• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Morze Kogane-Shiawase
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 15:52   

Musiałem zmrużyć oczy, ponieważ słońce mocno świeciło. Uśmiechnąłem się do Inu.
-Kto ostatni w wodzie dostanie karę-zaśmiałem się po czym zacząłem biec w stronę wody.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Wysłany: 2010-04-22, 15:59   

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 15:59   

-Karę?- Powtórzyła tępo. Nie pobiegła. Na razie chciała poleniuchować. Nie miała zamiaru wysilać się zbytnio. Inna sprawa jeżeli chodziło o jej psa. Pobiegł on czym prędzej do wody grzęznąc co jakiś czas w piachu. Po krótkiej trasie wskoczył z chlustem do słonej wody. Szybko jednak przykryła go większa fala. Pies cofnął się bliżej brzegu uważając tym razem.
Dziewczyna spokojnym krokiem podeszła do psa lecz nie chciała wchodzić do wody
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 16:15   

Zatrzymałem się przed samą wodą i zdjąłem marionetkę z pleców. Koszulkę buty i spodnie rzuciłem obok i wskoczyłem do dość zimnej wody. Spojrzałem na Inu i pokręciłem głową w dezaprobacie. Chyba ma dość na dziś, więc nie będę naciskał. Zanurkowałem by pooglądać piękne kamienie na dnie.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 16:34   

Tak Inu miała dość wszystkiego. Usiadła na piachu i po prostu delektowała się życiodajnymi promieniami słońca. Wiatr tańczył z jej długimi włosami, rozrzucając je na wszystkie strony. Dziewczyna jak zwykle zamknęła oczy aby wsłuchać się we wszystkie dźwięki. To jej do szczęścia wystarczało.
Tymczasem Pai bawiła się na całego. W pewnej jednak chwili wybiegła na brzeg i wzięła w pysk koszulę Seiso. Po chwili znów wróciła do zimnej wody ciągnąc po piasku odzież chłopaka
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 16:40   

Wyszedłem z wody. Próbowałem złapać Pai jednak po chwili dałem sobie spokój. Wziąłem plecak i wyciągnąłem kilka owoców. Położyłem je obok Inu nie chcąc zakłócać jej stanu. Sam wziąłem jabłko i stanąłem po kolana w wodze obserwując zabawę Pai.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 16:46   

Szczeniak z bluzką wbiegł do wody mocząc ją. Zaczęła się nią bawić. Dla tak młodego psa to była fantastyczna zabawka. Inu poczuła dziwny zachwyt u pupila. Otworzyła leniwie oko po czym z lekkim szokiem stwierdziła że znów coś zawinęła
-Pai!!Zostaw to! - Wydarła się w stronę psa. Ten się zatrzymał i nastawił uszów patrząc się na dziewczynę jak na idiotę.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 17:04   

Zaśmiałem się i kucnąłem obok psa.
-Baw się Pai,Inu dziś nie ma humoru i jest zbyt ostra-powiedziałem do psiny głaszcząc ją. Po chwili chlapnąłem wodą Inu.
-Wstawaj leniu
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 17:14   

Szczeniak szczeknął zadowolony z poparcia. Dziewczyna podskoczyła czując na skórze lodowatą wodę.
-Noż cholera....Nie będę wstawać!- Spojrzała się złowieszczo na chłopaka
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 17:28   

Popatrzyłem dziewczynie w oczy nie wiedząc czemu jest taka zła. Nie to nie
-Cóż za wspaniały humor dziś masz, z takim humorkiem to najlepiej się siedzi zamkniętym w domu, a nie na plaży przy pięknej pogodzie-powiedziałem i zwróciłem się do Pai-Może Ty mała się za mną pobawisz hmm? Chyba jeszcze nie pogryzłaś moich butów-uśmiechnąłem się do Pai i wziąłem swojego buta i pokazałem psinie-Złapiesz go szybciej niż ja?-zapytałem po czym rzuciłem butem daleko w wodę , jeśli Pai wystartowała ja również.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 19:20   

- Humor mam cudowny-Rzekła słodkim głosem mrugając przy tym
-Lecz niecodziennie wspinam się po super stromych górach i nie staję oko w oko z hiper groźnym saninem-Rzekła ironicznie. Legła na piasku i zamknęła oczy odpływając myślami gdzie indziej. A co ona będzie się martwić?
Pai nie trzeba było 2 razy powtarzać. Podskoczyła radośnie i szczeknęła głośno doczekując się zabawy. Kiedy tylko but został wyrzucony szczeniak wystartował z miejsca i zaczął biec jak najszybciej. Na prostej bez problemu prześcigała człowieka, w końcu miała 4 łapy
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 19:23   

Nie słyszałem odpowiedzi dziewczyny bo już byłem pod wodą. Machałem rękoma i nogami najmocniej jak potrafiłem wiedząc że psy są doskonałymi pływakami. But nasiąkł i poszedł na dno. Zanurkowałem po buta i się już nie wynurzyłem.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 19:34   

Pai faktycznie była niezłą pływaczką. W swoim krótkim życiu nie raz miała do czynienia z wodą. Jednakże był jeden problem. Nie umiała tak głęboko nurkować. Dopłynęła do metra pod powierzchnią lecz po chwili darowała i wypłynęła. Na szczęście fale zrobiły się nieco mniejsze i nie przykrywały szczeniaka. Pies wpatrywał się uważnie w taflę wody czekając na buta. Cisza....nic się nie działo prócz szumu morza. Pai szczeknęła cicho. Była zaniepokojona. Znów cisza...szczeniak szczeknął głośniej. To sprawiło że Inu podniosła się do siadu i rozejrzała się nieprzytomnie
-Oj....co znowu- Mruknęła pod nosem. Zauważyła spanikowanego psa. Wokół nie było niczego. To mogło oznaczać tylko jedno...Dziewczyna wstała momentalnie i wbiegła z chlustem do wody. Sięgała jej poniżej pasa. Zaczęła się rozglądać
-Ej no...nie rób sobie jaj-Burknęła
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 19:38   

Wyszedłem z pod ziemi zaraz za dziewczyną i położyłem jej dłonie na ramionach po czym szepnąłem do ucha.
-A jednak wstałaś moja droga-zaśmiałem się cicho wiedząc że zaraz mogę dostać łomot.
-Czy może miałaś nadzieję ,że utonę-w moim głosie Inu mogła słyszeć coś jeszcze oprócz rozbawienia.
Buta rzuciłem Pai.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-22, 19:46   

Podskoczyła z krzykiem kiedy coś ją dotknęło. Po sekundzie wszystko już wiedziała. Zacisnęła piąstkę czekając na ewentualne tłumaczenia
-Owszem wstałam....lecz to może się dla ciebie skończyć gorzej niż zwykłe utonięcie...-Wysyczała przez zęby. Po chwili wzięła zamach chcąc uderzyć dowcipnisia w swoją rozbawioną mordkę. Gdyby siedział dłużej w tej wodzie wystraszyłaby się nie na żarty....Nie lubiła takich sytuacji
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 19:52   

Spojrzałem na nią, czułem rządzę mordu(?). Zacisnęła mocno pieść i wzięła zamach. Widziałem lecącą pięść, mogłem zrobić unik z łatwością, ale w sumie należało mi się, więc pozostawałem bez ruchu. Przymknąłem jedynie trochę oczy.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |