• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Nizari'ego.
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-23, 13:41   

93% - Jutsu wydawało się być dobrze wykonane. Trochę praktyki, a wyjdzie perfect.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-08-23, 17:03   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-23, 17:03   

Jak poprzednio wytworzyłem dym i wystawiłem rękę. Teraz starałem się od razu zrobić, aby kulka była mała. Gdy wreszcie będzie miała pożądane wymiary i będzie twarda zacznę wysyłać w nią impulsy mojej zwyczajnej chakry, aby przybrała wygląd oka i widział to co ona, ale jaki z niej pożytek skoro mam ją trzymać w ręce? Tak więc spróbowałem ją podrzucić do góry i utrzymać ją w powietrzu swą chakrą. Gdy to się uda rozkażę oku, aby poleciał W stronę Tsuki najszybciej jak może. Miało to na celu dowiedzieć się jaki oko ma zasięg działania i jaką szybkość.
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-23, 21:23   

100%
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-23, 22:42   

Po chwili usiadłem po turecku na kamulcu. Zacząłem medytować. W umyśle stałem w wielkim pomieszczeniu. W nim była woda sięgająca do kolan. Unosił się też w powietrzu czarny dym taki sam jak wykorzystuję w technikach Demona. Ten dym jednak nie był, aż tak gęsty dzięki czemu widziałem przez niego normalnie. Pierwsze co się rzucało w oczy w pokoju były wielkie kraty za którymi świeciły wielkie kocie oczy. Po chwili Oczy zbliżyły się i dało się zauważyć kota płonącego niebieskim płomieniem. W oddali krat było widać dwa potężne ogony latające w powietrzu.
-Nibi No Nekomata... Wreszcie mogę cię zobaczyć.
Powiedziałem patrząc w wielkie kocie gały. Chciałem teraz osiągnąć pierwszy poziom kontroli demona, a tuż po nim drugi. Pierwszy poziom polegał na czerpaniu chakry z demona.
-Musimy ustalić pewne zasady... Ty zapewne chcesz mieć swobodę, potęgę itp. Ja mam podobne cele. Jednak nie mogę cię uwolnić bo to dla mnie by się źle skończyło. Więc. Chcę, abyś udzielał mi swojej chakry, a ja w zamian będę... oddawał ci dusze pokonanych przeze mnie osób. Ty będziesz najedzony, ja potężny i wszyscy będą szczęśliwi.
Powiedziałem odważnym głosem lecz w głębi trochę się bałem potęgi siedzącej we mnie... W końcu to był Bijuu. Jeden z Legendarnej dziewiątki demonów.
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-23, 22:48   

Nie usłyszałeś nic, dopiero po chwili gdy traciłeś już nadzieję ,demon odezwał się.
-Proponujesz mi układ hultaju!-warknął-Jestem Nibi zbyt dumny ,by poddać się człowieku i zbyt słaby ,by oprzeć się myśli o duszach zmarłych. Niech będzie, jednak nie myśl , że to będzie mnóstwo chakry
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-23, 23:41   

-Dzięki ci potężny Nibi no Nekomato... Nie zawiodę cię i postaram się dobrze wykorzystywać twoją chakrę.
Powiedziałem po czym powróciłem do normalnego świata. Byłem uradowany, że w jakimś tam małym stopniu będę kontrolował moc Nibi'ego. Postanowiłem kontynuować naukę jutsu. Tym razem na cel wybrałem naukę techniki Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu. Technika bardzo przydatna, ale zapewne też trudna do opanowania. Tak więc zabrałem się od razu do nauki. Wpierw wytworzyłem jednego klona techniką Kage Bunshin no Jutsu. Kazałem klonowi wybiec trochę przede mnie. Po chwili całkowicie skupiam się na klonie i wysyłam do niego impulsy chakry w równych odstępach tak, aby wreszcie chakra siedząca w klonie doprowadziła do wybuchu.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-24, 12:13   

21%
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-24, 20:40   

Znów wytworzyłem klona. Jak poprzedni wybiegł trochę przede mnie. Gdy klon wykona rozkaz złożę pieczęć barana która pomagała w skupieniu i wysyłaniu chakry. Po chwili zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie siebie stojącego przed klonem. We mnie i w klonie wyobraziłem sobie płynącą powoli chakre. Po chwili zacząłem wysyłać impulsy chakry które wyobraziłem sobie jako pociski które lecą w klona. Chakra trafia do klona i zaczyna go przepełniać. Po kilku impulsach klon jest pełny chakry i tworzy tworzy sporawy wybuch.
_________________



 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-24, 20:56   

40%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-25, 12:27   

Po kolejnej nie udanej próbie stworzyłem tym razem dwa klony. Jeden z nich tak jak poprzednie dwa wybiegł przede mnie. Gdy to zrobił złożyłem razem z klonem stojącym obok pieczęć barana która pomaga w przepływie chakry. Gdy to zrobię zacznę wysyłać jak poprzednio spore impulsy chakry do klona stojącego przede mną. Mój klon stojący obok mnie również zacznie wysyłać całą chakre do klona stojącego przede mną. Będzie wysyłał chakre aż nie pufnie, a ja, aż klon stojący przede mną zrobi wielkie bum.
_________________



 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-25, 12:29   

50%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-26, 19:12   

Znowu stworzyłem Kage Bunshin no jutsu. Tym razem starałem się, aby klon stworzył spory wybuch podczas eksplozji i jednocześnie był w ciągłym ruchu. Tak więc klon wyruszył i zaczął robić kółka w okół polanki. Było to spore utrudnienie gdyż podczas wysyłania chakry do klona było trudniej trafić w niego chakra. Lecz o ilości straconej chakry nie myslałem. Jak narazie moim priorytetem było opanowanie tej techniki. Tak wiec zacząłem wysyłać spore ilości chakry do klona, aby ona wysadziła go tworząc wielki wybuch. Gdy to mi się uda lub też nie tworzę jednego klona który wybiega na miasto, a ja dalej trenuję technikę.
_________________



 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-26, 19:44   

66% Klon stworzył tylko malutki wybuch.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |