• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Jezioro Taihei
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-26, 22:47   

Seiso patrzył jej w oczy, zatracił się w nich, został wyrwany przez głos dziewczyny. Spojrzał na jej piąstkę i uśmiechnął się ciepło.
-To nie moje...
Wziął obrączkę i obracał w palcach, uśmiechał się chytrze.
-Pamiętasz co mówiłem wtedy w łóżku gdy się Ci oświadczyłem?-nie czekając na odpowiedź mówił dalej, wziął jej dłoń i czekał z przygotowanym pierścionkiem-Teraz jest tak jak powinno ze złotą obrączką-spojrzał Inu głęboko w oczy-Wyjdziesz za mnie?
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Wysłany: 2010-08-26, 23:17   

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-26, 23:17   

- Nie twoje? - Spytala tępo. Spojrzala sie badawczo na chlopaka oczekujac dalszych zdan. Na pytanie skinela potwierdzajaco glowa. Jak moglaby tego nie pamietac? To by bylo juz niedorzeczne. Inu nagle poczula jak jej nadgarstek zostal ujety w dlon Seiso. Teraz przeczuwala co zaraz nastapi. Z bihacym sercem wyczekiwala tych waznych slow. Mimo to kiedy je uslyszala, glos ugrzązl w jej gardle. Mimo iz owe slowa nie roznily sie od innych w rzeczywistosci tak nie bylo. Magiczne zdanie na moment utkwilo w jej umysle, powtarzajac sie niczym echo. Dziewczyna w koncu wziela gleboki wdech i usmiechnela sie cieplo.
- No pewnie - Oznajmila bez cienia watpliwosci
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-26, 23:32   

Wsunął obrączkę na jej palec. Uśmiechnął się i zbliżył twarz ku jej. Czuł jej zapach, ciepło bliskość. Jego serce przyśpieszyło a sam lekko otworzył usta. Oblizał wargi. Zamruczał do jej ucha i lekko je podgryzł. Znowu patrzył jej w oczy ,pocałował kącik jej ust, lekko się zniżył i musnął ustami jej szyję. Objął w pasie i przyciągnął Inu do siebie. Poczuł jej piersi na swojej klatce, ale patrzył jej dalej w oczy. Chciał by wybuchła w niej żądza.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-26, 23:50   

Mruknela cichutko i przechylila lekko glowe slyszac szept, czujac zeby na brzegu ucha. Przymknela wpol oczy i westchnela. Spojrzala sie na moment w oczy Seiso. Na jej twarzy zagoscil drapiezny usmiech. W jej wykonaniu byl wrecz mistrzowski. Przeszyl ja kolejny dreszcz czujac cieple wargi na swojej szyi. Juz po chwili oparla glowe o ramie chlopaka i przygryzla ostrymi kielkami skore na jego szyi pomrukujac przy tym cicho
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 12:02   

Czując jej usta i zęby na szyi chłopak uśmiechnął się szeroko. Wyrwało mu się westchnienie z ust. Jeszcze bardziej przylgnął swoim ciałem do jej, tak długo jej nie było, tak bardzo było mu jej brak. Dłońmi masował jej plecy, a jednym z palców delikatnie przejeżdżał wzdłuż kręgosłupa. Lekko ocierał się polikiem o jej głowę jakby szukał schronienia, a ustami bardzo delikatnie i czule muskał jej ramionko.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-27, 12:27   

A ta nadal gryzła jego szyję niczym krwiożerczy wampir. Jej boczne kiełki idealnie się do tego nadawały. Poprzestała jednak na zwykłej malince. Wpiła się w szyję chłopaka i zassała się w nią. A niech ma pamiątkę na parę dni. Po chwili oderwała się i zaśmiała się cicho przyglądając się swojemu dziełu.
- Tak tęskniłam...
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 12:39   

Chłopak wtulił w głowę w jej włosy. Gdy poczuł przyjemne ssanie na szyi zamruczał głośniej. Słysząc słowa dziewczyny pchnął ją delikatnie by położyła się na plecach, a sam położył się w pół na niej. Muskał jedynie okolice jej ust, jakby się droczył, aby nie dać całych ust.
-Ja również tęskniłem...jest cholernie ciężko kiedy nie ma Cie w pobliżu , kiedy nie napotykam Twojego uśmiechu i widoku Twych oczu
Przejechał dłonią po szyi i uśmiechnął się.
-Hmmm chyba muszę się odpłacić tym samym -zawiesił głos chichocząc.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-27, 12:53   

Dłonią rozczochrała jego włosy, które i tak sterczały na wszystkie strony świata. Z przyjemnością oddawała się jego pieszczotom pomrukując z zadowolenia. Uśmiech nadal nie schodził z jej ust
- Taak...wszystkiego w tobie mi brakuje jak cię nie ma...- Kontynuowała. Wtem poczuła jego palec na swej szyi. Spojrzała się pytająco w jego stronę
- Nieeee, nie trzeba - Uśmiechnęła się pokornie
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 13:28   

-Taaaaaaaak?-przeciągnął długo-A może jednak się skusisz hmm?
Przyłożył usta do jej szyi. Jego wilgotne wargi lekko musnęły jej skórę, a język posmakował jej ciała zostawiają na szyi Inu mokry ślad. Ząbki delikatnie podrażniły skórę dziewczyny, a język plątał się po niej. Chłopak zaczął powoli ssać, tak by jedynie dziewczyna skosztowała. Zaraz spojrzał jej w oczy.
-Na pewno nie chcesz?-uśmiechnął się słodko.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-27, 14:01   

Zaczęła się śmiać czując łaskoczący dotyk na wrażliwej szyi. Kiedy odetchnęła spojrzała się na Seiso z tajemniczym błyskiem w oku
- Hm....moooożeeee....- Rzekła w zamyśle
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 14:13   

Chłopak uśmiechnął ,a w oczach zatańczyły mu iskierki. Nachylił i pocałował namiętnie dziewczynę. Bawił się jej wargami i językiem. Zostawił ją ze słodkim posmakiem w ustach i zbliżył usta do miejsca na szyi ,gdzie robił wcześniej malinkę. Zaczął delikatnie i z uczuciem ssać jej skórę, jakby była czymś najdelikatniejszym na świecie.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-27, 14:23   

Przymknęła ślepia oddając się w pocałunku. Przechyliła delikatnie głowę na bok, aby lepiej się wpić w jego słodkie usta. Z żalem rozdzieliła się z wargami chłopaka, lecz rekompensata była wyborna. O dziwo lubiła malinki tudzież delektowała się dotykiem ust na szyi
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 14:49   

Oderwał się na chwilę by spojrzeć na swoje dzieło. Tak była wystarczająco czerwona. Liznął skórę dziewczyny i przemieścił się obok.
-Coś czuję ,że będziesz miała kilka pamiątek moja droga-zachichotał Seiso noskiem tykają szyję Inu.
Zaraz jednak jego usta przywarły do jej skóry z dziką namiętnością robił kolejna malinkę, a gdy tę skończył ,zaczął następną. Nie mógł się nacieszyć bliskością Inu.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-27, 14:55   

Uśmiechnęła się ciepło czując jeszcze wilgotne miejsce na szyi
-Noż kurcze....chyba będę musiała sie zrewanżować...-Mruknęła spoglądając na niego z ukosa. Przeczekała jego kolejne dzieła i po chwili rzuciła się na jego szyję. Oplotła ją rękoma i przywarła nachalnie do niej swymi ustami. Niezła zabawa!
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 15:53   

-Z pewnością-odrzekł chłopak i już był na plecach ,a Inu na nim.
Czuł przyjemne mrowienie na szyi. Mimo wielkiej przyjemności, on chciał wygrać ten mały pojedynek, chciał żeby Inu miała więcej malinek. Jego dłonie wkradły się pod jej bluzkę i spoczęły na jej żebrach, Zaraz zaczął ja łaskotać. Nogami oplótł jej biodra, nie dając Inu uciec.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |