• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Gazetka otwiera nabór
Autor Wiadomość
Midori Ervil 

Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 98
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2010-06-08, 19:16   

Midori podchodzi do ogłoszenia i czyta je z zawziętością. Po przeczytaniu usiadł i zaczął rozmyślać. W skupieniu siedział i patrzył się na innych Zgromadzonych. Po pewnym czasie wstał, i pewnym krokiem ruszył w stronę osoby odpowiadającej za ogłoszenia.
- Chciałbym się zgłosić. - Powiedział Midori.
- Na forum jestem często i długo, już nie chodzę do szkoły więc mam czas wolny. Moje wypowiedzi nie są może bardzo piękne, oraz nie zawieram w Nich masy przymiotników i porównań, co tworzy lepsze wyobrażenie sytuacji, lecz z czasem się nauczę. Na forum nie pełnie żadnej ważnej funkcji, dlatego chciałbym się zgłosić. Rozumiem jeżeli macie lepszych na to stanowisko, ale uważam że jedna osoba powinna mieć tylko jedną funkcję, gdyż dzięki temu wszystko będzie przebiegało sprawniej. - Powiedział Midori bardzo pewnym głosem i spokojnym wzrokiem spojrzał na Mizuno.
- Link do mojej KP masz w moim profilu. - Uśmiechnął się i spokojnie czekał na odpowiedź.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Wysłany: 2010-07-15, 17:43   

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-15, 17:43   

Ja także chciałbym się zgłosić na redaktora ^.^
_________________

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-15, 18:34   

Słyszałem, że potrzebujecie redaktora. Nie wiem, czy to aktualne, ale warto się zapisać. Chciałbym temat ,, Misję i wyprawy".
Dlaczego ja miałbym się tym zająć? Dobra, czas na wymienienie swoich zalet. :)
O ortografii i interpunkcji pisać nie warto, bo robi to za nas Mozilla, lub inna przeglądarka. Podejdę inaczej do tego.
Potrafię wprowadzić humor do tekstu. Nawet ten, którego przedstawiłem jako np. sierotę będzie się z tego śmiał. Piszę logiczne zdania i w odpowiedniej kolejności, co jest ważne w takich pracach. I najważniejsze, lubię robić takie pracę, więc będę się do tego przykładał.

Co do mojego Kp jest w profilu i na dole posta. Tylko historia nie wyszła mi za dobra. Lepiej przeczytaj opowiadanie o Sharinganie. Polecam też posty mojego autorstwa. Są całkiem niezłe xD .
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-06, 00:12   

Sory za takie długie nie odpisywanie w tym temacie, lecz jakoś go nie znalazłem... Mógłbym zostać pisarzem wszystkiego, egzaminów, misji, wypraw, nowości typu śluby itd.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |