• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-17, 18:48
Dyskoteka
Autor Wiadomość
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 11:59   

- Granatowe? - spytala starajac się określić ów kolor. Po chwili po jej plecach przeszedł dreszcz czując czuły dotyk na swojej głowie. Zamrugała ślepiami i uniosła nieznacznie głowę. W jej ślepiach coś błysnęło. Właściwie to jej usta były na wysokości warg Kat. Dzieliło ich raptem kilka milimetrów
- Oj tam..- Mruknęła w stronę towarzyszki zapominając o bożym świecie. Poczuła ciepło dziewczyny i nim się upajała. Nieśmiało przybliżyła swoje usta do twarzy Kat

//Mufufu//
_________________


Moja Pai
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-08-25, 12:12   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-25, 12:12   

Katrin nieco zdezorientowana, czuła jak krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach. Na policzkach pojawiły się różowawe wypieki, a sama rozchyliła usta z niemego zaskoczenia. Jednak nie wykonała żadnego ruchu, by przerwać owe dziwne otępienie. Jakby trans. A tylko przybliżyła się do tej dziwnie magnetyzującej dziewczyny jeszcze bardziej. Spojrzała w jej błyszczące oczka i objęła ją w tali.

//Heheh//
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-25, 12:19   

- Ej ej ej Inu ty chyba nie chcesz pocałować mojej dziewczyny - po długim milczeniu powiedział Mizuno wyraźnie w dobrym nastroju. - Bo ja będę zazdrosny.... - dodał robiąc chytry uśmieszek w stronę dziewczyn.
// xD //
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 12:27   

Uśmiechnęła się czując ciepły dotyk. Przylgnęła do Kat całym ciałem. Jej rubinowe ślepia spoglądały w ciemne oczy dziewczyny. Nie przerywała pocałunku, oddała się jemu w zupełności
Wtem jednak tą uroczą chwilę przerwał nieproszony gość. Wzrok przeniosła na Mizuna, lecz najwyraźniej...olała jego słowa. Uśmiechnęła się jedynie półgębkiem kontynuując swoje zajęcie
_________________


Moja Pai
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-25, 12:33   

Katrin zdrętwiała słysząc głos Mizuno, ale widać nie było tak łatwo uwolnić się z objęć Inu. W tej chwili nic się nie liczyło, prócz ciepła bijącego od drugiej osoby. Początkowo nieśmiałe muskanie warg przerodziło się w prawdziwie namiętny pocałunek. Uchiha przymknęła powieki, wplatając palce we włosy Inuzuki...
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-25, 12:44   

Mizuno stał a z jego twarzy uśmiech spływał niczym woda, zastępował go wyraz wielkiego zawiedzenia oraz złości z mieszaniną smutku. Powoli odwrócił się do wyjścia, drzwi otworzyły się przed nim same uderzając o ścianę. Na pierwszy rzut oka widać było, że ledwo panował nad swoją furią. Przeszedł między ludźmi po drodze zarzucając na siebie czarny płaszcz i ukrywając twarz pod kapturem. Drzwi wyjściowe ponownie otworzyły się przed nim z hukiem i wychodząc w panujący za nimi mrok wydawało by się, że rozpłynął się w powietrzu. Kilka minut później wszyscy słyszeliście grzmoty i wycie dzikiej bestii - Wilka o pięciu ogonach.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-25, 12:55   

Gamanda zbudził śpiącego na podłodze Seiso.
-Wstawaj pijaku-szturchała go żaba-Z damskiego kibla wyszedł strasznie wkurwiony shinobi...
Gnany ciekawością Seiso ukradkiem wśliznął się do damskiej toalety. To co zobaczył przeraziło go, przestraszyło i wkurwiło. Z jego oczu bił jeden wyraz...zdrady, nie zamierzał się z nikim dzielić dziewczyną, ale jak widać sama się podzieliła. Wyciągnął z kieszeni złotą obrączkę, którą trzymał na odpowiednia chwilę, a opuścił ją, a głuche i ciche uderzenie o posadzkę wypełniło jego uszy. Nie chciał przeszkadzać, wyszedł tylko z dyskoteki i znikł w kłębie dymu.
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-25, 13:10   

Taharii spokojnym krokiem wszedł do dyskoteki po bardzo długiej przerwie, nie chciał z nikim zamieniać słowa, usiadł przy jakimś stole i rozłożył się z wyraźną ulgą.
- Dawno nie miałem spokoju, nawet odpocząć nie mogłem...- Powiedział chłopak zamykając oczy i kładąc kosę obok siebie, gdyż ta przeszkadzała mu w relaksie.
Nic go nie obchodziło, nic go nie interesowało, nie ważne było że ktoś coś rozbija albo krzyczy, starał się wsłuchiwać w muzykę i zasłużenie odpoczywać...
_________________


 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 13:26   

Slyszac wycie przerazila sie nieco. Spojrzala sie na Kat chcac zobaczyc jej reakcje. No i rowniez Inu zostala przylapana. Wzdrygnela sie czujac az nazbyt znajomy zapach. Zamknela jednak slepia chcac, aby on zniknal. Oddala sie w zapomnieniu...
Kiedy zapach sie oddadil odetchnela z cichą ulgą. Po dluzszym namietnym pocalunku oderwala sie od ust Kat i spojrzala się na nią z rozbawieniem
-Oj zrobi się ciekawie. Co ty na to? - spytala z niewinnym usmieszkiem
_________________


Moja Pai
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-25, 13:48   

Odsunęła się od Inu, drapiąc się z zakłopotaniem w tył głowy. Trudno było przewidzieć co zrobi. Była rozdarta, toczyła wewnętrzną walkę. Jednak po chwili na jej wargi wpłynął zadziorny uśmieszek.
-He... ale była akcja!- Nie wiadomo, co spowodowało ten nagły wybuch entuzjazmu w najmniej odpowiedniej chwili. Być może po prostu zwykła, dołująca monotonia, albo procenty we krwi. W każdym razie Uchiha nie mogła powstrzymać się od uśmiechu.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 20:42   

Zaczela chichrac z niewiadomego powodu. To u niej bylo standardem. Zawsze cos zepsuje, albo czyms zaskoczy tak jak bylo w tym wypadku. Z nia bylo niezmiernie trudno wytrzymac, a Inu przywykla do tego. Przestala sie czymkolwiek zamartwiac choc lekkie poczucie winy sie pojawilo.
- no chociaz mamy co do roboty - skwitowala. Nie ma to jak niewinna gierka. Dziewczyna odwrocila sie i podeszla w strone wyjscia. Schylila sie i uniosla zlota obraczke. Scisnela ja w dloni po czym wlozyla ja do kieszeni. Odwrocila sie do Kat
- To co, lecimy za nimi? - spytala. Z jej twarzy nie znikal usmiech. Co by bylo gdyby to zaszlo nieco dalej...?
- Ja chyba pójdę. Trzeba to odwrócić. No to pa! - Pomachała Kat i zniknęła z jej pola widzenia
[zt]
_________________


Moja Pai
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |