• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sacchi Chakra
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-14, 14:00   Sacchi Chakra

Więc... Sacchi Chakra jest to raczej najmniej wykokszona spec. Tak, że mam propozycje dodania kilku możliwości.

po 1. Ukrywanie swojej obecności - Shinobi posiadający Sacchi Chakra jest w stanie zamaskować swoją chakre i osób w pobliżu dzięki czemu jest nie do wykrycia przez innych posiadaczy tej spec.

po 2. Wysysanie chakry - Użytkownik poprzez dotyk jest w stanie wyssać chakre przeciwnika.


To drugie raczej nie przejdzie, ale to pierwsze czemu nie? ;d
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Wysłany: 2010-07-14, 14:08   

_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-14, 14:08   

Jestem ZA !! :D Gdyż jestem użytkownikiem tej umiejętności :D i wydaje mi się, że jest ona trochę poniżej poziomu
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-14, 15:22   

1. To jest całkiem niezły pomysł.
2. Ważne jest tutaj, czy ty asymilujesz ta wysysaną chakrę dla siebie. Jeśli tak, to powinien być jakiś określony czas itp.
Zresztą jest to ta sama umiejętność co w animę, więc... (nie wiem, czy robię dobre nawiązanie.)

Przy ugryzieniu w odpowiednie miejsce rany leczą się praktycznie od razu. Ty także możesz z czegoś takiego korzystać. Kosztuje mało chakry.

Takie coś by pasowało.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-14, 15:56   

Cytat:
Przy ugryzieniu w odpowiednie miejsce rany leczą się praktycznie od razu. Ty także możesz z czegoś takiego korzystać. Kosztuje mało chakry.

Wydaje mi się, że to już kiedyś było poruszane na forum, aczkolwiek powinno zostać to dodane do tej specjalizacji.

Co do pomysłów Nizariego:
1. Jestem jak najbardziej za, tylko jeszcze powinno maskować np. osobników mających Sacchi Chakra, oraz posiadających tą samą rangę co użytkownik i mniejszą + tak samo z posiadaczami Byakugana. Inaczej by było to zbyt dopakowane, bo zwykły gennin mający Sacchi Chakra umknął by uwadze jakiemuś Jouninowi z klanu Hyuuga itd.

2 Wysysanie chakry poprzez dotyk? Bez przesady, ewentualnie przez jakiś specjalny chwyt (tak jak jedno z ciał Peina :D ), bądź ugryzienie. Oczywiście ta umiejętność powinna być na wyższej randze aniżeli gennin.

Swoją drogą czemu posiadacze Sacchi Chakra nie mogą stworzyć sobie technik opartych na ich specjalizacji? Przecież wykrywanie chakry daje tyle możliwości... :P
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-15, 20:22   

bez zapędzania...
Pierwsze można dodać ,ale tak jak napisał Simeon.
Co do wysysania chakry to nie ta specjalizacja ani jutsu, do wysysania chakry klan czy jutsu, zapraszam do egzaminu n chunnina w anime!
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |