• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Kowadło dusz [event]
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-29, 16:46   Kowadło dusz [event]

Obudziłaś/eś się i usłaszałaś/eś dzwonek do drzwi. Przed drzwiami leżalo wezwanie do biura Kage.


Mizuno jesteś w biurze ^^
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Wysłany: 2010-03-29, 19:03   

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-29, 19:03   

Stając w piżamie w progu drzwi czytał wezwanie do kage. Skomentował to krótko:
-*ziew*-i poszedł zjeść śniadanie oraz ubrać się. Po tych czynnościach przypiął swoją katanę do specjalnego miesca w pasie i ruszył do biura.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-29, 19:45   

Sjan zamknął drzwi od pokoju słysząc wołanie lokaja. Otworzył główną bramę i znalazł tam list...
-O Jezus, znowu wezwanie, albo jakaś kara za ataki na inne Ukryte Wioski bądź shinobich bez pozwolenia... - Kapitan wziął list niosąc go do swojej kuchni znowu idąc przez dwa piętra, budząc dużym dzwonkiem adeptów klanu, aby zaczęli poranne treningi i udali się na kolejną, przydatną wyprawę. Samemu zrobił sobie szybkie śniadanie i napił się kawy...
No Shichiyou, znowu się zbieramy... Ej! Obudź się! Krzyknął do swojego Bijuu, który zaczął go przeklinać i z uśmiechem ubrał się w swoje bojowe szaty, zarzucając na plecy swoją Lodową Daikatanę.
-No... Dobrze mi służysz. Zwykły miecz nie zatrzymałby ataków owego miecza, którym włada Kisame... Dobrze, bardzo dobrze... - powiedział ruszając w stronę biura Shikage, czyli wprost do Wulkanu.
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-29, 19:56   

Wstałem jak zawsze nie chętnie po czym podszedłem do drzwi.
-Kogo niesie?
Otworzyłem drzwi i odebrałem list. Szybko przeczytałem i poszedłem się przebrać. Następnie przypiąłem katanę do pasa i założyłem ukryte ostrze na prawą rękę. Wyszedłem z mieszkania zamykając drzwi i skierowałem się w stronę biura Shikage.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-29, 20:10   

Zaspany otwieram drzwi i czytam list uważnie.
- Miyuuuuki ! Sprawa jest, chodź tutaj !- Krzyknąłem głośno, ubierając się.
Następnie zebrałem cały mój ekwipunek i czekałem na dziewczynę stojąc w przedpokoju.
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-29, 20:13   

-Czego ode mnie chcesz zboczeńcu?!-wrzasnęłam na cały dom.
Choć było wcześnie rano i właśnie obudzono mnie ze snu to miałam siłę się wydzierać. Przecierając oczy zeszłam na dół. Żółwim tempem dopadłam listu i przeczytałam go raz, potem drugi, a potem jeszcze następny. Odłożyłam go, po czym w błyskawicznym tempie chwyciłam Tahariiego za rękę i wypadłam z domu trzaskając drzwiami.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-30, 11:35   

Będąc obudzony zdenerwowałem się i podszedłem do drzwi uaktywniając moje nowe ostrze, chciałem zabić albo przynajmniej postraszyć tego kogoś, a tutaj nic... Chwyciłem list i szybko go przeczytałem. Widząc wezwanie zdenerwowany i zmęczony udałem się testując mój nowy strój, czyli skacząc po budynkach, unikając złapania i szalonych rajdów po Tsuki.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-30, 15:04   

Wylegiwałam się wygodnie w łóżku, gdy ktoś zadzownił do drzwi. Mój tygrys niemal od razu poderwał się na równe nogi, warcząc cicho.
-Kto znowu?- Mruknęłam pod nosem podirytowana. Otworzyłam drzwi i pierwsze co zauważyłam, to leżący pod moimi nogami list.
- Tsuyori, masz ochotę na misję?- Spytałam retorycznie przyjaciela, czytając świstek papieru. Wzięłam wszystkie potrzebne rzeczy i poszłam w kierunku biura kage.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-30, 15:55   

Spotkaliście się pod biurem swojego kage. Weszliście do biura a on wyjaśnił, że dostaliście/my wezwanie do podziemnego miasta, oraz, że spotkacie(w Tsuki spotkamy) się pod bramą do wioski
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-30, 18:36   

Po przedstawieniu całej sprawy wyszedłem z biura przygotowując się do wyprawy. Wziąłem wszystko co było mi potrzebne. Przyodziałem się w moją zbroje, na to czarny płaszcz Maska Księżyca. Przez plecy przewiesiłem moją kosę. Pod płachtą płaszczu przymocowałem mój miecz i kusurigame. do kieszeni wrzuciłem zwoje a do kabury upiętej przy pasie wsypałem dużą ilość kunai i shurikenów.
- Do dzieła! - powiedziałem dziarsko wychodząc z pokoju. Przechodząc obok straży pilnujących wejścia do mojej siedziby pozdrowiłem ich skinieniem głową i poszedłem nie śpiesząc się do miejsca gdzie mieliśmy się spotkać.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-30, 18:59   

Sjan znudzonym tonem odpowiedział tylko jakby na siłę do swojego Kage - Shikage Ukrytej Wioski Księżyca, Mizuno Uchiha:
-Spokojna Twoja głowa Wilku... Mój oddział aktualnie przebywa na misji... A przynajmniej jego niedobitki po wojnie. Pójdę więc sam, ale ostrzegam, jeżeli coś pójdzie nie tak, to uaktywnię swoje Kekkei Genkai, mimo, że zbytnie jego używanie na tym poziomie Shinobi może mnie bardzo wyczerpać - powiedział jedynie do Shikage i wyszedł tuż przed nim. Sprawdził czy ma wszystko, w kieszeniach kamizelki ochronnej były notki wybuchowe, kunaie, shurikeny i parę bomb dymnych.
-Dobra, wszystko... - Kapitan wszedł na wysokie drzewo i rozłożył się na nim zamykając oczy i wpadając w zamyślenie.
_________________



 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-30, 19:25   

Gobrem nie za bardzo wiedząc co ze sobą zrobić, gdyż nie był tutejszy szedł w odległości kilku metrów od Kage. Nic nie mówił. Czuł się trochę skrępowany, bo nikogo prawie nie znał. Jedynie kojarzył z egzaminu. Chwycił za katanę i szedł tak, aby nią nikogo nie walnąć. Trzymał się na boku rozmyślając o różnych sprawach.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-30, 19:33   

Nie czekają na Tahariiego wymknęłam się z pomieszczenia wraz z "mini-tłumem". Kiedy wyszłam na zewnątrz, zagwizdałam. Po chwili na moim ramieniu wylądował sokół.
-Gotowy?-spytałam Raidena.
Zwykłym tempem ruszyłam w kierunku bramy. Po drodze sprawdziłam czy mam wszystko czego potrzebuje. Doszłam na miejsce dość wcześnie. Mało osób czekało pod bramą. Rozejrzałam się więc i usadowiłam pod jakimś drzewem w promieniach słońca.
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-30, 19:54   

Spokojnym krokiem ruszyłem do bramy, puszczając Miyuki przede mną.
" Taa... Kolejna misja, może przynajmniej spotkam jakiegoś Dilera..." Zażartowałem w myślach idąc z rękami w kieszeni.
_________________


 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-30, 21:31   

Nic nie odpowiedziałem Sjanowi. Stanąłem w miejscu gdzie bez problemu mój orzeł mógłby wylądować. Zagwizdałem czekając. Po chwili z nieba spadł wielki orzeł lądując tuż przede mną nie zwracając uwagi na otaczających go ludzi.
- Wyruszamy na ważną misje. Obserwuj otoczenie z góry. Jakbyś kogoś zauważył to daj znać - szepnąłem do mojego "zwierzaka" który ponownie z szybkością pocisku wzbił się w powietrze. Nudziło mnie to czekanie. Dla zabicia nudy podniosłem kamyk i zacząłem go podrzucać.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |