• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybicie bandytów
Autor Wiadomość
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-20, 17:22   

Popatrzyła się na chłopaka skruszonym wzrokiem. Uśmiechnęła się niepewnie. Pai była niezbyt zadowolona lecz niczego nie okazała. Wtuliła się w owe nosidełko.
Do nosa Inu znów doszedł ów smród. Skrzywiła się nieco
- Musimy znaleźć prawdziwych...- Mruknęła uważając aby żaden z tych potworów do niej nie doszedł. Chyba zauważyła jednego z tych ludzi. Przygotowała kunaia do ewentualnego rzutu
_________________


Moja Pai
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-04-20, 18:53   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-20, 18:53   

Nie słuchałem co ten człowiek mówił. Odwróciłem się gwałtownie i popatrzyłem w oczy dziewczynie po czym bez oporów pocałowałem ją delikatnie w czoło i szepnąłem.
-Jak przeżyjemy mogę zaprosić Cie na kolacje albo chociaż na spacer?-zapytałem wiedząc ,że temat zdecydowanie nie pasuje do sytuacji w jakiej się teraz znajdują. Stworzyłem klona który pilnował moich pleców a ja czekałem na odpowiedź.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-20, 19:13   

Klon zniknął prawie natychmiast kiedy się pojawił i nagle zaczął padać deszcz jednak był on jakiś dziwny a jeden z cudaków taranował Inu jak przy Tokkenie a drugi zrobił to samo z Seiso, koleś nadal stał i gadał
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-20, 19:25   

Żaba wskoczyła na pagórek. Ja w ostatniej chwili by uniknąć starcia objąłem Inu i wyskoczyłem do góry , wytworzyłem nici ,które owinąłem wokół drzewa by skok był jeszcze wyższy w końcu pochwycił nas język żaby i przyciągnąć do sobie.
-Inu wszystko w Twoich rękach, Ci goście są słabi ale mają silne potwory. Dlatego musisz zabić gości ,a ja nie dopuszczę do Ciebie tych stworów-zadanie dość trudne ,wziąłem głęboki oddech i czekałem czy dziewczyna jest gotowa.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-20, 20:15   

Spojrzała się w jego stronę usłyszawszy ruch. Dziwny wzrok nieco speszył dziewczynę lecz uparcie wpatrywała się w jego oczy. Ściągnęła nieco brwi czekając na jakieś wypowiedzi odnośnie walki lub czegoś innego. Jednakże doczekała się czegoś zupełnie innego. Wzdrygnęła nieco i skamieniała. Spuściła łebek nieco niżej lecz była cała zesztywniała. Po prostu nie mogła się ruszyć.
- No....tak....jasne...czemu by nie... - Mruknęła cicho uciekając wzrokiem. Nim się spostrzegła potwory znów zaatakowały. Lepszego momentu nie mogli wybrać. Chciała zrobić unik lecz nie zdążyła. Znów została złapana w jęzor żaby lecz to nie było problemem. Starała się nie mieć świadomości że Seiso był tuż obok. Chciała skupić się na misji ale w takim stanie było ciężko. Zasłoniła nieco twarz swoimi włosami i kiwnęła twierdząco głową. Uśmiechnęła się wrednie na samą myśl o rozwaleniu tych drani. To jej nieco pomogło
- Się robi - Rzekła
_________________


Moja Pai
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-21, 15:24   

Potwory zaczęły skakać po żabie i obgryzać jej wszystkie odkryte części ciała aż w końcu żaba pod wpływem bólu was wypuściła z jęzora
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-21, 16:58   

Kiwnąłem głową do Inu i oddaliłem się od niej. Teraz wszystko w jej rękach. Wysunąłem swoje ostrza, pełen energii zapału i determinacji by nie dopuścić ich do Inu ruszyłem w wir walki. Było ich dwóch więc ataki polegały na ruchach obrotowych by żaden z nich nie uderzył w moje plecy. Wykonywałem różne kombinacje z żabą by zając stwory.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-21, 17:38   

Migiem ruszyła w stronę oprawców nie dając im uciec. Przygotowała swój kunai. Parę kroków przed zrobiła shunshin aby znaleźć się tuż przed przeciwnikiem. Od razu wykonała tsugę. Z tak bliska nie mógł nikt uciec...
_________________


Moja Pai
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-21, 17:44   

Seiso trafiał stwory a one się tylko głupio gapiły, gdy Inu uderzyła Tsugą przeciwnik się rozpłynął a ona trafiła w drzewo które po chwili zaczęło ją atakować
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 01:33   

Za pomocą shunshina pojawiłem się koło Inu. Jednym obrotem ściąłem gałęzie.
-Twoi przeciwnicy to tylko Ci dwaj-powiedziałem po czym ściąłem drzewo i wróciłem do walki z potworami. Chciałem zwrócić ich uwagę na siebie by żabą miała chwilę wytchnienia jednak cały czas kątem oka obserwowałem poczynania dziewczyny.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 08:48   

-Tsh! No przecież wiem- Burknęła na odwet. Co za tchórze....jej już wystarczała zabawa w kotka i myszkę. Nie...jednak nie mogła znów dać się ponieść. Ponownie użyła shunshin aby po chwili znaleźć się w krzakach. Zrobiła henge i zamieniła się w szarego wilka. Ruszyła w gąszczach szukając tych ludzi.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-22, 21:41   

Potwory nie bardzo interesowały się Seiso jednak nie szły dalej a nagle przed Inu spadł jeden z nich, najwyraźniej z drzewa
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 21:51   

Ciągła walka używanie jutsu to było za dużo dla takiego lenia jak ja. Pojawiłem się z ziemi za potworem i złapałem go za gardło wysilając się zmiażdżyłem je po czym rzuciłem potworem o drzewo. Złożyłem pieczęcie i zrobiłem 20 kage bunshinów ,które miały chronić Inu od potworów by ona w spokoju zajęła się mężczyznami. Jeśli po tej ujemnej dawce chakry nie zemdlałem to staram się walczyć dalej. Wypuściłem ostrza z rak tak samo moja marionetka na plecach i wirowałem w tańcu śmierci.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 21:59   

Wilk momentalnie odskoczył na bok i pobiegł przed siebie. Zauważyli ją? Ponownie więc zamieniła się w człowieka biegnąc co sił w nogach i szukając prawdziwych napastników
_________________


Moja Pai
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-23, 14:02   

Potwory nadal nie zwracały uwagi na Seiso tylko się gapiły na Inu która nagle została zaatakowana Housenka no Jutsu [Katon]
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |