• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory Miss
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-14, 19:33   Wybory Miss

No to zapraszam najpiękniejsze dziewczyny oraz sędziów do zgłaszania swojej obecności. Gdy wszyscy będziecie zapoznam was z zasadami panującymi na dzisiejszym konkursie.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Wysłany: 2010-02-14, 19:34   

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 19:34   

Obecna :)
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-14, 19:34   

Tak jest :)
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-14, 19:35   

Również obecna ^^
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-14, 19:36   

Zaczynamy :)
_________________
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 19:38   

i jeszcze jestem ja :)
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-14, 19:38   

Już jestem
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Erisa Hyuuga 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 29
Dołączyła: 13 Lut 2010
Posty: 16
Skąd: secret ;)
Wysłany: 2010-02-14, 19:42   

Jestem.
(i kiedyś Ci przywalę, Archi xd)
_________________
Kei-chan!
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-14, 20:03   

- Dzień dobry, chciałbym powitać państwa na pierwszej części konkursu Miss-Kunoichi. Dziewczyny zapraszam do szatni gdzie znajdziecie ubrania możecie je użyć do woli. Pierwszą kategorią będzie strój codzienny. Kandydatki okażą nam swoją piękną, aczkolwiek groźną stronę. No zapraszam - Powiedziałem jako prowadzący.

// A teraz mniej oficjalna część. Konkurs polega na opisywaniu swojego wyglądu, możecie to robić dowolnie która najlepiej wywiąże się z tego zadania wygrywa//
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 20:16   

W szatni zauważyłam parę rzeczy odrazu rzucających mi się w oczy. Zaczęłam się ubierać i wyszedł mi strój pasujący do kategorii codzienny. Była ubrana:
Włosy miałam wyprostowane do tyłu a na przodzie miałam lekko ułożoną grzywkę pochylająca się w lewo podchodzącą pod inne włosy. Z chodząc na dół miałam bluzeczkę na ramiączkach w kolorze czerwonym a do tego lekki czarny pasek przechylony na lewą stronę, na palcach miałam parę pierścionków i na lewej ręce lekko zawieszoną czarną branzoletkę pasującą do paska, a do tego po jednym ochraniaczu na przedramieniach. Owa bluzka zakrywała jeansową krótką spódniczkę (mini), która wystawała troszeczkę za bluzkę. Na nogach miałam owinięty bandaż z miejscami na kunaie. Do tego miałam na sobie czarne buty na płaskiej podeszwie, podchodzące do łydek, bo skoro to ma być codzienny strój kunoichi to nie wypada biegać na obcasach. Po chwili wyszłam z szatni ubrana według własnego stylu i wymaszerowałam z gracją na wybieg.
_________________

Karta Postaci <----
Ostatnio zmieniony przez Amira Uzuki 2010-02-14, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-14, 20:21   

-Ja GO kiedyś zabiję. Przysięgam…- Mruknęłam zirytowana pod nosem. Przejrzałam z grubsza ubrania starając się wybrać coś wygodnego, aczkolwiek ładnego. Weszłam do przebieralni biorąc wcześniej parę ciekawych ciuchów. Od góry zaczynając: moje włosy związane były ciasno gumką, tylko parę niesfornych pasemek opadało mi na czoło. Na szyi miałam bordową (nie czerwoną, bordową!) chustę w szare kwiaty. Ubrana byłam w ciemnoszarą japońską tunikę, na której miałam kilka ciemno brązowych, skórzanych pasów. Przywieszona do nich była kabura na broń. Miałam dwa ochraniacze na rękach sięgające do łokci. Również szarego koloru. Moje spodnie były sportowe, nie dłuższe niż za kolana. Takie jak zazwyczaj noszą kunoichi. Na jednym udzie przywieszony miałam pas z drugą, mniejszą również skórzaną kaburą. Obie łydki miałam obwinięte bandażami. Nosiłam czarne sandały, również ze standardowego wyposażenia shinobi. Na ramieniu przewiesiłam moją Daikatanę. Z racji tego, że mimo wszystko ciągle było mi zimno, zarzuciłam na siebie czarny płaszcz, którego kołnierz zakrywał mi połowę twarzy, ale odsłaniał talię i nogi. Ułatwiałoby mi to walkę. Tak ubrana niepewnie wyszłam z przebieralni pokazując się.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 20:24   

Dziewczyna o wzroście około 164cm z brązowymi rozpuszczonymi włosami wyszła na scenę. Jej cera z natury była gładka i piękna, więc nie potrzebna była żadna tapeta. W uszach miała czarne kolczyki, a ubrana była w gładki błękitny t-shirt. A jej długie nogi zakrywały wygodne spodnie. Natomiast stopy zdobiły czarne trampki.
 
     
Erisa Hyuuga 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 29
Dołączyła: 13 Lut 2010
Posty: 16
Skąd: secret ;)
Wysłany: 2010-02-14, 20:40   

Westchnęłam ciężko, kierując się do przebieralni. Tam zaczęłam przeglądać 'dostępne rzeczy'. W końcu znalazłam coś, co mi odpowiadało. Wszystko w sam raz...
Specjalny, błękitny kombinezon, składający się z krótkich spodenek, łączonych z rozpinaną kamizelką. Pod to ciemno-niebieska krótka koszulka. Na nogi specjalne, czarne sandały kunoichi do kolan, oczywiście z domieszkami niebieskiego. Na dłoniach zaś biało- morskie rękawice, z ochraniaczami na łokciach i wierzchach dłoni. Poza tym wszystkim klasyczna kabura na broń, przymocowana do czarnego paska i mój ukochany bandaż na czole... Włosy związałam w koński ogon. Przejrzałam się, westchnęłam cicho i wyszłam z przebieralni, mrucząc cicho pod nosem:
-Ta-dam...
_________________
Kei-chan!
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-14, 21:02   

Udałam się do szatni. Kiedy tylko tam weszłam moim oczom ukazał się ogromny wybór strojów. Na jednym z wieszaków były sukienki wieczorowe, na innym różne rodzaje spodni i spódnice, a na kolejnym masa bluzek. Od razu przeszłam do wyboru stroju. Zdejmował i odkładam rzeczy na wieszak wiele razy, wciąż zmieniając zdanie. Kiedy uznałam, że strój jest odpowiedni poszłam do przebieralni. Tam zmieniłam ubranie i uczesałam włosy. Spojrzałam w lustro. Dokonałam ostatnich poprawek i opuściłam szatnię. Weszłam spokojnym i pewnie wyglądającym krokiem na scenę, choć serce o mało mi nie rozsadziło klatki piersiowej, a w głowie miałam tysiące myśli. Starałam się opanować i zaczęłam przechadzkę po scenie. Od dołu miałam na sobie czarne trampki, sięgające ponad kostkę, czarne leginsy do kolan oraz dżinsową spódniczkę-mini. Moja bluzka miała krótki rękaw i była koloru czarnego. Na nią miałam założoną dżinsową kamizelkę bez rękawów, z dwoma kieszeniami na małe przedmioty typu, np. shuriken, kunai. Włosy moje były upięte spinką w górę tak, że końcówki swobodnie opadały w dół, nie przeszkadzając w żadnych czynnościach.
_________________

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-14, 21:07   

- A oto i nasze piękne dziewczyny - powiedziałem przedstawiając je sędzią - No dobrze teraz oceny. Pan Tahari?:
Amira 8/10
Katrin: 7/10
Yumi: 7/10
Erisa: 6/10
Miyuki 7/10
- Bardzo dobrze a teraz pan Toshiro?:
Amira 9/10
Katrin 9,5/10
Yumi 7/10
Erisa 9,5/10
Miyuki 8,5/10
- No dobrze a teraz moje oceny:
Amira 9/10
Katrin 9/10
Yumi 7/10
Erisa 8/10
Miyuki 8/10
- Dziewczyny wróćcie do szatni. Następna kategoria strój balowy ! - powiedziałem zapowiadając następną kategorie...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |