• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Kowadło dusz [event]
Autor Wiadomość
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-04-13, 10:06   

-"O! To coś nowego..."-pomyślałam i dałam znak mojemu sokołowi.
Poczekałam chwilę na dobry moment i zaatakowałam ich [Fuuton]Kami Oroshi no Jutsu. Raiden wspomógł mnie swoim Dai Kamaitachi. Na wszelki wypadek zaraz po tym, posłałam igły w ich stronę.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-04-13, 20:03   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-13, 20:03   

-Znowu to... - powiedział jedynie Sjan, nie wyciągając nawet katany. Widząc, jak wybiegają na niego dziwne, obleśne potwory zdegustowany wykonał parę pieczęci i gestów. Nagle zza niego wystrzeliła śnieżna, mała lawina, która uderzyła w przeciwników z wielką mocą i pomknęła dalej, zostawiając za sobą ślad śniegu do kostek, który może się przydać. Sjan zrobił jednego klona, który wyjął Daikatanę Legendarnego Pana Lodu, Shuny i ruszył szybszym krokiem za lawiną, dobijając wrogów i idąc przodem. Oryginał poczeka na coś bardziej ekscytującego. Ziewnął tylko przeciągle i szedł dalej, rozglądając się jednak bacznie po bokach przywołał trzy, małe tygryski, które szły wokół niego. Miały wyostrzone zmysły, więc przydadzą się tu.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-14, 13:46   

Miyuki: Kilka z nich popadało ale reszta stała twardo
Mizuno: padli
Katrin: jeszcze kilka z nich ledwo stało
Sjan: wszyscy padli
Taharii: wszyscy padli
Nizari: mocno oberwałeś
Akki: Nieźle oberwałeś
Gobrem: kilka z nich jeszcze stało
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-14, 14:21   

Żeby utrudnić im ucieczkę, kazałam tygrysowi uwięzić ich w lepkiej mazi Mizuame Nabara, sama wykonałam Housenka no jutsu. Ogień miał rozpaść się na kilka części, raniąc wyczerpanych przeciwników. Jeśli atak by mi się nie udał, zaatakowałabym ich Raizou Senpuu no Jutsu, tworząc elektryczne wiry.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-14, 19:25   

-Oj, bratki... Kiepsko to zadzierać z Big J'... - powiedział natchniony lekko chłopak idąc dalej, a śnieg, który zostawał za nim przesuwał się do przodu, aby udostępniać potem dla niego dalsze techniki z wymogiem szybkiego śniegu. Jego klon z wyjętą czujnie kataną szedł szybciej z błogim uśmiechem. Gdyby nie jego "Boski Towar", to dawno temu zamienił się już w całodobowego, rządnego krwi mordercę... Dobrze, że Shichiyou ostatnio jest spokojny... Oby tylko nie stało się to w czyimś towarzystwie. Jestem niebezpieczny dla Wioski. Muszę nauczyć się panować nad moją złością i nie dawać zwolnienia blokady na chakrze...Chakra Demona w Jinchuuriki jest pusta... Następuje zwolnienie blokady... Chakra w maszynie... Zaśmiał się lekko Sjan przypominając telewizyjny teleturniej.
_________________



 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-04-16, 13:55   

-Ale nooby-stwierdził Gobrem. Zaczął kolejny szturm, a gdy był blisko większości typa zrobił Kaiten! Gdy przeciewnicy odlecieli starał się ich podobijać swoją super kataną!
Rozejrzał się byaku czy ktoś jest wokół niego jak był to go stara się wykończyć kataną, a jak nie ma to idzie przed siebie.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-16, 20:53   

- Nuda - rzuciłem pod nosem wycierając ostrze kosy o jednego z nich po czym powiedziałem ją na plecy i ruszyłem dalej.
" Wilku czujesz jakąś czakre tutaj? " - zapytałem mojego bjiuu w myślach idąc w prawie nieprzeniknionych ciemnościach mając wrażenie zbliżania się do określonego celu. Jeszcze nie wiedziałem czym on jest.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-04-18, 11:00   

Wykonałam Kage Bunshin no Jutsu tworząc dwa klony, które rozpoczęły atak Rasenganami. Ja starałam się unieruchomić przeciwników z pomocą Kurama Himo Baindo. Raiden zaś osłaniał mnie używając Dai Kamaitachi. Gdyby to nie wystarczyło to kazałam klonom atakować wszystkimi możliwymi Taijutsu, byleby ich pokonać.
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 11:41   

Odwróciłem się na pięcie, sam nie wiedziałem po co...
- To koniec...- Szepnąłem, i skierowałem się w stronę wyjścia.


Wycofuję się.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-24, 11:19   

Sjan poczuł ból w piersiach... Nie może teraz tego zrobić... Musi uciekać jak najszybciej w stronę powietrza... Pełny zgrozy wzbił się w chmury, aby nikt nie widział jego przemiany...


Wycofuję się...
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-26, 19:33   

Mizuno po prostu rozpłynął się w ciemnościach pojawiając się w swojej siedzibie.
- Eh... Nudna ta misja była a ja nie mam czasu. Tylko gdzie ten Taharii... - powiedziałem sam do siebie biorąc próbówkę ze stołu, skierowałem się w stronę dużego gmachu szpitala w Tsuki-Gakure.
Wycofuje się.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-04-27, 14:00   

-"Ehh...Co powiesz na trening Sanbi? Zmywamy się stąd?"-powiedziałam do demona, po czym zawróciłam.
Przyspieszyłam kroku, chcąc jak najszybciej wyjść.

Wycofuje się
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-27, 15:40   

Spojrzałam na tygrysa. Mój przyjaciel najwyraźniej nie chciał już tu być. Miał złe przeczucia. Zerknęłam na niego jeszcze raz, z pewnego rodzaju obawą. On również zaszczycił mnie wymownym spojrzeniem.
- Wiem, wiem. Nie lubisz ciepła, ale co ja ci poradzę?-W odpowiedzi dostałam jeden, długi i niezadowolony pomruk.
Z jednej strony trochę szkoda mi było opuszczać tak piękne miejsce, gdzie było tak ciepło, (!) z drugiej jednak, miałam trochę ważnych spraw do załatwienia. No i jeszcze Tsuyori, któremu najwyraźniej nie służyły ciepłe klimaty.
- Dobra... ale jesteś mi coś winien...- Szepnęłam, kierując się w stronę wyjścia.


Wycofuję się
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-27, 21:24   

*Dobra Nibi zmywamy się stąd...*


Jak Wszyscy: WYCOFUJE SIĘ
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |