• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamarznięte Jezioro
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-29, 17:42   

100% Jest to łatwa technika.
+5%
-Co dalej?
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Wysłany: 2010-03-29, 18:18   

_________________

 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-29, 18:18   

-To może tak od razu Yukoran?-spytałam bez wahania.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-29, 19:38   

-Okej... Z Yusengana wypuść w postaci strumienia cienkiego jak palec chakrę w dany punkt... - pokierował krótko.
_________________



 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-29, 20:44   

-No to tak jak mówi Sjan... cienki strumień...-powtarzałam sobie szeptem.
Stworzyłam Yusengana, kumulując w nim trochę chakry. Następnie starałam się przekierować chakrę z kuli w promień o grubości palca wskazującego. Kolejnym ruchem, było wprowadzenie całej skumulowanej chakry na końcu rozproszonego Yusengana, a następne utwardzenie go.
-"Stworzyć tarcze..."-pomyślałam z zamkniętymi oczyma.
Za pomocą chakry i wcześniej stworzonego Yusengana chciałam stworzyć przede mną lodową tarczę.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-30, 06:51   

//O kurde, techniki mi się pomyliły... xD Sory//
-Dobrze, pierwsza część zakończona... Ale stwórz Yusengana jeszcze raz, a potem delikatnie rozciągnij go swoimi palcami przed sobą, aby służył jako zasłona... - powiedział nadal zamyślony. To właśnie przez to zamyślenie tak się pomylił... Ale ona nie wie, to dobrze.
_________________



 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-30, 08:59   

// Yhym -.- //

Stworzyłam Yusengana raz jeszcze w prawej ręce. Przyłożyłam do niego lewą i lekko chwyciłam, po czym zaczęłam powoli rozciągać. Robiłam to delikatnie, żeby zupełnie go nie rozerwać. Rozciągałam tak długo dopóki nie uznałam, że tarcze jest odpowiedniej wielkości. Kiedy była gotowa wyciągnęłam ją przed siebie.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-30, 15:02   

45%
+3 KG
Dobrze Ci szło.
-Wykonuj nadal rotacje chakry... Jakbyś pisała wypracowanie do Akademii, to jak byś napisała, co robisz z chakrą przy tej technice? - zapytał, widząc znaczne postępy Adeptki. Był wręcz zaszczycony byciem Mistrzem Miyuki.
_________________



 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-30, 15:41   

-Co robię z chakrą? No wydaje mi się, że....zmieniam jej kształt, rozciągam ją...-odpowiedziałam tworząc kolejnego Yusengana.
Po stworzeniu kuli ponownie zaczęłam ją delikatnie i powoli rozciągać, jednak wciąż starałam się utrzymywać obroty.
-"No tak. Co to za tarcza, kiedy się nie obraca"-pomyślałam.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-30, 19:02   

80%
+1% KG
-Dalej, dasz radę... Wierzę w Ciebie, jeszcze tylko trochę... - pocieszył ją Sjan po czym z nudów wykonał jakieś pieczęcie wkładając rękę w lód. Po chwili z lodu zaczęły wychodzić lodowe olbrzymy, które po chwili zmieniały się w dwu metrowych wojowników z katanami.
-Stara sztuczka... - powiedział, a wojownicy zamienili się w małe ptaki i wlecieli z powrotem w lód.
_________________



 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-30, 19:37   

-Czy może mój Sensei się trochę nie nudzi?-spytałam, odrywając się na chwilę od ćwiczeń.
Rozciągnęłam swoje mięśnie i wzięłam głęboki wdech. Wróciłam do treningu. Powtarzając poprzednie czynności, stworzyłam Yusengana i z pomocą palców zaczęłam go rozciągać. Cały czas pamiętałam o rotacji. Zdecydowanie widziałam różnicę. Dwie próby temu wyglądało to zupełnie inaczej. Skoncentrowałam się i kontynuowałam tworzenie tarczy.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-30, 20:17   

100%
+2 Chakra
Sjan widocznie zasnął ale na pewno nie z nudów, wokół niego zrobiło się strasznie zimno a daleko na widnokręgu pojawiła się czarna linia... Na kawałku lodu leżały nazwy technik z ich opisami.
_________________



 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-30, 21:31   

-Rany...Jak zwykle wszystko muszę robić sama. Eh...Trzeba się za to zabrać...-po serii westchnięć i innych tego typu rzeczy, usiadłam na lodzie.
Było mi zimno, ale ignorowałam to. Wzięłam zwój i zaczęłam go czytać. Musiałam się zastanowić nad kolejnym Jutsu. Wybrałam Yukongan Fuyuu. Odłożyłam zwój i podniosłam się. Nie zwlekając, złączyłam ręce i starałam się zapanować nad chakrą. Próbowałam stworzyć przed sobą chmurę. Zwykłą, najzwyklejszą chmurę na początek. Chciałam, aby była średniej wielkości, tak gdzieś na trzy osoby i miała być śnieżno biała. Po stworzeniu chmury starałam się zrobić tak, aby osoby z zewnątrz nic nie widziały, ale te w środku mogły wszystko obserwować. To było trudniejsze, więc poświęciłam temu chwilę czasu, po czym przystąpiłam do kolejnej części. W chmurze stworzyłam coś w rodzaju podłogi, aby ludzie w środku nie spadali z niej. Po zakończeniu tego etapu spojrzałam na efekt.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-31, 08:55   

25% ;P //Opisz, co robisz z chakrą, wtedy będę Ci dawał o wiele więcej % do technik ^^//
_________________



 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-31, 12:37   

Lekko się skrzywiłam kiedy zobaczyłam co mi z tego wyszło.
-"Nie taki miałam zamiar...No, ale nic. Spróbujmy raz jeszcze!"-pomyślałam i złączyłam dłonie.
Skoncentrowałam się i wypuściłam trochę chakry z ciała. Cały czas nad nią panując starałam się zmienić ją w puszystą chmurkę, po czym nadać odpowiedni kształt. Następnie wypuściłam jeszcze trochę chakry. Umiejscowiłam ją w środku chmury i utwardziłam, tworząc podłogę.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-31, 16:09   

75%
+1% KG
Wokół było widać, że na białym śniegu widać daleko, daleko hen daleko na horyzoncie czarną linię. Czy to morze? Cóż, nie wiadomo nigdy. Sjan nadal spał, ale nie oddychał, co było dziwne.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |