• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec Świata
Autor Wiadomość
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-31, 14:05   

- Spokojnie! - Krzyknęła łapiąc Seiso za rękę.
- Może to nie jej wina...- Mruknęła cicho, choć nie była pewna swoich słów. Zaczęła się przyglądać klatce, by doszukać się jakiś drzwi, bądź zamku
_________________


Moja Pai
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-08-31, 14:09   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-31, 14:09   

Jakie genjutsu? O czym ty mówisz? O co chodzi? Kim jesteś? Wypuść mnie! - darła się dziewczyna. Nie wiedziała co robić, była spanikowana. Chcesz mnie zabić? Najpierw te cholerne potwory, potem dziwnie silny chłopak, który nagle znika, potem jacyś ludzie. Co za niefart... Tylko mi się mogło ty przytrafić. - powiedziała nieco spokojniejszym tonem. Jeśli chcesz, to mnie zabij. Proszę bardzo. I tak nie mam dokąd wracać! - krzyknęła.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-31, 14:30   

Zmierzyła Seiso morderczym wzrokiem lecz po chwili przycupnęla przy kladce. Wyciągnęła rękę, starając się przecisnąć ją miedzy kratami i jakoś odwiązać oczy dziewczynie, lub pomóc jej inaczej
- Spokojnie, wszystko jest w porządku. - Rzekła delikatnym głosem starając się uspokoić dziewczynę.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-31, 14:34   

Chłopak pokręcił głową i podszedł do klatki. Kilka prętów usmarował swoimi pociskami błotnymi i gdy tylko zaschnąły uderzył w nie łokciem robiąc drzwi do klatki. Odsunął się do tyłu i obserwował okolice i dziewczynę z klatki...był czujny szukał niebezpieczeństwa wszędzie.
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-31, 14:54   

A... A więc... To ty? Ten chłopak z puszczy? Gadałeś od rzeczy po pokonaniu bestii, a jacyś ludzie cię zabrali... Nic więcej nie pamiętam, obudziłam się zakneblowana tutaj... - powiedziała po czym dodała: Jeśli naraziłam cie na niebezpieczeństwo, to... przepraszam... - dodała, po czym spuściła głowę na dół w akcie wstydu.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-31, 15:52   

Przysluchiwala się calej rozmowie. Wszak i tak niczego nie wiedziala. Ile jeszcze tajemnic ukrywano przed nią? Pewnie duzo. Kątem oka spojrzala na Seiso. To on musial jej uwierzyć lub nie. Inu przeniosla wzrok na dziewczynę czekając na werdykt
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-31, 16:04   

-Kim jesteś?-zapytał chłopak. Usiadł ciężko na ziemi, rany mu doskwierały, a z każdą chwilą coraz więcej męczących niespodzianek.
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-31, 16:24   

Nazywam się Keiko Han i jestem mieszkanką malutkiej wioski, której nazwa pewnie i tak wam nic nie powie. - powiedziała dziewczyna, próbując ominąć jej zdaniem niepotrzebne informacje, które miała wam podać. Wyszła z niekompletnej klatki, wstała, otrzepała się z kurzu, po czym ukłoniła się w waszą stronę na znak podziękowania. Następnie odwróciła się tyłem do was, w stronę mostu i dodała: Dziękuję, lecz na mnie już pora. Rodzina zapewne bardzo się o mnie martwi. Nie musicie się obawiać, gdyż znam te tereny bardzo dobrze i gdyby nie to, że znaleźli mnie Ci obłąkani strażnicy, na pewno teraz siedziałabym w domu. Ruszyła powoli, dość chwiejnym krokiem.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-31, 19:50   

Wpatrywala się w odchodzącą postać. Widząc zmęczonego Seiso zmartwila się nieco
- Moze jednak zrobimy postoj? Pomoc ci z tymi ranami? - Spytala cicho kciukiem glaszcząc Pai, ktora rowniez przyglądala się Seiso juz od dluzszego czasu
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-31, 21:26   

-Nie nie...nie ma takiej potrzeby-powiedział Seiso.
Podniósł się kryjąc grymas twarzy w swoim płaszczu. Czuł ciepłą krewa, który przesączała bluzkę pod płaszcze, którym się ciepło otulił. Dopiero teraz zdał sobie sprawę ,że nie będzie mógł używać jutsu, które wymagają składania pieczęci. Wyciągnął mapę i spojrzał na to miejsce. Nie było daleko ,a warto zobaczyć cóż się tam może kryć.
-Chodźcie zobaczymy czy jest tam coś wartego uwagi...-chłopak ruszył ,jednak przed mostem zatrzymał się wpadając na doskonały pomysł-Inu podejdź do mnie, zastąpisz moją lewą rękę i złożymy razem pieczęci do Kuchiyose, dobrze?
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-31, 21:42   

Nie czekając dluzej podbiegla do Seiso. Przystanęla obok niego i podsadzila wyzej Pai, aby oparla się na ramieniu, by zwolnić obie ręce. Bez ceregieli zlapala przedramię chlopaka i spojrzala na niego wyczekująco
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-31, 22:01   

Przyłożył prawą dłoń do lewej ręki Inu i po uprzednim skaleczeniu się w palca zaczęli składać pieczęci w celu przywołania Gamy, żaby transportowej.
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-31, 22:08   

Kuchyiose się nie udało, ale po kilku próbach - owa żaba transportowa pojawiła się Gama. (napisałbym coś jeszcze, ale za cholerę nie wiem co, bo co? mam ją opisywać? xD )
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-31, 22:16   

Tym razem ona wskoczyla na twardy grzbiet zaby. Odwrocila się i wyciągnęla rękę w stronę chlopaka, drugą przytrzymując Pai przy piersi. Chciala w jakikolwiek sposob pomoc
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-31, 22:39   

Chłopak ujął dłoń Inu i z sykiem wspiął się na żabę. Usiadł za dziewczyną, jednak przypominając sobie całą sytuację odsunął się od niej, by trzymać bezpieczny dystans, aby dziewczyna mogła czuć się pewniej. Lekko zakłopotany zwrócił się do żaby.
-Gama ruszamy przez most , później na zachód, podróż powinna trwać około 2 godzin...maksymalnie trzy. Nie przemęczaj się zbytnio , ale też nie opóźniaj nas-powiedział po czym Gama ruszył.
Chłopak sięgnął pod płaszcz, by go delikatnie odkleić od bluzki, ponieważ mógłby przesiąknąć cieczą.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |