• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy do Akademi
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-24, 22:45   

Wysoki młodzieniec podszedł do Ciebie i powiedział szybko.
-Biegiem na polanę treningową 0
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 48
Wysłany: 2010-07-24, 22:52   

 
 
     
Kim Nara 


Natura Chakry: Fuuton
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: :D
Wysłany: 2010-07-24, 22:52   

Ja?
powiedziała zakłopotana
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-24, 22:56   

Chłopak spojrzał na dziewczynie gniewnie.
-Tak Ty, nie czas na pogawędki
http://konohagakure.feen....p?p=66577#66577
_________________

 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-07-26, 21:04   

Rano obudziłam się podniecona. Mój pies szalał, co miał bardziej wybuchową osobowość, niż ponura ja. To miał być mój pierwszy dzień w Akademii Ninja. Umyłam się w trybie natychmiastowym i ubrałam się w mój codzienny strój. Zjadłam śniadanie i wyszłam z domku. Było jeszcze bardzo wcześnie. Postanowiłam, że wstąpię do Ichiraku Ramen, aby zjeść coś jeszcze. Zjadłam podwójną porcję i ruszyłam w stronę Akademii. Po kilkunastu minutkach, ujrzałam budynek. Nad głównym wejściem był ogromny znak Konohy. Weszłam do środka i odnalazłam recepcję. Cicho tylko rzuciłam 'Dzień dobry', bo rozmawianie z obcymi nie sprawiało mi wielkiej przyjemności, wręcz tego nie lubiłam. Wzięłam papiery i długopis, pies wskoczył mi na głowę. Był ciężki, miałam ochotę mu przywalić, ale w sumie nie mogłam tego robić, to dla niego tu przyszłam. na korytarzu wypełniłam te papierzyska i wskoczyłam z powrotem do pokoju, kładąc papiery na ladzie. Usiadłam z konieczności na krześle i czekałam, co powie pani za ladą. Kuro był tak podniecony, że zaczął ślinić moje włosy, za co został skarcony.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-26, 21:10   

No dobrze. Zapraszam do sali numer 20. Twoim sensei będzie Simeon z rodu Kaguya. - powiedziała recepcjonista uważnie przyglądając się Tobie i Twojemu psu.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Taro Kobayashi 


Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2010-07-27, 12:47   

Taro niechętnie, jednak wszedł do budynku Akademii Ninja. Był zaskoczony tym co zobaczył, długi korytarz, w nim kilka klas. Jednak w budynku było pusto. Widać każdy sensei zabierał swoich uczniów do pleneru, gdzie mogli doskonalić swe techniki bez jakichkolwiek przeszkód. Lekko zakłopotany podszedł do recepcjonistki i opierając się na ladzie, rzekł spokojnym głosem.
-Em.. Proszę pani, bo ja chciałbym się zapisać. Ja obiecuję ze będę bardzo sumiennym uczniem. Jeżeli mnie pani przyjmie-
Po czym cofnął się delikatnie by ewentualnie nie dostać w głowę, co już mu się kilka razy zdarzało. Choć jednak przeczuwał że dzisiaj będzie inaczej. Tamten Ninja w końcu obiecał mu, że będzie miał tutaj lepiej niż na ulicy. To się miało za chwilę okazać.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-28, 11:18   

Klasa nr.10. Sensei Toshiro Douhito.
_________________
 
 
     
Taro Kobayashi 


Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2010-07-28, 16:40   

-Dobrze-

Rzekł ze spokojem i podążył do klasy którą mu przydzielono. Był rozochocony myślą, iż zaczęła się jego przygoda jako Ninja. Gdy szedł przez korytarz, rozmyślał nad tym jaki będzie jego nauczyciel. Czy będzie wymagający, czy też może będzie łagodny jak baranek. Czy będzie umiał coś zrobić, czy też może będzie totalną łamagą która cudem została Sensei.
[zt]
 
 
     
KaimiUchicha 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Konoha Gakure
Wysłany: 2010-07-29, 13:31   

Wstaję rano ubieram się i podążam biegiem do akademii.Nagle przypominam sobie że nie zjadłem śniadania ale to nic biegłem dalej chociaż burczało mi w brzuchu.Gdy przebiegłem obok Ichiraku-Ramen zrobiłem się jeszcze bardziej głodny.Po 15 minutach biegu bylem obok Akademii.Wszedłem do niej podszedłem do lady i mówię do Recepcjonisty
-Chciałbym się zapisać do Akademii w celu szkolenia-Powiedziałem i czekałem na przydzielenie do jakiejś klasy
 
 
     
Uchiha Kaiba 


Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 125
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-08-02, 19:47   

Srebrnowłosy niedawno przybył do Konohy, miał duże problemy z zaadoptowaniem się do nowego otoczenia, nowychu ludzi. Problemy stwarzała mu nawet prosta rozmowa ze sprzedawczynią w sklepie. Wiedział, że nie powinien być chamski wobec innych, zgrywać lepszego, ale nie mógł nic na to poradzić. Musiał wyżywać się na innych, gdyż nie miał już nikogo komu mógł by się zwierzyć. By przestać myśleć o tych wszystkich bolesnych sprawach, zrezygnował z samotnego trenowania i postanowił zapisać się do akademii, by zostać ninja. Chciał poznać nowych kolegów, może przyjaciół. Nie miał nic do stracenia. Gdy znalazł się na miejscu i nikogo nie spostrzegł, krzyknął dosc głośno z nadzieją, że w pobliżu jest jakiś sensei który nim pokieruje. Może wszedłem od złej strony?

- Konichwa! Jest tu kto?! Przyszedłem zapisać się do akademii!

Zaczął rozglądać się z niekłamaną nadzieją.
_________________
Heu, quam miserum est discere servire, ubi sis doctus dominari. -- Ach, jak ciężko jest nauczyć się służyć tam, gdzie nauczyłeś się panować. | Moje KP
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-02, 20:05   

No cóż... w klasie mam już 2 osoby, ale ch*j z tym, Mizun nie zauważy. Będę miał czwóreczkę.

Kaiba, Kaimi, klasa numer 10, wasz Sensei to wspaniały Ja, czyli Toshiro Douhito!
_________________
 
 
     
Uchiha Kaiba 


Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 125
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-08-02, 20:09   

Zielonnoki dusząc się ledwo powstrzymywał spazmy śmiechu, oczy zaczęły mu łzawić a klatka piersiowa boleć. W końcu pękł, jak by się nie starał przez dobrych kilkanaście sekund nie potrafił powstrzymać wybuchu "radości". Wycierając łzy o rękaw udał się w stronę w którą wcześciej podążył sensei.

<z.t>
_________________
Heu, quam miserum est discere servire, ubi sis doctus dominari. -- Ach, jak ciężko jest nauczyć się służyć tam, gdzie nauczyłeś się panować. | Moje KP
 
 
     
KaimiUchicha 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Konoha Gakure
Wysłany: 2010-08-02, 21:59   

-Super w końcu się ktoś mną zajął-Powiedział chłopak i podążył za senseiem do klasy nr.10-To najlepszy sensei-Myślał chłopak idąc do klasy
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-14, 22:10   

Keito wybiegł z domu w pośpiech trzymał jeszcze w ręce kulki ryżowe zjadł trzy kulki w biegu a jedną dał komuro tak biegł i biegł do akademi dobre dwadzieścia minut(rozbolał mnie brzuch i usiadłem na ławce) gdy już dobiegłem do akademi wbiegłem do środka i powiedziałem do recepcjonistki chciał bym się zapisać do akademi w celu uczenia na shinobi gdy już powiedziałem to recepcjonistce usiadłem na ławce i czekałem na jakiegoś nauczyciela
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-15, 10:32   

-Jejku co ja najlepszego robię-pacnął się dłonią w czoło.
-Ty! Keito! Polana treningowa 0! Rusz się!
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |