• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Dan'a
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-20, 23:05   

32%
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Wysłany: 2010-07-21, 18:05   

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-07-21, 18:05   

Chcąc przyłożyć się jeszcze bardziej skupiam się na zebranej chakrze i staram się skumulować jej jak najwięcej przed sobą. Najpierw ją zbieram i powoli zaczynam kumulować przed sobą. Następnie robię moją podobiznę, próbuję by była idealna. Gdy już zrobię podobiznę to staram się mówić w jej osobie. Wkładam w to jak najwięcej chakry.
Ponownie zbieram chakrę, zaczynam całą kumulować przed sobą..gdy wytworzyłem już swą podobiznę to poprawiam ją dokładnie i staram się by iluzja mówiła wyraźnie i normalnym tempie. Powtarzam to kilka razy ale wolniej starając się to analizować.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-21, 20:57   

55%
_________________
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-18, 16:24   

Muszę zebrać najpierw odpowiednią ilość chakry..zbierając chakrę kumulowałem ją dookoła siebie. No, w końcu czuję tą chakrę. Teraz muszę uformować z niej moją iluzję. Zacząłem przesyłać chakrę przed siebie i składać pieczęcie. Gdy złożyłem pieczęcie skupiłem się mocno i starałem się stworzyć swoją idealną podobiznę. Każda rzecz, włosy, nos oczy rysy twarzy muszą wyglądać realnie..każdy najmniejszy szczegół musi być, blizny, ubrania, kolory..skupiając się jeszcze bardziej przypomniałem sobie, że iluzja musi rozmawiać. Najpierw zacząłem od prostych i krótkich słów a potem pracowałem nad słowami dłuższymi. Nie wiem no..niech powie "Hej"..ok..a teraz........no dobra, proste słowa już może mówić. Teraz krótkie zdania..."Muszę Cię zabić"...no, dobrze...teraz "Jestem Dan Kaguya"..idealnie. Musi teraz wymawiać dłuższe formy wypowiedzi..Musimy się stąd ewakuować, coś jest nie tak, wydaję mi się, że ktoś oprócz nas jest w tym.....No umie więc jest dobrze. jeszcze go trochę dopracować i będzie zaje*iście. Ponownie zebrałem chakrę na kolejną iluzję i wykonałem to co przedtem.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-18, 16:32   

78%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-18, 17:05   

Zebraną wcześniej chakrę zaczynam przesyłać chakrę przed siebie. No tym razem powinno mi to wyjść bez większego problemu. Tworząc moją podobiznę zwracałem uwagę przede wszystkim na twarz i ubrania. Robiłem to powoli i analizowałem wszystko co robię. Potem iluzja próbowała wymawiać różne słowa. Następnie wszystko zacząłem dokładnie analizować i wyłapywać błędy popełniane podczas robienia techniki. Postanowiłem wykonać technikę jeszcze raz ale analizując każdą rzecz którą robię. Zebrałem chakrę i zacząłem przesyłać ją przed siebie robiąc pewnego rodzaju iluzję. Każdy szczegół idealnie poprawiałem. Wszystko tym razem musiało być idealne. Niczego nie mogłem przeoczyć, każda rzecz była analizowana i ewentualnie poprawiana. Po dokładnej obróbce i poprawie za pomocą iluzji mówię kilka długich wypowiedzi i powtarzam to po raz drugi lecz dokładniej i większą ilością chakry.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 19:22   

91%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-18, 20:12   

-Cholera..muszę przestać się lenić..Co by tu zrobić żeby technika była..perfekcyjna..-chakra którą zebrałem była przesyłana obok...gdy dostateczna ilość chakry umiejscowiła się tam to próbowałem zrobić moją iluzję. Iluzja miała przypominać zwykłego bunshina lecz w tym wypadku nie mógł on się poruszać ale mowa była pozytywną umiejętnością. Podobizna musiała mieć moje wszystkie cechy wyglądu zewnętrznego, podczas dopracowywania wyglądu stwierdziłem, że jakiś ważny element został przeze mnie pominięty...otóż był to głos..iluzja mogła mówić lecz barwa i tonacja głosu nie były dopracowane. Chciałem więc to analizować..w głosie musiała być nutka arogancji i delikatny dźwięk zarozumialstwa lecz bez przesady. Gdy głos był dopracowany to poprawiłem resztę szczegółów i odpocząłem sobie.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 20:15   

100%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-20, 14:58   

Najpierw robię krótką rozgrzewkę, między innymi 10 kółek i 10 pompek. Biegnę tak normalnie i co kółko przyśpieszam, ostatnie kółko to maksymalny sprint..pompki robię wolno ale dokładnie. Następnie się rozciągam by moje ścięgna były sprawne przy dalszych ćwiczeniach. Różnego typu skłony, przysiady. Następnie wszystkie mięśnie rozluźniam i i przystępuję do czegoś innego. Najpierw siadam po turecku i koncentruję wszystkie myśli. Skupiam się na maksymalizacji mojej obecnej chakry. Każdą cząstkę chakry próbuję rozszerzyć i zwiększyć. -Zaczynam w końcu czuć więcej chakry..-zamykam oczy, widząc w myślach wszystkie moje walki analizuję je dokładnie i wyłapuję. Cała ta medytacja polega na zebraniu maksymalnej chakry. Całą kumuluję w moim ciele, skupiam się bardziej. Zagryzam delikatnie wargi i napinam mięśnie. Przez cały czas ją zbieram, staram się pominąć zmęczenie które mi dokucza. Ręką przecieram pot z czoła i spokojnie oddycham, gdy już mam maksymalną ilość chakry próbuję zwiększyć jej ograniczenie. Z całych sił mentalnych staram się jej jak najwięcej uzyskać, rozluźniam mięśnie i się uspokajam a gdy czuję więcej chakry niż poprzednio wstaję i oddycham głęboko.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-20, 16:03   

+1 szybkość
+2 kontrola chakry
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |