• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybicie bandytów
Autor Wiadomość
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-17, 22:03   

Szybkim ruchem wyszarpała dłoń z jego uścisku. Rzuciła się niemal na oprawców. Zrobiła Tsugę i wycelowała swym wirem wprost na oprawców. Chciała ich rozszarpać na strzępy...byle by tylko ich dorwać. To wszystko przeszło wszelkie wyobrażenia Inu
_________________


Moja Pai
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-04-17, 22:13   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-17, 22:13   

-Ojoj co za narwaniec-mruknąłem.
Orła wysłałem do pomocy Inu. Gdyby któraś z osób zrobiła unik lub przeżyła tsugę on miał zamienić się w kulę z błyskawicy i wykończyć wrogów. Sam wykonałem shunshina by znaleźć się blisko stworów. Wskoczyłem między nich a z moich dłoni wysunęły się długie ostrza. Wirowałem, ciąłem i niszczyłem w razie ataku robiłem unik by po chwili kontratakować.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-17, 22:31   

Jedna z tych pokrak złapała Inu za gardło a inna dała buta Seiso tak że poleciał na ścianę twojego orła zamknął w jakiejś dziwnej klatce jeden z będących tam ludzi po czym powiedział
-Myśleliście że dwójka bachorów wejdzie do naszej bazy i pokona nas i nasze ogary
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-17, 22:49   

- Wy te swoje ogary możecie w dupę sobie wsadzić! - Warknęła. Nie dość że z oddechem miała problem to jeszcze to. Musiała szybko coś wykminić. Wyjęła z kieszeni kunai i po prostu wbiła go w rękę czy coś co ją trzymało. Powinno zwolnić uścisk.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-17, 22:59   

Gdy dostałem buta poleciałem w tył. Przy styku ze ścianą po prostu w nią wpadłem i znikłem, a w jaskini słychać było jedynie mój donośny śmiech. Wszystko ucichło a ja wyszedłem z pod ziemie za stworem ,który trzymał Inu. Wbiłem mu ostrze w tył głowy. Jeśli potwór padł martwy to zwróciłem się do mężczyzny.
-Słabe te wasze ogary
Orzeł otworzył dziób i zaczął ciskać błyskawicami by sparaliżować wrogów. Ja wytworzyłem nici z palców ,którymi oplotłem najbliższego osobnika i przyciągnąłem go do siebie by nabić na ostrza.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-17, 23:02   

Ogary tylko zrobiły głupie wyrazy twarzy ale nawet nie poczuły że coś je trafiło twój orzeł sam się sparaliżował ponieważ piorun odbił się wewnątrz klatki a Inu zaczynało brakować powietrza, jeden z przeciwników gdzieś zniknął a Seiso znów oberwał tylko tym razem od jednego z ogarów
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-17, 23:17   

Zaczęła oddychać głęboko mimo smrodu. Musiała coś zrobić....Pieprzyć to! Najłatwiejsza technika...Kawarimi. Inu wywinęła się z przebrzydłej łapy stwora a na jej miejscu pojawił się ogromny głaz który spadł na stopę tego czegoś. Sama dziewczyna pojawiła się obok ściany oddychając głęboko. Skoro nie czują bólu...to może go usłyszą!
- Seiso! Użyj kai! - Krzyknęła. Wykonała proste Utsusemi mając nadzieję że to ogłuszy przeciwników.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-17, 23:33   

Jeśli Inu się nie uwolniła szybko wstałem i doskoczyłem do tego stworka sycząc
-To na pewno poczujesz-odciąłem mu głowę ostrzami.
Następnie złożyłem szybko pieczęci i krzyknąłem
-Kuchiyose no jutsu-w kłębach dymu ukazała się spora żaba.
-Siemka Gamaken, jest rozpierducha a wiem że w takich chwilach najlepiej Ciebie przywołać. Dziewczyna jest ze mną , orzeł też, resztę możesz zabić, używaj wszystkiego co masz.-żaba ruszyła w bój.
Tak naprawdę miał ściągnąć na siebie te stwory, abym miał czyste pole i mógł zabić te 3 osoby ,jak mniemam kiedy one padną , ogary zniknął, taką miałem nadzieję. Wziąłem na celownik pierwszą osobę. Wykonałem Kurou Sei wy z ziemi uderzył go pal skalny. Liczyłem na to że zrobi unik, a tam spotkałby mojego klona ,który miał za zadanie wbicie mu kunaia w klatkę piersiowa. Sam rozejrzałem się czy z Inu wszystko dobrze.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-17, 23:38   

Pierwszy koleś trup ale ogary obskoczyły żabę i ją pogryzły że musiałeś ją odesłać Inu była teoretycznie bezpieczna bo leciało na nią dwóch kolesi
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-18, 10:01   

Będąc w oddali dziewczyna pomyślała chwilę
- Dobra...inaczej - Mruknęła. Najpierw ponownie wykonała Fukumi Hari i igłami rzuciła w stronę dwóch pozostałych gości. Sama zaś skoczyła w górę i wykonała Tsugę kierując się na ścianę skał nad tymi potworami. Chciała to rozwalić. Przy odrobinie szczęścia odłamki głazów spadną na stwory. Skoro bezpośredni atak nie działa trze pokombinować.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-18, 11:42   

Widząc co robi Inu domyśliłem się jej planu. Gdy tylko zaczęła się kręcić ,wypuściłem z obu dłoni wiele nici i związałem nogi obu biegnących przeciwników. Dłonie miałem dalej gotowe do wykonania jutsu.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 12:14   

Zginął jeden potwór
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-18, 12:25   

Skoro zginął...to może jeszcze raz? Wylądowała lecz po chwili znów wskoczyła w górę robiąc Tsugę i rozwalając górną ścianę. Chciała rozpieprzyć tą kryjówkę i zgnieść wszystkie potwory.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-18, 12:27   

Jeśli przeciwnicy myślą to nie dadzą się na to nabrać drugi raz. W każdym razie teraz stałem i obserwowałem walkę. Miałem zamiar się włączyć jedynie wtedy gdyby coś zagrażało Inu.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 14:19   

Ogary walczyły a ludzie się wycofali tym razem potworom nic się nie stało
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |