• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Podróż w głąb siebie
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-28, 13:31   

- A to ty.. - Mruknąłem widząc wyłaniającego się z ciemności tygrysa i odetchnąłem z ulgą. - Co tu robisz? - zapytałem odkładając na plecy kosę. Po chwili tygrys najeżył się a ja poczułem ledwo dostrzegalny zapach krwi i znów szybko sięgnąłem po kosę zdejmując ją z pleców i stanąłem w pozycji bojowej rozglądając się za źródłem zapachu.
- Też to czujesz... - mruknąłem sam do siebie próbując przebić ciemność oczami - Tsu skąd dochodzi ten zapach? - zapytałem cicho tygrysa.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-08-28, 14:46   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-28, 14:46   

Podskoczyła,odruchowo stając w pozycji obronnej, gdy jej miecz wbił się w ścinę. Widząc jednak, że ów osobnik siedzący na drugim krześle nie ma zamiaru walczyć, wypełniła posłusznie jego prośbę... A raczej polecenie.
-Zadam zasadnicze pytanie, które już na samym początku powinna zadać osoba przy zdrowych zmysłach: Kim jesteś i czego chcesz? Nie wspominając o: Gdzie ja jestem?-Jej głos nie był wrogi, jednak nie był też przesadnie miły. Nieufnie zerkała na niego, jakby próbując przewidzieć jego następny ruch. Automatycznie aktywowała Sharingan.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-28, 19:20   

Tsu potrząsnął głową z roztargnieniem. Cicho warcząc wyszedł przed Miza i powoli ruszył trzymając nisko łeb, by co jakiś czas podnieść go i zwęszyć trop z powietrza. Wprowadził was do następnego pomieszczenia. 15 m od was stała lampa olejowa, jej lekki płomień powiewał jakby w pomieszczeniu był delikatny wiaterek. Rozjaśniał pół groty. Na przeciwległej ścianie dojrzałeś odbite ślady ludzkich dłoni...krwiste ślady...zagłębiając się postawiłeś następny krok...Twoja stopa natrafiła na coś dość miękkiego.

-Nie Ty będziesz tutaj zadawała pytania...-usłyszała Katrin.
Po chwili zorientowała się ,że jest przykuta do krzesła łańcuchami. Nie mogła sobie przypomnieć kiedy to się stało. Po próbie aktywacji stało się jasne, że moce dziewczyny zniknęły. Przez jej głowę przewinęło się sporo myśli...To tylko sen...nie ma się czego bać to sen...Nie!...Zostałam złapana w genjutsu, muszę się wydostać.
-Przedstaw się niewiasto-usłyszała Katrin-Czeka nas długa rozmowa
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-28, 22:59   

Przeklęła szpetnie pod nosem, zdając sobie sprawę z powago sytuacji. No i co? No i co?! Pięknie... Co w takich sytuacjach dzieje się w powieściach? Ach, no tak. Bezbronna niewiasta wyrywa się, krzyczy, panikuje i próbuje uciec, ale nigdy jej się nie udaje, a na ratunek przychodzi książę z bajki, a wszystko się kończy "żyli długo i szczęśliwie"... Z tym, że Uchiha raczej nie jest bezbronną niewiastą. Miejmy nadzieję... A w każdym razie, w tej sytuacji raczej nie może liczyć na interwencję królewicza goniącego za królikami zwłaszcza, że to jest tylko jej sen. Chyba... Uh, pogmatwana sprawa. No więc? A kij z wszystkimi bajkami! Robimy własną wersję. Bez zbędnych wrzasków. Pełna kultura.
-Katrin. Nazywam się Katrin Uchiha.-Powiedziała, unosząc dumnie głowę.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-29, 11:09   

- No ładnie - skomentowałem widząc ślady dłoni odciśnięte krwią na ścianie - Tu na pewno nie znajdę już królika - dodałem, gdy nagle nadepnąłem na coś miękkiego. Automatycznie odskoczyłem do tyłu i przyjrzałem się owemu dziwnemu znalezisku a dreszcz przebiegł mi po karku.
- Tsu jest tutaj ktoś z nami ? - zapytałem tygrysa licząc na jego bardzo dobry zmysł powonienia.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-29, 16:15   

-Tak Katrin...długo czekałem na to spotkanie-dziewczyna usłyszała cichy pomruk z pod kaptura-Myślę, że dobrze wiesz kim jestem...w innym razie posiadam idiotkę za zbiornik...

Mizuno schylił się i ujrzał dość niespotykany obraz. Świeże ciało leżało w dziwnej ,a raczej w dwuznacznej pozycji. Martwa kobieta z podwiniętą kiecką ,jednak jednego elementu brakowało, mianowicie głowy, która leżała kilka metrów dalej. Puste oczy wpatrywały się w chłopaka jakby to była jego wina. Po drugiej strony w ciemnościach Miz usłyszał szelest. Tsu zawarczał ,a jego sierść przypominała teraz jeża.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-29, 16:56   

-Kueanai-Sanji, pogrywasz sobie ze mną.- Stwierdziła spokojnie, patrząc pozbawionym wyrazu wzrokiem na swojego rozmówcę.
-Wolałabym jednak, abyśmy przeszli do rzeczy. To chyba i tobie i mi na rękę, prawda?-Nieznacznie zadrgała jej jedna brew, unosząc się ździebko do góry.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-29, 18:40   

Spojrzałem z obrzydzeniem na ciało kobiety, której głowa leżała kilkanaście metrów obok. Spojrzenie jej martwych oczu było mi obojętne.
" No ładnie, ciekawe co za psychol tu mies...." - z rozmyślań wyrwał mnie kolejny szelest w ciemnościach. Tsu warcząc zasygnalizował mi, że coś tak jest. Ciarki przebiegły mi po plecach. lecz szybko je opanowałem.
" Cholera, walka w tych warunkach nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Najchętniej zrobił bym sobie wyjście... Dobra mam pomysł. " - próbowałem wymyślić jakiś plan walki z owym czymś w ciemnościach.
- Tsu jakby robiło się gorąco to nie zdziw się jak złapię Cię i przeniosę na górę - powiedziałem do Tygrysa, któremu włos z głowy nie mógł spaść.
" Katrin by mnie zabiła, gdyby mu się coś stało " - pomyślałem i wykręciłem młyńca kosą przybierając dogodną pozycje do ataku i obrony.
- Pokaż się albo zabije Cię bez patrzenia Ci w oczy - rzuciłem groźbę w ciemności.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-30, 11:20   

-Chcesz przejść do rzeczy?-usłyszałaś kpiący ton łasicy-Dobrze więc, chcesz posiąść moja moc?

W polu światła pojawił się jakiś mężczyzna. Ubranie wskazywało na zwykłego cywila , ale nigdy nie było nic wiadome. Widząc ciało kobiety przylgnął co ściany, strach widniał na jego twarzy.
-Yu....ki...o niee-Miz słyszał płaczliwy głos.
Nagle gdzieś z głębi przerażający dźwięk dzikie wycia...
_________________

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-30, 11:30   

- Tsu mam dla ciebie zadanie - zacząłem podchodząc do chłopaka i łapiąc go za rękę - Chodź tu - dodałem do tygrysa, który nie będzie zadowolony z tego co zrobię - Pilnuj tego człowieka porozmawiam sobie z nim - dodałem łapiąc go pod pachę i używając Mangekyo Dankai i przenosząc ich na powierzchnie - Zostańcie tutaj a ja zaraz wracam - powiedziałem ponownie używając techniki teleportu i pojawiając się znów w owej krypcie. Powoli szedłem w kierunku owego przerażającego wycia dochodzącego z głębin
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-30, 17:51   

Mimowolnie jej jedna brew poszła w górę, a w oczach zabłysnęły iskry. Jednak nie chcąc zdradzić swojego podekscytowania, szybko się uspokoiła. Katrin mało wiedziała o demonach, a już na pewno nie wyobrażała sobie, że można posiąść ich moc! Ale co musi zrobić?
-W jaki sposób?-Mruknęła niby obojętnie.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-30, 22:23   

Gdy tylko znalazłeś się z powrotem w krypcie , coś się rzuciło na Ciebie, cudem uniknąłeś ataku robiąc unik, jednak poszargał Ci płaszcz. Coś pobiegło w głąb jaskini.

-Oh bardzo prosto-uśmiechnęła się łasica złośliwie-Zabij Juna a posiądziesz moją moc
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-30, 22:38   

Te słowa uderzyły w nią, paraliżując od środka. Minęła chwila nim się otrząsnęła i znów mogła normalnie myśleć. Oblizała wysuszone wargi, wbijając wzrok w podłogę. Miała by zabic Juna?! Ale jak? Odebrać życie dziecku? Bezbronnemu? To nie możliwe! To... potworne...
-Co Ci przyjdzie z tego, że zabiję dzieciaka?-Zapytała ostrożnie, siląc się na obojętny ton.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-31, 09:19   

- Cholera mój jedyny płaszcz - mruknąłem do siebie jednym ruchem zrzucając go na ciało kobiety i puściłem się biegiem za uciekinierem w głąb jaskini. Biegnąc w ciemnościach wpadłem na genialny pomysł jak oświetlić sobie jaskinie i wykonałem kilkanaście pieczęci. Moje ciało zostało otoczone przez błyskawice przybierające kształt jednego z bogów.
" Tak, to był dobry pomysł " - pomyślałem zadowolony z tego, że zwiększyłem sobie widoczność.


Ninpou, Tenshu Hekireki [Raiton] (Sztuka Ninja, Bóstwo Piorunów)
Po złożeniu pieczęci użytkownika otacza aura piorunów chroniąca przed atakami doton (do rangi B) i neutralizująca słabsze ataki raiton (C) oraz bronią białą. jest to swoista "absolutna obrona" wymyślona przez Mizuno. W jego przypadku aura przybiera postać mitologicznego boga piorunów czczonych przez ludzi pochodzących z kraju wirów. Technika używana w ostateczności wymagająca nie lichej kontroli chakry oraz jej pokładów. Technika podobna do tej stosowanej przez Raikage lecz w tym przypadku nie zwiększa ona naszej szybkości ani siły.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-31, 11:29   

-Ah taki mam grymas-zaśmiał się.


Posunięcie z błyskawicami było bardzo dobrym sposobem na rozświetlenie ciemności. Gdzieś dalej śmignęła zgarbiona sylwetka, pokryta futrem. Świst coś leci w Ciebie...
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |