• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Seiso
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-09, 22:57   

Stworzyłem jeszcze dodatkowych 5 Kage Bunshinów. Mentalny rozkaz trenowania Kuchiyose no Jutsu. Teraz w sumie ćwiczyło 14 KB a ja jadłem i piłem wodę by w miarę możliwości regenerować swoją siłę i być w formie. Ciągle czekałem na jakiś sygnał od jednego z klonów który wszedł do kopalni. Co mogło zabić grupę jouninów, ciągle mnie to męczyło. W każdym razie dołączyłem do ćwiczeń. Przygryzałem kciuka by trochę krwi wypłynęło i skupiłem chakre w dłoniach. Wykonałem pieczęci i przyłożyłem dłoń do ziemi uwalniając chakre.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-04-09, 22:59   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-09, 22:59   

46%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-09, 23:14   

Skupiłem się i za pomocą myśli odwołałem wszystkie klony by ich doświadczenie przypłynęło do mnie. Nie obyło się też bez zmęczenia, które uderzyło we mnie jak fala wody. Aż usiadłem, w końcu to to 14 klonów, nie było żartów. Łapałem szybko oddech i piłem wodę. Rozłożyłem się na trafie by uspokoić organizm. Wypuściłem nici z palców i przyczepiłem do karasu by popracować nad koordynacją. Cały czas leżałem.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 13:08   

+3% kontrola marionetek
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-10, 13:57   

Cały czas czekałem na informacje od klona, którego wysłałem do kopalni. Sam wstałem z trawy i przyjąłem wygodną pozycję. Stworzyłem dwa klony do pomocy. Kilka głębszych oddechów i ruszyłem. Zraniłem się w kciuk i skumulowałem wielkie pokłady chakry w dłoniach. Szybko wykonałem pieczęcie, by po ostatniej przyłożyć dłoń do ziemi i uwolnić całą zgromadzoną energię w dłoniach. W głowie miałem obraz przyzywania jakiejś żaby. W dodatku krzyknąłem
-Kuchiyose no Jutsu-dla lepszej koncentracji na celu moich ćwiczeń.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-10, 14:00   

68%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-10, 14:07   

Zniszczyłem klony by ich doświadczenie przepłynęło do mnie i stworzyłem dwa nowe. Mój oddech znowu stał się cięższy, jednak nie ustępowałem. Wysłałem mentalny rozkaz do klonów i sam również zająłem się ćwiczeniami. Moja efektywność mogła być trochę mniejsza, bo część myśli poświęcałem klonowi wysłanemu na ekspedycję. Stanąłem rozluźniony i płynnym ruchem dłoni zraniłem się w kciuka i przystąpiłem do składania pieczęci. Kumulowałem chakre w dłoniach i trochę rozłożyłem ją po organizmie. W końcu energicznie przyłożyłem dłoń do ziemi i krzyknąłem
Kuchiyose no jutsu
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-10, 14:19   

83%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-10, 17:12   

-Trudniejsze niż myślałem-powiedziałem do siebie.
Odwołałem te klony by ich doświadczenie spłynęło do mnie. Zachwiałem się lekko pod wpływem ich zmęczenia. Stworzyłem następnego klona, którego wysłałem do kopalni. Sam stanąłem w rozkroku z lekko ugiętymi nogami w kolanach.Słyszałem, że pierwsze przywołanie jest bardzo ważne, dlatego chciałem użyć jak najwięcej chakry by móc przywołać najsilniejszą żabę jaką jestem w stanie. Wziąłem głęboki oddech by uspokoić ciało i umysł. Skupiłem się na czekającym mnie zadaniu. Wszelkie pokłady chakry kumulowałem do dłoni, zwiększyłem również przepływ chakry. Skaleczyłem kciuka i wykonałem potrzebne pieczęci. W końcu z całym zapałem i determinacją przyłożyłem dłoń do ziemi uwalniając chakre i krzycząc
Kuchiyose no Jutsu-niech to będzie najsilniejszy żabi chunnin
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-10, 17:27   

100%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-10, 17:45   

Stworzyłem klona.
-Słuchaj stary, nie ruszaj się a ja będę na tobie ćwiczył nowa technikę dobra? Mam nadzieję ,że się nie obrazisz-powiedziałem do KB.
Następnie przyjąłem postawę, ciało rozluźnione , nogi lekko rozstawione. Chciałem się nauczyć Souen: Hitomi Kokuu. Technika różniąca się tym od Kugutsuno jutsu ,że wytworzone nici mogę przyczepiać do każdego obiektu, nie tylko do marionetki ,ale również do człowieka. Stwierdziłem ,że z tym jutsu powinno pójść mi szybko i gładko. W końcu potrafiłem wytworzyć i zregenerować zwykłe nici, więc dedukując doszedłem do wniosku ,że w tym przypadku wystarczy zwiększyć przepływ chakry między mną a obiektem do którego będę starał się przyczepić owe nici. Tak więc przeszedłem do meritum. Skupiłem sie na tym co chcę zrobić i skumulowałem chakre w dłoniach. Złożyłem odpowiednie pieczęci i starałem się wytworzyć nici i przylepić je do klona. Cały czas w głowie miałem sposób w jaki potrafiłem tworzyć zwykłe nici.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-10, 18:02   

25%
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-10, 19:37   

-Nie za dobrze mi idzie, przecież to jutsu powinno być proste-mówiłem do siebie w zamyśleniu.
Jeszcze raz. Stanąłem w lekkim rozkroku i skoncentrowałem się na wypuszczeniu i przyczepieniu nici do klona. Zacząłem zbierać chakre i kumulować ją głównie w dłoniach, przyśpieszyłem również jej przepływ w moich organizmie. Następnie wykonałem potrzebne pieczęci i wystawiłem dłoń przed siebie starając się stworzyć nici.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-10, 19:39   

48%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-10, 19:51   

Eh pierdziule to, bierz pochodnie i idziemy-powiedziałem do klona.
Sam również wziąłem pochodnie i puszczając klona pierwszego wszedłem do kopalni.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |