• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Góry Rirakkusu
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-07, 20:56   Góry Rirakkusu

Góry, dla każdego człowieka. Można tutaj udać się wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Pierwsza, najmniejsza i najłagodniejsza góra nazywa się górą Tachimoi, jest ona o łagodnych stokach i ma 320 metrów wysokości. Kolejna góra, dokładnie obok Tachikkusu nazywa się górą Hachikkusu. Posiada ona średni stok, i jest ponad dwa razy wyższa od swojej poprzedniczki, gdyż posiada 680 metrów wysokości. Najwyższa z gór, jest górą tylko dla wytrwałych, nazywana górą Accikkusu. Ma ona około 1250 metrów wysokości, i posiada naprawdę strome stoki. Można tam także spotkać polanki, na których można odpocząć i pooglądać piękne widoki.
Ten górski łańcuch może być miejscem relaksu, lub dobrej zabawy. Tym samym możemy trenować tutaj swoją wytrzymałość. Na szczycie każdej z gór znajduje się schronisko, w którym można spokojnie pójść spać lub zjeść dobry posiłek.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-04-14, 18:56   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-14, 18:56   

Dotarłem na przedgórze. Piękny widok, pasmo gór, łagodnych i stromych. Wiatr rozwiewał mój płaszcz, a ja się napawałem krajobrazem. Powoli ruszyłem w stronę najwyższej góry, miałem zamiar się tam wspiąć.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-14, 19:56   

Po swojej wyprawie w źródłach doprowadziła się do porządku i ponownie ruszyła w drogę na zwidy. Oczywiście kierowała się głównie węchem i już z daleka wyczuła jakiegoś osobnika. Pai kłusowała lekko przy boku właścicielki. Inu podniosła łapkę i pomachała znajomemu
- Yoooo! - Zawołała wesoło z bananem na twarzy
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-14, 20:03   

-Hiho[/[b]-powiedziałem lekko się kłaniając.
-[b]Wybierasz się ze mną na sam szczyt?
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-14, 20:11   

- Ooo jasne. Wolę zwiedzać niż siedzieć w tej ohydnej i śmierdzącej sali - Rzekła podchodząc do niego. Uwielbiała naturę.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-14, 20:14   

-Pai sobie poradzi?-zapytał╦em znając odpowiedź.
Następnie podszedłem do Inu i wskazałem jej palcem orła latającego nad nami.
-Rittoru mój przyjaciel, nie dzieli nas tak silna więź jak Ciebie i Pai ale dajemy radę
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-14, 20:44   

- Pai? Ona ma więcej krzty niż ja - Zaśmiała się. Spojrzała się na owego orła. Jako że lubiła zwierzaki od razu się jej spodobał ów ptak
- Faaajny. Chciałabym żeby Pai umiała latać - Rzekła zafascynowała lecz szczeniak za tą uwagę uderzył bokiem o jej nogę.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-14, 20:47   

Zaśmiałem się.
-Pai chyba jest innego zdania
Ruszyłem dość wolnym tempem z tego względu że byłem leniem.
-Piękna okolica, chyba na razie piękniejszej nie widziałem
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-14, 20:54   

Skrzyżowała ręce z tyłu i ruszyła w drogę wcześniej powarkując cicho na Pai. Szczeniak pobiegł het przed siebie zostawiając resztę z tyłu.
- Wolę jeziora. Woda jest lepsza od gór chociaż wysokość też jest fajna - Stwierdziła pilnując szczeniaka
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-14, 20:58   

-Wybacz ale z Tobą koło wody nie będę się kręcił-zaśmiałem się-Twoja natura chakry jest zbyt niebezpieczna w takich miejscach
Ruszyłem biegiem dość szybkim by sprawdzić szybkość i kondycje dziewczyny i jej psiny.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-14, 21:06   

- Sądzisz że zrobię ci krzywdę? - Uśmiechnęła się łobuzersko.
- Nie moja wina że lubię wodę no...Chociaż ta natura jest bardzo przydatna... - Mruknęła zastanawiając się jakby kogoś urządzić prądem w wodzie. Zarechotała pod nosem. Nim się spostrzegła chłopak już ruszył przed siebie. Warknęła cicho po czym również przyspieszyła nie mając zamiaru zostawać w tyle. Pai i tak była z przodu więc jej to nie groziło
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-14, 21:20   

Widząc przed sobą pierwszy spory pagórek krzyknąłem do Inu.
-No to tor przeszkód się zrobił
Przywołałem Gamakena który złapał mnie językiem i przerzucił przez pagórek, lecąc w powietrzu krzyknąłem
-Teraz Twoja kolejjjj...
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-14, 21:27   

Pai już wcześniej po prostu obiegła ten pagórek. Mimo swej zręczności nadal była zbyt mała na takie akrobacja. Inu natomiast miała inny pomysł. Po co go przeskakiwać skoro można zniszczyć. Wyszczerzyła swoje kiełki po czym zaczęła wykonywać pieczęcie.
-Tsuga! - Ryknęła i po chwili wir pędził w stronę półki rozwalając ją w pył. Przestała wirować i gładko wylądowała na nogach
- Kocham wszystko rozwalać - Rzekła słodko patrząc na małe zniszczenia. Po chwili ruszyła pędem do góry. Dwójka powoli doganiała szczeniaka. Jego krótkie acz zwinne łapki pracowały na wysokich obrotach. Wywalił jęzor i biegł dalej.
- Jeszcze masz jakieś przeszkody? - Spytała gotowa do akrobacji
_________________


Moja Pai
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-14, 21:32   

Odwróciłem się by zobaczyć rozpierduchę jaką zrobiła dziewczyna.
-Ty naprawdę jesteś groźna-zaśmiałem się radośnie i przyśpieszyłem, dostrzegłem półkę skalną dość wysoko, za wysoko na jeden skok a ściana była stroma.
-A teraz jak sobie poradzisz-krzyknąłem i wyskoczyłem do góry. W powietrzu zrobiłem klona od którego sie odbiłem i wylądowałem na półce oczekując Ino.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-14, 21:39   

- Groźna dla wrogów, dla przyjaciół potulna jak baranek - Stwierdziła. Przyjrzała się owej półce. Mogła by zrobić większą masakrę lecz jej się zbytnio nie chciało używać Tsugi. Po tym strasznie się kręci w głowie. Co ona się będzie męczyć. Wykonała gest dłońmi i skupiła chakrę w stopach. Spokojnie i bezproblemowo pobiegła po owej półce będąc niemal poziomo do ziemi. Przechyliła przymilnie łeb
- Wolę skakać przez kozła. - Stwierdziła
_________________


Moja Pai
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |