• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Hayate
Autor Wiadomość
Hayate 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 109
Skąd: Wawka
Wysłany: 2010-05-03, 20:07   

- Psia krew - Burknął pod nosem gdy zaatakowany klon znikł w kłębie dymu. Nie pomyślał, że może to być zwykły bunshin. Wtedy też usłyszał głos sensei a odwróciwszy się w jej kierunku, uśmiechnął się lekko.
- Twoje słowa to dla mnie wielki zaszczyt, sensei. I postaram się, by kiedyś na te uznanie w pełni zasłużyć. - Powiedział pochylając lekko głowę w geście okazania szacunku. Oddychał ciężko, gdyż każdy kolejny kombinacyjny atak pozbawiał go wielu sił. Zmęczenie dawało się we znaki przez co brakowało mu już pomysłów, jak dostać się do swojej nauczycielki.
- Obawiam się jednak.. że niewieloma rzeczami będę.. w stanie Cię jeszcze zaskoczyć.. sensei. - Chwila rozmowy pozwoliła mu zebrać odrobinę siły jak i obmyślić kolejny atak. W jego dłoni zabłysły dwa kunai'e, które posłał w stronę kobiety, jednak te jedynie wbiły się w gałąź, na której stała. W tym samym momencie wokół chłopaka pojawiły się 2 klony, gdyż na nic więcej nie miał już siły, biorąc pod uwagę, że musiał wykonać jeszcze jedną technikę. Od razu cała trójka ruszyła na kobietę, a Utsusemi no Jutsu wywołało dźwięk pękającej gałęzi pod jej stopami. Liczył, że to da mu chociaż chwilę by wypatrzeć lukę w obronie swojej nauczycielki. Jeśli sie to uda, pierwszy atakuje klon, który w ostatniej chwili znika w obłoku dymu a tuż za nim atakuje prawdziwy chłopak.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-05-03, 20:40   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-03, 20:40   

Twój plan prawie się udał. Prawie, bo pod koniec, gdy mnie atakowałeś, po prostu złapałam cię za rękę, wykręcając ją pod dziwnym kątem.
-Tradycja się już dla mnie stało...- Zaczęłam mówić, przykładając ci moją Daikatanę do szyi.
-...takie zakończenie egzaminu. Zdałeś.- Stwierdziłam z miłym uśmiechem, puszczając cię wolno.
-Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy.- Podarowałam ci opaskę ninja i skierowałam się w stronę wyjścia, wcześniej wołając tygrysa.
-Eh... Tsu. Wcześniej czy później, trafi nam się kolejny uczeń. Musimy wrócić do akademii.-Westchnęłam ciężko.

//Dopisz sobie po 3 do szybkości, kontroli chakry, zręczności, siły i wytrzymałości.//
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hayate 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 109
Skąd: Wawka
Wysłany: 2010-05-03, 20:50   

Z nadzieją patrzył, jak jego dłoń coraz bardziej zbliża się do sensei. Z nadzieją, która w jednej chwili została wdeptana w ziemię, poprzez złapanie go i przystawienie ostrza do szyi.
- Bardzo ciekawa tradycja.. heh jednak się nie udało. - Odparł ciężko dysząc. Gdy tylko został uwolniony, podał rękę swojej sensei i podziękował za trudy nauki. Od razu przewiesił opaskę na czole i mówił dalej.
- Ja również mam nadzieję, że nasze drogi znowu się skrzyżują, sensei. - Chłopak ukłonił się dość mocno i w tym samym czasie padł zmęczony na ziemię, ryjąc czołem ziemię. przerzuciwszy się na plecy łapał powietrze, nie będąc w stanie się poruszyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |