• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Polana 0
Autor Wiadomość
Hazuma Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Konoha gakure
Wysłany: 2010-07-06, 13:55   

Hazuma również spojrzał na swojego klona i podobnie jak jego mistrz wybuchł śmiechem.
-Tak, to mi trochę nie wyszło -powiedział. Wziął głęboki oddech i uspokoił się. Pstrykną klona w nos i ten zniknął w kłębach szaro-białego dymu. Skoncentrował się. W kumulacji chakry starał się znaleźć zloty środek. Cos pomiędzy druga a trzecia próbą. Poskładał szybko i precyzyjnie pieczęci, jednocześnie skupiając się na swoim wyglądzie. Starał się także nie myśleć o o swoim sześciorekim, nieudanym klonie, który nadal go rozśmieszał i krążył gdzieś w jego głowie.
-Bushin no jutsu -zawołał. Teraz na pewno uda mu się wykonać tą technikę bezbłędnie. To czwarta próba więc raczej już to opanował.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-07-06, 18:40   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-06, 18:40   

-Brawo-klasnął w dłonie Seiso.
Wykonał następne pieczęci, obłok dymu i przed Hazumą stał Hazuma, który odezwał się>
-Henge no jutsu pozwala na zmianę naszego wyglądu we wszystko, w zależności od ilości naszej chakry, dobra technika infiltracyjna. Twoja kolej, jutsu wymaga większej kontroli chakry, ponieważ musisz uformować inną osobę lub rzecz.
_________________

 
 
     
Hazuma Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Konoha gakure
Wysłany: 2010-07-07, 08:50   

-Hmm... -zastanowił sie w kogo by się tu zamienić i na kim się skupić. Odpowiedź przyszła łatwo. Spojrzał na dłonie Seiso-sensei. Przeanalizował wszystkie pieczęcie. Powtórzył je dokładnie lecz powoli i bez użycia chakry. Za dwugim razem przyspieszył. Za trzecim już w normalnym tempie ale nadla najdokładniej jak umiał. Skontrolował chakę tak mocno jak wtedy gdy stworzył sześciorekiego klona. Na jego twarzy pojawił się uśmiech gdy tylko przypomniała mu się owa nieudana replika. Ponownie sie skoncentrował. Wykonał szybko i dokładnie wszystkie potrzebne pieczęcie i zawołał:
-Henge no jutsu -po tych słowach uwolnił chakrę i czekał na wynik. Skoro ta technika jest trudniejsza od Bushin no jutsu to pewnie pujdzie mu wolniej ale w końcu mu się uda.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-07, 10:01   

25%
-Nieźle ,nieźle, jeszcze kilka prób
_________________

 
 
     
Hazuma Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Konoha gakure
Wysłany: 2010-07-07, 12:32   

-Myślałem, że będzie szło wolniej -powiedział. W porównaniu do pierwszego razu przy poprzedniej technice, postępy są większe. Tym razem postarał się skupić dokładnie na wyglądzie osoby, w którą chce się zamienić.
-Hmm... -zastanowił się w myślach. -Wyższy ode mnie, nosi maskę ANBU. -spojrzał na owy przedmiot by dokładnie go obejrzeć. Każdą część, każką namalowaną linię. -Ma też na sobie beżowy płaszcz, całkowicie zapięty z nałożonym na głowę kaprutem. -dokladnie wybadał postać w myśliach. Nadal koncentrując się na swoim mistrzu zaczął kontrolować chakrę. Poskładał szybko i dokładnie pieczęci.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-07, 19:07   

40%
Seiso zamyślił się i skrzyżował ręce na piersi.
Hmm postaraj się bardziej, po jednorazowym zobaczeniu celu ,w który chcesz się zmienić ,utwórz obraz w swojej głowie, dzięki temu będziesz sprawniej władał tą techniką
_________________

 
 
     
Hazuma Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Konoha gakure
Wysłany: 2010-07-08, 12:39   

-Dobrze -odpowiedział tylko swojemu sensei'owi i już wracał o dalszego treningu. Zerknął jeszcze raz na członka ANBU i utworzył jego podobiznę w swoim umyśle. Zebrał chakrę i skontrolował ją. Starał się nie zwracając uwagi na czynniki zewnętrzne, był tylko on, chakra i wygląd Senju. Przywołał obraz Seiso. Zapięty, beżowy płaszcz z kapturem, maka w kształcie pyska zwierzęcia z czerwonymi wzorami. Zaczął się zastanawiać jak to jest być ANBU. Wykonywać wszystkie rozkazy z zimna krwią itd. Po chwili znów się skupił. Przybrał wygodna pozycję, rozluźnił się i zaczął. Poskładał szybko i dokładnie pieczęcie: pies, niedźwiedź, tygrys.
-Henge no jutsu -zawołał. Ostatnim razem poszło mu trochę gorzej, ale to zrozumiałe. Nie motywowało go to jednak do jakiegokolwiek odpuszczenia. Skoro to trudniejsza technika to musi się bardziej starać by nie opanować jej wolniej od poprzedniej.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-08, 19:08   

70%
-No całkiem całkiem, prawie Ci się udało, jednak dalej masz swoją twarz
_________________

 
 
     
Hazuma Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Konoha gakure
Wysłany: 2010-07-08, 19:48   

-A skąd ja mam wiedzieć, jaką tym masz twarz sensei, w końcu chowasz ją pod maską -stwierdził. Jak on ma niby zmienić się całkowicie skoro jego mistrz jest cały zakryty. Hmm... może ktoś inny -zastanowił się w myślach. Przypomniał sobie obraz człowieka, który używał technik ożywienia swoich rysunków. Czarne ubranie, ciemne spięte włosy, niewielki zwój u boku. spodnie długie, bluzka z krótkim rękawem, opaska Konohy na czole, jakieś opaski na rękach. Przeanalizował dokładnie jego wygląd. Zebrał i skontrolował chakrę. Poskłada pieczęcie jak zwykle, szybko i dokładnie. Piec, niedźwiedź, tygrys.
-Henge no jutsu -zawołał. Tym razem na pewno mu się udał, czuł to. Skoro wie jak wygląda twarz osoby, w którą się transformuje to z pewnością będzie łatwiej niż w przypadku przemiany w członka ANBU, który jest ubrany aż po zęby (dosłownie). Po wykonaniu techniki zaczął się zastanawiać czego w następnej kolejności nauczy go sensei.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-08, 21:09   

Gromki śmiech odbił się echem po polanie.
-Chodziło mi o to ,że po henge masz swoją twarz a nie moją czyli maskę ...dajesz jeszcze raz!-podniósł głos jakby trochE zniecierpliwiony.
_________________

 
 
     
Hazuma Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Konoha gakure
Wysłany: 2010-07-08, 21:23   

-Dobrze -odpowiedział krótko. Skontrolował chakrę. To jutsu miał już chyba opanowane, ale skoro sensei chciał by się w niego zamienić. Przywołał obraz Seiso z pamięci, przede wszystkim skupiając się na jego masce ale jednocześnie nie zapominając o całej reszcie i powiedział:
-Henge no jutsu -po tych słowach uwolnił chakrę. Czekał na wynik wykonanej przez niego techniki chodź domyślał się jaki on będzie.
_________________
 
 
     
Heikei Yotaru 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-08, 23:45   

Podchodzę do drzwi klasy , nerwowo oblizuję swoje usta i bawię się końcówką mojego płaszczu o kolorze kremowym jak to mam w zwyczaju by się uspokoić.
Pukam do drzwi , słyszę pozwolenie na wejście.
Wchodze , tak właśnie wchodze do klasy , nie ma już odwrotu .W kącie sali stoi jakiś koleś i uczy jakiegoś studenta . Niezła będzie zabawa w tej klasie - pomyślałem

- Mizuno powiedział , że mogę się zapisać do dowolnej klasy - powiedziałem
Nazywam się Heikei Yotaru lat 12 i chce uczyć się w tej klasie - wyrecytowałem przygotowany już tekst , który ułożyłem sobie 15 minut wcześniej i czekałem na odpowiedz mam nadziejęę , że mojego przyszłego sen - seia.....
_________________
@Shinobi*Style
 
 
     
Heikei Yotaru 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-08, 23:46   

Podchodzę do drzwi klasy , nerwowo oblizuję swoje usta i bawię się końcówką mojego płaszczu o kolorze kremowym jak to mam w zwyczaju by się uspokoić.
Pukam do drzwi , słyszę pozwolenie na wejście.
Wchodze , tak właśnie wchodze do klasy , nie ma już odwrotu .W kącie sali stoi jakiś koleś i uczy jakiegoś studenta . Niezła będzie zabawa w tej klasie - pomyślałem

- Mizuno powiedział , że mogę się zapisać do dowolnej klasy - powiedziałem
Nazywam się Heikei Yotaru lat 12 i chce uczyć się w tej klasie - wyrecytowałem przygotowany już tekst , który ułożyłem sobie 15 minut wcześniej i czekałem na odpowiedz mam nadziejęę , że mojego przyszłego sen - seia.....
_________________
@Shinobi*Style
 
 
     
Heikei Yotaru 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-09, 10:36   

A i jeszcze jedno , czy moge się uczyć tutaj czegos z Fuuton jestem nowy jeżeli żle trafiłem to prosze podac nr klasy w której uczą czegoś z Fuuton ' a....
_________________
@Shinobi*Style
 
 
     
Hazuma Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Konoha gakure
Wysłany: 2010-07-09, 11:17   

//Tu nikt nie zna Fuutona. Szukaj w klasie 4. Sory z offa//
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |