• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Raidena
Autor Wiadomość
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-05-25, 19:03   

Kolejny dzień, kolejny trening.
Wpadam na salę z gotowym planem treningowym na dziś. Szybko rzucam plecak w kąt i podbiegam do pudełek z ciężarkami, uzbrajam w nie ręce i nogi, z tym, że dziś wybrałem nieco cięższe ciężarki. Tradycyjna rozgrzeweczka, 30 kółek dookoła sali, co kółeczko 20 pompek, 20 brzuszków i 20 przysiadów. Oczywiście dogóry nogami na suficie, przecież trzeba uczyć się kontroli nad chakrą. Taaa teraz zeskakuję na podłogę, podchodzę do stojaka z drewnianymi mieczami i biorę jeden, po czym wracam do treningu. W biegu wykonuję cięcia, pchnięcia bloki kataną, do tego od czasu do czasu z wyskoków, przeturlań (n cięcie w nogi), do tego używam też czasem shushin. Po 20 min, podbijam do manekina i zaczynam trening celności, siły, szybkości i precyzji ataków. Trening jest cięższy niż poprzednie, ze względu na większy ciężar obciążników. Wzrokiem odnalazłem wczorajszego partnera w treningu, i gdy skończyłem z manekinem wzięłem się za walkę z nim. Trenowałem z włączonym sharinganem, co dawało mi jakąś tam przewagę, mimo to walka była równa przez moje obciążniki. Po godzinie przerwałem trening, podskoczyłem do rzuconego po przyjściu plecaka i ze smakiem zjadłem kanapki. Gdy odpocząłem poprosiłem dwóch typków by trenowali ze mną walkę na taijutsu. Dzięki stylu walki uchiha i sharinganowi miałem dość wyrównane szanse, korzyształem również z Saiminjutsu aby wprawić się w używaniu tej techniki. Dwie godziny morderczej walki. Po tym czasie pobiegałem jeszcze na zmianę sprintem i truchtem po suficie ze 20 minut, odłożyłem wszystko na miejsce i poszedłem skonany do domu.
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-05-25, 19:08   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-25, 19:08   

+1 siła
+1 wytrzymałość
+1 chakra
+2 w. wręcz
+2 KG
+1 szybkość
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-05-26, 18:18   

Kolejny dzień kolejny trening. Tradycyjna rozgrzewka, 30 kółek co kółko 30 pompek 30 brzuszków i 30 przysiadów. Oczywiście w ciężarkach w których ćwiczyłem ostatnio.
Chwytam za katanę, i razem z typkiem z którym ćwiczyłem wczoraj (sharingan włączony) trenowałem walkę kataną przez cały dzień, robiąc przerwy co godzinę na 5 minutowy odpoczynek. W drodze do domu byłem prawie pewien że odpadnie mi ręka...

/sorry ale nie mam siły się dzisiaj barwnie rozpisywać.../
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-26, 19:33   

+2 w. mieczem
+1wytrzymałość i szybkość
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-05-26, 22:00   

Dziś inaczej niż zwykle, tylko krótka rozgrzewka, pare kółek sprintem, tak z dziesięć, bez ciężarków... Jakieś tam rozciąganie się, potem ustawiam pod ścianą tarczę i rozpoczynam trening jutsu Fukumi Hari. Skupiam się, składam znak/znaki i kumuluję chakrę w ustach w formie igły, po czym wypuszczam ją starając się zachować jej kształt, potem próbę powtarzam, lecz staram się zmienić jakiś aspekt wykonania jutsu, i wybieram to rozwiązanie które przynosi lepsze efekty
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-28, 18:06   

25%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-05-29, 10:01   

No jak na pierwszy raz to nie było wcale tak żle... Dobra, znów się skupiam na moim zadaniu, kumuluję chakrę, wiele więcej, i składam znak/znaki wypuszczając z ust igły z chakry wyglądające jak senbon. Po chwili wypluwam drugi, trzeci, czwarty i piąty, każdy nieco innym sposobem, wybieram sposób który zadziałał najlepiej i znów wypuściłem 5 igieł z chakry jedna po drugiej. (a raczej coś co miało być igłam z chakry)
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-29, 16:50   

35%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-06-02, 22:29   

Sry za przerwę, ale koniec roku, mobilizacja w sql i takie tam pierdołki

Kolejnego dnia przychodzę, robię małą rozgrzeweczkę na speeda, poczym przez cały dzień staram się opanować jutsu Fukumi Hari. Kumuluję chakrę w ustach, w myślach nadaję jej kształt ostrej igły senbon, powoli skupiam ją w kształt igły, obieram cel, celuję i wyrzucam z ust igłę, bądź coś co ją przypomina. Następnie cały proces powtarzam, ciągle i ciągle, przerywając tylko żeby zaczerpnąć oddech.
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-02, 22:48   

55%



___________________________________________

Każdy to zrozumie ja też nadganiam oceny ;p
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-06-02, 23:25   

Ta, ale zawsze warto powiedzieć dlaczego się nie było.

Strsznie wolno coś mi idzie to jutsu, chyba pomedytuję nad tym co robię źle. - pomyślałem. A jak pomyślałem tak zrobiłem, 1h spędziłem na medytacji, potem kolejne 1h nad medytacją i przez to próbami formowania chakry w igły. Po medytacji ustawiłem się 15m od manekina i zaczęłem trening właściwy, tzn plułem igłami z chakry w klona dążąc do perfekcji.
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-02, 23:42   

70%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-06-11, 16:37   

Ale wolno mi to jutsu idzie...
No nic...

Przychodzę na dzisiejszy trening, tym razem postanowiłem sobie że się tego nauczę choćby nie wiem co! Krótka rozgrzewka z ciężarkami, podchodzę do tarczy, skupiam chakrę i przez 2h strzelam igłami z chakry "FUKUMI HARI FUKUMI HARI" Rozlega się co jakiś czas i seria niebieskich igiełek lub czegoś na ten wzór wylatuje z moich ust.
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-14, 18:38   

100%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Raiden Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 83
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2010-06-14, 23:41   

Ten tego, mam mało czasu na siedzenie i pisanie to napisałem jednego posta jako 2 dni treningu:


Ok czas potrenować moją główną umiejętność, władanie mieczem, musze być przecież najlepszy. Ale tym razem trening będzie inny. Na początek rozgrzeweczka: 10 kółek dookoła sali, co kółeczko 20 pompek i 20 brzuszków, 20 przysiadów (najbardziej znienawidzone przezemnie ćwiczenie). Po tym czasie stoję w miejscu, wykonuję ćwiczenia statyczne, po czym dokładnie się rozciągam, w dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym. Ok. Po takiej rozgrzeweczce, nakładam sobie obciążniki na ręce i nogi, po czym na zmianę truchtam i biegam sprintem. Teraz chwytam za atrapę miecza i wykonuję to samo z jednoczesnym dźganiem wyimaginowanych przeciwników w pełnym biegu, wykorzystuję też salta, wyskoki, przeturlania się itp. Po godzinie lekko zdyszany zabieram swoje 4 litery pod manekina. Rozpoczyna się trening celności, szybkości uderzeń i wymyślania jaknajskuteczniejszych i najpłynniejszych kombinacji ruchów. W pewnym momencie dołączam również akrobatykę, to znaczy uderzanie mieczem w trakcie skoku nad manekinem i tym podobne. Po 3 godzinach treningu (włączając rozgrzewkę) przesunąłem manekina bardziej w róg, od ścian oddziela go 2.5m powietrza. Teraz oparłem się o ściane i wykończony odpoczywałem przez pół godziny. Ufff zastygłem. Krótka rozgrzeweczka, pare kółek, pompek i brzuszków i jestem gotowy do dalszej pracy. Przesłąłem chakrę do stóp, jednocześnie wykonując shushin nad manekina, którego cięłem w głowę, zatrzymałem się na ścianie, przeskoczyłem na drugą, znów ciełem, z ziemi i ciełem... Tak przez jakiś czas, (ściany imaginowały drzewa, np walka w lesie) dodoatkowo używałem shunshin żeby wyrobić sobie płynność działania. I tak zszedł mi cały dzień treningu... Niezwykle wyczerpany udałem się do domu.


Dzien drugi:
Przychodzę z dużymi zakwasami. Boli, dobrze, znaczy że żyję . No co by tu dzisiaj porobić? Najpierw rozgrzeweczka. Przez 20 min robiłem kółka, co 2 kółka 30 pompek, 30 brzuszków i 30 przysiadów. Następnie założyłem odważniki na nogi i ręce, i powtarzając trening z wczorajszego dnia, zaczęłem biegać na zmianę truchtem i sprintem zadając jednocześnie cięcia, tym razem dla utrudnienia zrobiłem to używając jednocześnie dekata ki, czyli biegania po suficie. Minęła godzina mojego pobytu na sali, więc zeskoczyłem z sufitu, udałem się pod manekina. Znów rozpoczął się trening celności, szybkości i precyzji uderzeń połączonych z akrobacjami i blokami przed wyimaginowanymi cięciami. Minęła kolejna godzina. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... Szybkim krokiem podchodzę do dwóch ćwiczących walkę mieczem i prosze ich o pomoc. Oni mają za zadanie mnie atakować, a ja będę się bronił. Przecież samymi ciosami walki nie wygram, trzeba umieć się bronić... "SHARINGAN" wykrzyknąłem i rozpoczęła się zabawa z blokowaniem cięć, pchnięć itd... Sharingan mi bardzo przy tym pomagał. Gdy tamci się zmęczyli, dałem im odpocząć, dezaktywowałem sharingana, odpocząłem razem z nimi. Po 30 min rozgrzaliśmy się znowu, i tym razem ja atakowałem a oni się bronili. Robiłem to wolniej niż na manekinach, bo bałem się że nie zblokują (już teraz moja specjalizacja daje im sporą przewagę) i ich poobijam, co zaowocuje tym, że nie będą chcieli mi pomóc w przyszłości. Chłopcy jednak szybko odpadli, więc chcąc nie chcąc zakończyłem ten rodzaj treningu na dziś. Postanowiłem troche rozwinąć swoją wytrzymałość więc jeszcze przez godzinę truchtałem po suficie.
_________________
Moja Karta Postaci
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |