• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-17, 18:48
Dyskoteka
Autor Wiadomość
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 00:10   

Zacząłem drapać się po głowie i śmiać z tej sytuacji.Bardzo mi się podobała więc miałem rumieńce na twarzy ale zebrałem się na odwagę i powiedziałem:
-Nie miała byś ochoty ze mną porozmawiać.Wiem że to dziwnie zabrzmi ale jestem typem samotnika i nie mam dużo przyjaciół może przez to że jestem nieśmiały-po czym wyciągnąłem ręce do przodu i zarumieniłem się jeszcze bardziej i zacząłem maczać rękoma przed sobą mówiąc:
-Ale jeśli nie chcesz to nie musisz tak tylko pytam-po czym czekałem skołowany na odpowiedź.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Wysłany: 2010-04-08, 00:22   

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-08, 00:22   

- Ee...no tak.... - Wyjąkała. Nadal była w lekkim szoku. Wpierw pomyślała że ten chłopak się czegoś napił czy co...ale nie wygląda na pijanego. Jedynie chory wygadywałby takie rzeczy do Inu. Sama była w pewnym sensie wariatką a już na pewno człowiekiem z niecodziennym charakterem. Ujawnia się on często jedynie przyjaciołom.
- Nie martw się....no ja też wolę być samotnikiem lecz dobrze jest mieć jakiś znajomych. Mogę pogadać. Nie ma problemu.... - Powiedziała cały czas uśmiechając się niepewnie. A to ci heca. Nadal myślała że to jakiś dowcip. Szczeniak popatrzył się na Inu jak na jakiegoś tępaka. Nawet psu nie trzeba się dziwić
_________________


Moja Pai
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 00:31   

Udało się pomyślałem w końcu wszyscy mówili mi że dziewczyny nie gryzą i nie trzeba się ich bać tylko pogadać ale ja byłem tak nieśmiały że nie mogłem aż w końcu spotkałem Inoue i się odważyłem porozmawiać.Na początek usiadłem niepewnie na przeciwko niej i spojrzałem na nią lecz od razu opuściłem wzrok i pod stałem zacząłem bawić się palcami gdyż zawstydziłem się jej widokiem i gdy zebrałem się na odwagę powiedziałem;
-No...yyyyy.....no to.....może.Jakby to zacząć- wybąkiwałem aż w końcu.
-Nie wiem czy tak przystoi ale mam pytanie.Jak ci się tu podoba i czy nie chcesz czegoś do picia to bym ci przy niusł-powiedziałem z opuszczonym wzrokiem ale już bardziej pewny siebie.
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-08, 00:45   

Zaśmiała się lekko. Jeżeli nie utrzymywała kontaktu wzrokowego była dość śmiała dlatego patrzyła się na swojego psa.
- Nie chcę niczego, ale dzięki. Ogólnie jest tutaj nawet fajnie. Nie znam zbyt wielu ludzi więc staram się to nadrobić. Imago mi w tym pomaga za co mu dziękuję. A ty masz tutaj jakiś znajomych? - Spytała. Wydawał się znać owe tereny lecz co ona może wiedzieć?
_________________


Moja Pai
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 00:54   

Spojrzałem do góry i odrzekłem:
-Znam tu parę ludzi ale nie tak dobrze.Moim najlepszym kumplem jest Toki.A tak tutaj to znam Imago ale go nie lubię bo się wymądrza i przechwala.Mam nadzieje że się nie obraziłaś za to co powiedziałem o Imago.
Następnie schyliłem głowę i powiedziałem:
-Inoue jesteś..yyy..jesteś-zebrałem się na odwagę i spojrzałem jej w oczy:
-Inoue jesteś naprawdę piękną dziewczyną- po czym uśmiechnąłem się do niej i głaskałem jej pieska.
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-08, 06:21   

Zebrałem się z kanapy, rozciągnąłem i przetarłem oczy. Byłem zmęczony.
" Tia... Muszę to zrobić..." Pomyślałem powoli odsłaniając opaskę z lewego oka.
Następnie uaktywniłem Byakugana i rozejrzałem się wokoło za znajomymi twarzami. Zobaczywszy Akkiego leniwie zsunałem opaskę do poprzedniego stanu. Podszedłem do niego i złapałem go za ramię.
- Siema Akki.- Przywitałem się, popijając sake.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-04-08, 08:40   

Już trochę pijany zauważyłem Tahariiego, który złapał mnie za ramię. Przewróciłem się, a potem szybko wstałem. Podrapałem się po głowie, ostrzem ściąłem parę włosów z głowy, a następnie przywitałem się z kolegą:
- Siema Taharii! Co tam u Ciebie? - zapytał popijając sake.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 10:48   

Nie będę wam przeszkadzał, nie lubię przeszkadzać, Mikuza...brak mi do ciebie słów...jeżeli ciągle będziesz innych obrażać to nie długo będzie z tobą źle... powiedziałem po czym wstałem poprawiłem moją kose by towarzysze ją zauważyli
po cym machnąłem ręka i wyszedłem .
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-08, 13:44   

- A tam, nic ciekawego... Miyuki jest na wyprawie.- Powiedziałem spuszczając lekko głowę w dół.
- A ty ? Widzę że przeszedłeś do Tsuki, i co to za zabawka ?- Zapytałem patrząc się na ostrze Akkiego.
Następnie wyrzuciłem już pustą butelkę po Sake.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-08, 14:19   

Weszłam do dyskoteki powolnym krokiem, omiatając wszystkich smętnym wzrokiem. Za mną dumnie kroczył mój wierny, aczkolwiek wredny i leniwy towarzysz. Usiadłam przy barze zamawiając coś do picia. Tygrys położył się obok mnie.
- Proszę sok pomarańczowy.- Powiedziałam znudzonym tonem.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-08, 14:27   

- Przepraszam.- Powiedziałem do Akkiego.
Podszedłem do Katrin, już wcześniej znanej mi dziewczyny.
- Witaj, ostatnio nie mieliśmy czasu się poznać... Pamiętasz mnie ?- Zapytałem uśmiechając się, i zamawiając szklankę Coli.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-08, 14:31   

-Jasne, że Cię pamiętam Taharii.- Uśmiechnęłam się przyjaźnie, tyle że ten mój uśmiech był niespotykanie prawdziwy, co zdarzało się coraz rzadziej.
- Jak tam Ci życie mija?- Spytałam bez większego celu. Dzisiaj wyjątkowo miałam nawet dobry humor.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-08, 14:35   

- Ano jakoś leci, dajemy radę. Ostatnimi czasu odpuściłem sobie trening i postanowiłem zrelaksować się.- Powiedziałem popijając wcześniej zamówiony napój.
- A co tam u ciebie ? Jakieś specjalne zajęcia ?- Zapytałem po chwili uśmiechając się.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-08, 14:39   

- Dokładnie tak samo jak ja.- Mruknęłam dopijając sok.
- Odpuściłam sobie teraz kompletnie, przyznaję muszę się za siebie wziąć. - Stwierdziłam z wyczuwalną nutką niechęci w głosie, zaakcentowaną na owe "wzięcie się za siebie".
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-08, 14:51   

Wchodzę spokojnym krokiem do sali i siadam gdzieś w zaciemnionym kąciku tak aby nikt mnie nie zauważył.
-Barman poproszę sok bananowy-powiedziałem spokojnie do barmana
-------------------------------------------------------
Mogę tu być jak jestem na treningu?
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |