• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala nr 2
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-25, 14:26   

28%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Wysłany: 2010-03-25, 14:34   

_________________

 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 14:34   

-" Heh, jak na początek idzie mi bardzo dobrze."-pomyślałam, patrząc się na efekty mojej pierwszej próby.
Zamknęłam oczy i przyłożyłam dłonie do siebie, a po chwili zaczęłam koncentrować spore ilości chakry, którą zacząłem rozprowadzać po całym ciele. Moment później zaczęłam powoli i spokojnie przelewać chakrę do wody która została wcześniej wylana na posadzkę. Gdy będę miała władzę nad wodą skupiam ją przed sobą. Otworzyłam oczy i złożyłam wszystkie pieczęci, formując w wody smoka i wyciągając go w górę. Następnie, gdy smok był sporych rozmiarów za pomocą chakry skierowałam go na ścianę, uderzając potworem w nią, z zamiarem zniszczenia jej.
- [Suiton] Suikodan no Jutsu !-krzyknęłam podczas uderzenia.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-25, 14:38   

53%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 14:52   

-" Druga próba i już widać efekty."-stwierdziłam widząc zniszczenia na ścianie, jednak nie były one takie jak w przypadku wykorzystania całej mocy techniki.
Ponownie zamknęłam oczy i przykucnęłam, klaszcząc dłońmi i koncentrując chakrę. Chwilę później zaczęłam rozprowadzać zebraną energię po całym moim ciele. Po chwili zaczęłam przekazywać chakrę do wody, by móc zdobyć nad nią kontrolę. Gdy poczułam że woda znajduje się pod moją kontrolą, zaczęłam nią manewrować po całej sali, po momencie zabawy koncentrując ją przede mną. Podniosłam do góry zgromadzoną wodę, a gdy poczułam że to jej odpowiednia ilość z całej siły, całą moją zgromadzoną chakrą pchnęłam wodnego smoka na ścianę.
- [Suiton] Suikodan no Jutsu!-krzyknęłam głośno, podczas uderzenia.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-25, 14:53   

78%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 15:04   

Widząc jak smok uderza w ścianę i zostawia w niej dużą dziurę, od razu uśmiechnęłam się.
-" Świetnie mi idzie, jeszcze tylko troszkę i kolejna technika zostanie opanowana do perfekcji !"-krzyknęłam do siebie szczęśliwa robionymi postępami.
Ponownie skoncentrowałam chakrę, tym razem jednak od razu przekazując ją do wody która leżała na posadzce. Gdy woda była napełniona moją własną chakrą chwilę nią po manewrowałam, starając się jeszcze lepiej opanować nad nią kontrolę. Stworzyłam z niej wodnego smoka, którego ustawiłam przede mną, prostopadle do podłogi. Chwilę później skierowałam smoka na ścianę, za pomocą chakry przyśpieszyć jego atak i zwiększyć siłę uderzenia.
- [Suiton] Suikodan no Jutsu !-krzyknęłam podczas gdy smok uderzał w ścianę.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-25, 15:05   

100%
_________________


I will not die I wait here for you...
Ostatnio zmieniony przez Ireshige Seija 2010-03-25, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 16:05   

Ucieszona z następnej pomyślnie wykonanej techniki postanowiłam nie przerywać treningu.
- Kolejna technika zaliczona, następna... Suigadan[Suiton].-powiedziałam do siebie pewna siebie, biorąc się za dalszy trening.
Korzystając z tego że na podłodze jest pełno wody, postanowiłam wziąć się za kolejną technikę natury Suiton. Stworzyłam klona ustawiając go niedaleko mnie, a ja sama ponownie zamknęłam oczy i zaczęłam przelewać chakrę do wody. Gdy ta zostanie napełniona chakrą podnoszę całą wodę, i ustawiam wokoło repliki. Po chwili skupienia wyciągnęłam dłoń do przodu i otworzyłam ją.
- Suigadan[Suiton] !-krzyknęłam, zaciskając dłoń w pięść, i miażdżąc klona, wzmacniając jeszcze atak za pomocą chakry.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-25, 16:32   

33%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 17:59   

Widząc jak klon znika w obłoku dymu, powiedziałam do siebie:
- Biedne klony, nigdy nie pożyją długo...-po czym zaśmiałam się cicho, i wzięłam się za dalszy trening.
Zebrałam siły, i stworzyłam kolejną replikę, ustawiając ją przed sobą. Ponownie zaczęłam przelewać chakrę do wody rozlanej na posadzce, a gdy miałam nad nią panowanie podniosłam ją z ziemi za pomocą chakry. Następnie stworzyłam wokół klona pierścień z wcześniej wspomnianej wody, który bardzo szybko kręcił się wokół niego nie dając mu szansy na ucieczkę. Wyciągnęłam rękę przed siebie i skupiłam się. W jednym momencie zacisnęłam pięść i masą wody prowadzoną za pomocą chakry uderzyłam w klona ze wszystkich stron, z zamiarem zmiażdżenia go.
- [Suiton] Suigandan !-krzyknęłam podczas ataku z uśmiechem na twarzy.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-25, 18:02   

60%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 19:06   

-" Całkiem nieźle jak na drugą próbę, dalej, muszę się postarać."-powiedziałam do siebie w myślach, wyciszając się.
Stworzyłam kolejną, znowu zresztą skazaną na zagładę replikę. Gdy klon stanął naprzeciwko mnie postanowiłam to zakończyć jednym ruchem, tym razem chciałam dać z siebie wszystko by wykonać perfekcyjnie nowe jutsu. Zamknęłam oczy i przykucnęłam, skupiłam się i złożyłam obie ręce po czym zaczęłam kumulować chakrę, i rozprowadzać ją po całym moim ciele. Gdy chakra została poprawnie skumulowana i rozesłana po ciele tupnęłam nogą w ziemię i wypuściłam z niej i chakrę, powoli przelewając ją do wody by przejąć nad takową panowanie. Spokojnie przelewałam całą zgromadzoną wcześniej chakrę do wody, która zaczęła już schnąć. Moment później cała woda była nasączona moją chakrą, mogłam nią kierować i używać do wszelkich jutsu. Poczułam siłę... Za pomocą chakry zawartej w wodzie podniosłam ją i stworzyłam z niej krąg wokół mojej nieszczęsnej repliki. Woda zaczęła bardzo szybko wirować wokół klona, tak by ten nie mógł się wydostać. Następnie wyciągnęłam dłoń do przodu, otwierając ją. Popatrzyłam na wodne więzienie które wirowało wokół repliki, lekko się uśmiechnęłam.
- Teraz... Zginiesz...-wyszeptałam z złowieszczym uśmiechem na twarzy, powoli zaciskając dłoń.
Zobaczyłam, jak woda krążąca wokół klona powoli zacieśnia się wokół mojej ofiary. Gdy stwierdziłam że to koniec zabawy, całkowicie zacisnęłam pięść napierając chakrą i wodą na klona, z zamiarem zmiażdżenia każdej jego kości. Podczas ataku cicho szepnęłam:
- [Suiton] Suigandan...
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-25, 19:07   

100%
+1 Suiton
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 19:25   

-" Tak jest, kolejna technika zaliczona ! Jestem wielka !-krzyknęłam na całą salę szczęśliwa, że zostały mi tylko 3 jutsu do nauczenia.
Widząc że woda całkowicie wyschła postanowiłam nauczyć się kolejnej techniki, do której nie potrzebna jest bezpośrednio woda. Stworzyłam kolejną skazaną na śmierć replikę, którą ustawiłam około 20 metrów przede mną, na drugim końcu sali. Wyciszyłam się i złożyłam obie dłonie, skupiając się. Zaczęłam koncentrować chakrę w prawej nodze. Gdy poczułam że jest to jej odpowiednia ilość ponownie skupiłam się.
- [Suiton] Kamikiri !-krzyknęłam głośno.
Podniosłam prawą nogę i mocno tupnęłam w ziemię, wypuszczając do niej impuls chakry. Ten miał pobudzić wodę znajdującą się głęboko pod ziemią, a gdy chakra dopięła swego za jej pomocą wyciągnęłam spod ziemi ostry strumień wody pod dużym ciśnieniem, który miał przeciąć klona w pół.
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-25, 19:48   

33%
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |