• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorące Źródła
Autor Wiadomość
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-07-19, 21:19   

Zacząłem iść w jego stronę powolnym i tajemniczym krokiem. Podszedłem i podałem mu rękę-Jestem Dan, miło mi.....
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Raiton
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Wysłany: 2010-07-19, 21:22   

 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-19, 21:22   

Sekami pojawił się zaraz obok Toshiro...
-Witaj...Miło mi...
Tutaj trochę się zatkał gdyż wiedział iż powiedział to samo co jego kolega Dan
-...Cię poznać
Dokończył zdanie uśmiechając się do niego...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-19, 21:47   

Spojrzałem za siebie w stronę przybyszy. Kiedy Ci się przywitali podniosłem jedynie lekko do góry rękę i lekko zamachałem.
-Cześć...- Powiedziałem spokojnym, lekko zachrypniętym głosem.
-Mi również miło was poznać. Proszę, wchodźcie do wody.- Rzekłem do dwójki przybyszy zapraszając do wody i znów zwróciłem uwagę na chwilę na Seiso czekając na jego odpowiedź, lecz zanim jeszcze odpowie kieruję wzrok przed siebie na wodę i czekam na jego długo oczekiwaną odpowiedź.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-19, 21:52   

-Wiem że jesteś Toshiro...Mógłbym wiedzieć jaką masz jedynie rangę?
Zapytałem patrząc na Seisa, który zdawał się chwilowo odpłynąć gdzieś głęboko w myślach...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-19, 21:57   

Otworzyłem jedno oko słysząc znajomy głos. Odezwał się tonem pełnym lenistwa, jednak zaświtała tam nutka zainteresowania.
-Hej Toshi, dawno się nie widzieliśmy...-powiedziałem, nie zwracałem uwagi na młodszych, jedynie Gama ich obserwował , ich rozmowy i styl poruszania, cóż zawsze trzeba wszystko wiedzieć.
-Ano zdałem, jakoś się udało-powiedziałem to ,bo taka była prawda.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-19, 22:47   

Kiedy usłyszałem długo oczekiwaną odpowiedź ze strony Seisa zdjąłem wzrok z wody i skierowałem na Seisa z poważna i znudzoną miną. Kiedy odpowiedział lekko się uśmiechnąłem i przybrałem tak jakby pewności siebie.
-Heh, miałeś farta. Mnie jakoś nie wzięli, najwyraźniej się nie znają, ale postaram się wymusić jakiś indywidualny egzamin, może się coś wyciągnie i w końcu zdam.- Odpowiedziałem znajomemu siedzącemu obok nie odpowiadając Sekamiemu. Zapytał mnie o moją rangę, a słysząc naszą rozmowę zapewne już się dowiedział.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 07:28   

-Ah..Czyli Chunnin? No szkoda że cię nie wzięli...Nie przejmuj się będziesz nim tak czy siak
Powiedziałem z uśmiechem na twarzy...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-20, 10:36   

Spojrzałem lekko zirytowany na Sekami'ego.
-Ehh... chłopie, wiem, że nim zostanę... Nie wiem czemu mnie nie wzięli, ale moją walkę zwyciężyłem bez większego problemu...- Powiedziałem i skierowałem wzrok na wodę.
-A ty Sekami, nadal Genin, co?- Zapytałem złośliwie chłopaka.
-W którym etapie odpadłeś?- Dodałem po chwili lekko zaciekawiony.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 10:40   

-Ja jeszcze nie zdawałem...Ale tak nadal gennin...Zastanawiam się czy można by pójść...Ej a może byś mnie poduczył?
Zapytałem Toshiro.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-20, 10:43   

-Nie...? Heh... Chłopie, czas spróbować. Chyba lepsze jest 50% na zdanie niż oglądanie walk z trybunów i zerowe szanse na zdanie...- Powiedziałem, po czym kiedy usłyszałem pytanie na temat trenowania go uśmiechnąłem się lekko.
-A co, sam nie dajesz rady? Mogę Cię trochę podszkolić, jeżeli sobie nie radzisz, ale to nie teraz. Teraz mam czas na odpoczynek.- Oznajmiłem i skierowałem wzrok w stronę nieba, zamknąłem oczy i wyciszyłem się wypoczywając.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 10:47   

-Dobra to może tak za 30 minut? Albo nie co to dla ciebie wyślij mi tam twojego klona...On mnie nauczy...Wiem to na 100% Przecież potrafi to co ty...Ale nie martw się za pomoc będę miał u ciebie dług...
Powiedziałem...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-03, 19:25   

Niebieski koliber zataczając koła nad gorącymi źródłami zniżył nieco swój lot. Słaby wiatr nie zakłócał jego lotu, a słońce obijało swe promienie od skrzydeł ptaka, tworząc wokół niego jakby złota aurę. Koliber zawisł w powietrzy kilka metrów nad wodą, kiedy już miał lądować...PUF....kłęby dymu rozpłynęły się w powietrzu ,a Seiso spadając krzyczał jak dziecko
-AAAaaaaaAAAAA.....
Wynurzył się ze źródła cały mokry. Potrząsnął głową ,by krople wody z jego twarzy poleciały na boki, otworzył białe jak śnieg oczy, by zobaczyć czy nikt nie widział jego wpadki.
-Jasny chuj muszę popracować nad kontrolą chakry...-mruknął zdegustowany.
Wyszedł z wody i rozebrał się do naga rozwieszając całe swoje ubranie, aby wyschło. Kukły zostawił na brzegu jak cały osprzęt i zanurzył się po szyję w wodzie zamykając oczy.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-16, 22:36   

No i także Inu się zjawiła w tym niegościnnym dla niej miejscu. Miała na sobie ulubioną wielgachną podkoszulkę i krótkie szorty. Tak jak lubiła. Weszła wpierw do łaźni...właściwie nie wiadomo po co. Jakoś przywykła do zamoczonych ubrań. Wszyscy znaleźli sobie zabawę, aby wrzucać dziewczynę do wody...eh.
W końcu przedostała się na te cholerne źródła. Odetchnęła głęboko czując aż nazbyt ciepłe powietrze. Po chwili nie czekając długo weszła powoli do wody i po prostu się zanurzyła. Uwielbiała nurkować. Pai zostawiła gdzieś za sobą. Znajdzie ją, poza tym jest czymś zajęta
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-16, 22:41   

Seiso spał swym kamiennym snem.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-16, 22:54   

//Menda..."D//

Inu wkrótce wynurzyła się i zaczesała niesforne włosy do tyłu, aby nie spadały jej na oczy. Znów nabrała powietrza, lecz w nim poczuła znajomy zapach. Skierowała swój wzrok w stronę źródła. Jej oczom ukazała się znajoma mordka. Wpierw chciała po prostu uwiesić się na szyi Seiso, lecz zauważyła, że ten po prostu śpi. Usłyszała jego miarowy oddech więc podpłynęła do niego jak najciszej umiała. Zaczaiła się obok i uśmiechnęła się wrednie, ukazując rząd ostrych kiełków. Po chwili chapnęła go w ucho
_________________


Moja Pai
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |