• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Udoskonalenie
Autor Wiadomość
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 14:37   Udoskonalenie

Witam

jestem tutaj na tym forum dość nowym graczem, jednak już mi się jedna rzecz nie podoba i zapewniam, że nie tylko dla mnie. A mianowicie egzamin na Chounina. Nie no część pisemna ok, później las ok, ale walka na arenie. Prosiłbym tutaj o wpis admina w tej sprawie. Bo tak ktoś stara się jak może, całą walkę prowadzi, jednak osoba która ciągle unika użyje jednego śmiertelnego ciosu i egzamin ktoś ma z głowy bo został pokonany chociaż sam ciągle prowadził. Chodzi mi o to, aby prowadzący Mistrz Gry brał pod uwagę jak są pisane posty jak walka przebiega czy walka stoi na dobrym poziomie i jest wyrównana czy jest jednostronne prowadzenie i dopiero po tym wytyczać kto zostaje zwycięzcą i co więcej kto zostaje Chounina. Zmierzam do tego, że np. podczas walki obie osoby spisują się słabo, więc chciałbym aby nawet jedna z osób które wygrają nie zdaje po prostu egzaminu bo nie jest jeszcze gotowa. Nie sądzicie, że to admin powinien poczytać każdy pojedynek i wybrać kto jest godzien zostania Chouninem a kto nie? Moim zdaniem to, że ktoś wygrał nie zawsze oznacza to, że jest lepszy i powinien zostać Chouninem.
Dawniej grałem też na innych forach nom i powiem, że przgrałem swoją walkę na Chounina z kimś kto był sporo lepszy ode mnie, jednak pokazałem swoje umiejętności w walce i jako jeden z przegranych dostałem się na rangę Chounina. Bo chyba na tym rzecz polega, nie na wygranej, a na pokazaniu tego co dana osoba potrafi w walce.
teraz czekam na wasze opinie w tej sprawie, wiem, że i tak kilka lub nawet większośc z was skrytykuje mój pomysł jednak nie liczę na to, że wszystko powiedzą tak;]
Komentarze mile widziane:)
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-06-19, 14:58   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-19, 14:58   

Po pierwsze Chunnin, po drugie już o tym mówiłem, że wygrana osoba nie zawsze zasługuje na wyższą rangę , po trzecie, często tak jest że jeden atak, może nie atak ale jedna dobrze opracowana taktyka skutkuje i przesądza o całej walce. Wiem do czego zmierzasz, więc jeszcze raz przeczytaj posty przegranego i zobacz że w kółko robił to samo. Więc gdzie tu zaskoczenie? gdzie myślenie? gdzie taktyka?
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 15:04   

Nie mówię o tej akurat sytuacji;] Opisywałem ine sytuacje które mogły się przytrafić, czyli przegrany może wygrać?
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-19, 15:07   

Egzamin na Chuunina polega na walce. Zwycięzca zostaje na polu bitwy i awansuje, przegrany zostaje pokonany i nie zdaje. Łatwe i logiczne...
_________________



 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 17:44   

A Sjan ma farta że (niestety) odpuściłem sobie grę kiedy mieliśmy walczyć w ostatniej części egzaminu :P

Ogólnie rzecz biorąc może trochę racji Umeki ma ale ja nie opowiadam się po żadnej ze stron.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-19, 17:52   

Według mnie ten kto wygrywa musiał mieć lepszą strategię walki, bardziej przemyślane akcje lub po prostu większe umiejętności bitewne(większa siła, szybkość, walka wrecz)
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Uchiha Shinaro 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 87
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2010-06-19, 19:40   

Shikamaru przegrał a został chuunninem. Ranga chunnin to ranga przywódcza. Nie liczy się tylko siła, tylko to czy Shinobi będzie przekładał życie swoje i kompanów nad misje. To czyni go dobrym dowódcą drużyny którą ma ewentualnie poprowadzić.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-19, 19:43   

On zdał dlatego, że wykazał swoje umiejętności w czasie walki o konohe. A tak nawiasem chuunin nie prowadzi swoich drużyn trzeba być jouninem.



A teraz właściwy argument to nie jest manga ani anime więc my możemy mieć inaczej. U nas rasenchuriken jest od sannina a nie od gennina
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 20:03   

Temat do zamknięcia. Widzę wasze komentarze na ten temat. Widzę, że lecenie na pałę bez żądnych zagrań taktycznych i wygrana tylko to się liczy dla was aby wygrać.
 
 
     
Uchiha Shinaro 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 87
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2010-06-19, 22:45   

Sannin ...hmmm nie nazwałbym tego rangą. Walki o Konohe? On jak sam powiedział był tchórzem. A przegrał każdą walkę podczas egzaminu ale też i po. Chunnini też prowadzą drużyny. To ranga jakby kapitańska.
 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-20, 09:22   

Erom Kaguya napisał/a:
On zdał dlatego, że wykazał swoje umiejętności w czasie walki o konohe. A tak nawiasem chuunin nie prowadzi swoich drużyn trzeba być jouninem.



A teraz właściwy argument to nie jest manga ani anime więc my możemy mieć inaczej. U nas rasenchuriken jest od sannina a nie od gennina


Ja tu nie chcę spamować, ale to zły przykład. Naruto praktycznie pokonał Shukaku, a nie został Chuuninem :)
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-20, 11:19   

Shinaro on nie przegrał żadnej walki na egzaminie tylko poddał się przez brak chakry, po egzaminie miał tylko zatrzymać pościg.
A został chuuninem dzięki myśli taktycznej
_________________

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-20, 11:29   

Dobra to ja się wypowiem:
Jestem całkowicie za bo było powiedziane, że nawet ten co wygra egzamin może nie zostać chuuninem i liczy się każdy aspekt walki a nie tylko szaleńczy atak i nokaut. Ten kto tak atakuje nie może być chuuninem.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Uchiha Shinaro 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 87
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2010-06-20, 11:47   

Poddanie się z powodu braku chk to porażka Graffes xD Shikamaru to postać wyjątkowa więc nic dziwnego że został chunninem. Siła nie jest najważniejsza na poziomie chunnina. Taki Iruka w końcu jest dość słaby xD
Wiem że moje zdanie się nie liczy. Ale jestem za tym pomysłem...Będzie o wiele realniej...
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-20, 11:51   

Ja jestem za. W sumie byłby to dobry sposób, jednak... ech, wygrać walkę i nie zostać chuuninem to jest w pewnym stopniu niedosyt, prawda? A co jak ktoś dostanie słabego przeciwnika?
Erom Kaguya napisał/a:
On zdał dlatego, że wykazał swoje umiejętności w czasie walki o konohe. A tak nawiasem chuunin nie prowadzi swoich drużyn trzeba być jouninem.

Shikamaru był dowódcą drużyny oswobadzającej Sasuke, więc może być dowódcą :)
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |