• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala nr 5
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-02, 10:03   

"Hehe... I tak idzie mi bardzo dobrze ^^" Pomyślałem zmotywowany tym że ciężka praca nie idzie na marne i jestem już naprawdę dobrym shinobim.
Pierwsze dokładnie wyliczam miejsce uderzenia i siłę wyskoku jaką mam w to włożyć. Wykonuję rozbieg i na około 4 metrze wyskakuję , wystawiam nogę na przód, staram się wykonać jak najszybszy skok by uderzyć z impetem w kukłę, używam jak najwięcej siły by jak najmocniej ją walnąć.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Wysłany: 2010-01-02, 10:10   

_________________

 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 10:10   

tym razem było już o wiele lepiej a każda próba poprawiała wykonanie tego TaiJutsu ale to jeszcze nie to

umiesz 57%
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-02, 10:13   

"Dobrze mi idzie, jeszcze troszkę, muszę wykorzystać to że jestem sam na sali." Powiedziałem i postanowiłem się mocno skupić.
Powtórnie wziąłem rozbieg, tym razem większy, dokładnie przemyślałem całą technikę skoku, 4 metry przed kukłą wyskoczyłem i wyprostowałem nogę by jak najbardziej wykorzystać szybkość i moją siłę
_________________


 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 10:30   

wykonywałeś skoki raz po razie po pewnym czasie zaczęło ci wychodzić idealnie ale nadal skakałeś i szlifowałeś jutsu

nauczyłeś się jutsu
siła i szybkość +1
_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-02-28, 14:31   

Wchodzę na salę lekkim krokiem . Jest ona pusta i czysta widać jedynie parę śladów po czyimś treningu . " No to teraz spróbujemy nauczyć się ulepszoną wersję Kage Mane no Jutsu jak ona się nazywała .... a tak Kage Shibari no Jutsu no to zaczynamy " - pomyślałem i zacząłem trening . Zacząłem tak jak podczas Kage Mane no Jutsu . Gdy już skumulowałem chakre w cieniu wypuściłem cień i próbowałem tak rozczepić chakre by cień się rozgałęził .
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-28, 18:30   

18%
_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-02-28, 18:50   

" Tylko 2 gałęzie ?! " - pomyślałem zdenerwowany na siebie . Następnie ponownie skumulowałem chakrę w cieniu i tym razem czekałem na idealny moment gdy chakra będzie całkowicie pod moją kontrolą . Gdy już się doczekałem powoli zacząłem realizować technikę . " A może powinienem podwoić każdą gałąź i zobaczyć ile będę mógł zrobić najwięcej " - pomyślałem i skupiając się na cieniu powiedziałem -Kage Shibari no Jutsu-
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-01, 06:49   

37%
_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-03-01, 15:54   

" No i coraz lepiej " - powiedziałem z uśmiechem patrząc na wracający cień . Po chwili odpoczynku i zjedzeniu prowiantu który zabrałem ze sobą z domu wróciłem do treningu . Znowu Skumulowałem chakre najpierw w stopach następnie w cieniu i zacząłem jutsu . Podczas jego realizacji skupiam się maksymalnie na rozczepieniu cienia na co najmniej 6 gałęzi . Wkładam w to jutsu dużo chakry więc po jego wykonaniu padam na ziemię .
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-01, 18:46   

60%
_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-03-01, 18:56   

" Zmarnowałem dużo chakry ... zbyt dużo " - pomyślałem leżąc na deskach sali . " Muszę chwilę odczekać i pomedytować " -pomyślawszy to usiadłem po turecku i medytowałem przez około 2,5 h . Po zregenerowaniu zapasów chakry zabrałem się za dalszy trening . Skupiłem chakre w stopach a następnie w cieni , postanowiłem jednak włożyć jej więcej niż ostatnio dla lepszego efektu . Tym razem jednak chce rozszczepić cień dopiero gdy osiągnę maksymalną długość .
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-02, 09:06   

76%
+ 1 Chakra
_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-03-02, 17:49   

" Ok , sekunda przerwy " pomyślałem wstając z ziemi . Wyszedłem na korytarz by zjeść coś z automatów i uzupełnić płyny . Po powrocie znów postanowiłem poświęcić czas na medytację . Po 4 godzinach medytacji postanowiłem , że jak najszybciej opanować to jutsu.
Więc skupiłem się na chakrze której teraz miałem pod dostatkiem i zacząłem trening . Wpuściłem do cienia maksymalną ilość chakry i uwolniłem jutsu starając się uzyskać jak największą liczbę gałęzi cienia . Po każdym użyciu jutsu padam na ziemię z wycieńczenia .
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-02, 21:38   

91%
_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-03-02, 21:52   

" Tak czuje , że już opanowałem prawie całą technikę " - pomyślałem upadając na kolano . " Jestem za blisko nie mogę teraz przestać " - szybko wstałem na obie nogi i ponownie zacząłem kumulować chakre . Czułem jak pot spływa mi po całym ciele , jak lekko tracę ostrość wzroku i moje nogi lekko się trzęsą - " To są skutki marnowania wielkiej ilości chakry ? " - zapytałem się w duchu i z szyderczym uśmiechem zacząłem szybko i spontanicznie kumulować chakre w cieniu po czym krzyknąłem Kage Shibari no Jutsu
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |