół Ciebie była woda... A dalej... Wysokie ściany z lodu, uformowane w kształty. Gdzieniegdzie było coś podobnego do lodowej zjeżdżalni, która kierowała się w stronę wody. Gdzie indziej piętra i otwory na powietrze...
-Ta woda ma z jakieś dwa metry i nic nie wpłynie, z zewnątrz też jest ogrodzona lodem... - rzucił Sjan siedząc do góry nogami na suficie.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-13, 18:23   

- No to zdejmuj ciuchy puki nie patrzę i pod wodę - powiedziałem odwracając się tyłem do dziewczyny z uśmiechem na ustach. Ledwo wytrzymywałem by nie wybuchnąć śmiechem.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-13, 18:43   

-Coś ty?! Ty wszystko widzisz! A poza tym sam zdejmij, bo ja sobie ze stanikiem sama nie poradzę.- Wyznałam zmuszając się do zachowania powagi.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-13, 18:51   

Odwróciłem się podchodząc do dziewczyny i całując ją w usta. Moje ręce powędrowały do zapięcia stanika powoli go rozpinając... ( xD )
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-13, 20:03   

Otworzyłam szeroko oczy, będąc nieco zdziwioną. Czułam jak moja twarz nabiera kolorów. Przecież, na jeża, żartowałam!
-He he, nie bierz niczego tak dosłownie.- Powiedziałam speszona, automatycznie rękami hamując poczynania Mizuno, który chyba miał niezły ubaw.
-No no, pozwoliłbyś, żeby twoja dziewczyna się tak obnażała na oczach wszystkich? Nie ładnie... - Zauważyłam, unosząc brew do góry i gestem wskazując na obecnych plażowiczów. Drżyjcie niewierni! Oto Katrin! Mistrzyni odwracania kota ogonem!
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-13, 21:39   

- Hahaha kobieto co ja się z tobą mam. Najpierw chcesz potem nie ehh - powiedziałem i demonstracyjnie przewróciłem się do tyłu wpadając do wody i znikając w jej czeluściach z rozłożonymi rękoma. :)
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-14, 08:16   

-Kobieta zmienną jest, przyzwyczajaj się.- Rzuciłam żartobliwie, również nurkując w wodzie. Uznałam, że jednak mi jest wystarczająco ciepło i że można by się ochłodzić. Poza tym poniekąd przeszkadzał mi piasek we włosach, którego za Chiny Ludowe pozbyć się nie mogłam.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-14, 16:15   

" Ja cię kręcę ale ona się mną bawi " pomyślałem wynurzając się na powierzchnie i rozglądając w koło. Szczerze nie lubiłem wody ale nie chciałem psuć zabawy Katrin więc zanurkowałem do wody rozglądając się za jakimiś ciekawymi znaleziskami które spoydobały by się dziewczynie.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-14, 17:02   

Pływałam sobie bez większego celu. Zastanawiałam się, co w tej chwili robi Tsu. Zostawiłam go na pastwę losu. Pewnie się skubaniec cieszy.
////
ZT
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-21, 11:19   

Sekami wolnym krokiem szedł w kierunku brzegu. Nie zwracał uwagi na dzieci które się bawiły. Usiadł nad brzegiem i położył się. Zaczął odpoczywać...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-16, 11:35   

Sekami nadal leżąc nad brzegiem morza oddychał morską bryzą, która dawała się czuć w powietrzu. Młody chłopak leżał dość blisko wody, dlatego niekiedy czuł jak fale obmywają mu stopy. Jego skarpety znajdowały się w butach, który bezwiednie leżały obok Sekamiego. Ten zaś podparł się rękoma i spojrzał na horyzont. Nic na nim nie było. Tylko błękitna ciecz, która zdaje się łączyć z niebem. Dzisiaj było one bezchmurne...Słońce zachodziło na prawo od 14 letniego chłopaka, który podobno nie zdawał sobie sprawy że jest jeszcze młody. Jego cień leżał na już chłodniejszym piasku, który nagrzewał się przez cały dzień. Sekami znów ułożył się wygodnie na pisaku i odpoczywał nadal czując jak kojące i spokojne otocznie, wpływa na jego korzyść. Widać że Nuri dobrze wypoczywał...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-26, 21:08   

Widząc jak pewien chłopak leży swobodnie na piasku jakieś 15 metrów dalej, chwyciłam pędzel oraz zwój i zaczęłam go malować. Cicho przeturlałam się trochę w stronę morza, aby mieć lepszy rzut oka na jego profil.... Miałam już ujęcie na całe jego ciało... zaczęłam malować...
-Tylko, żeby mnie nie zauważył... - zmarszczyłam czoło - a co mi tam... - powtórnie złapałamm pędzel do prawej ręki i brałam rysy chłopaka.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-26, 21:12   

Sekami leżał na piasku i wypoczywał, zauważył kątem oka jakąś dziewczynę. Zdawała się mu bacznie przyglądać. Sekami nie wiedząc co robi, pomyślał że coś knuje. Szybko postawił się na nogi i przybrał pozycję bojową.
-Co robisz?
Zapytał...W końcu rozpoznał że ona go maluje.
-Przepraszam...Jestem Sekami...Miło mi
Powiedział z uśmiechem.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |