• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin Takezo
Autor Wiadomość
Takezo Senjuu 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 69
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-03, 14:53     

"Cholera tygrys, zupełnie o tym zapomniałem" - pomyślałem wkurzony lecz po chwili się uśmiechnąłem. Natychmiastowo używam Shunshin i pojawiam się na pobliskim drzewie tak, by Sensei mnie nie widziała lecz ja ją owszem. Używam Utsusemi no Jutsu i staram się złapać Nauczycielkę w GenJutsu, jeśli mi się uda jeden klon biegnie na nią najszybciej jak może, a drugi klon tak samo lecz na tygrysa. Starają się biec głośno tak, by Sensei i tygrys je usłyszeli i spojrzeli w ich stroni. Korzystając z okazji że Nauczycielka zajmuję się klonem lub wykonuję kai, a tygrys atakuję klona zeskakuję z drzewa i biegnę w stronę Sensei, by zabrać jej szmatkę.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-03-03, 18:23     

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-03, 18:23     

Od razu użyłam Kai. Nie aktywowałam Sharingan, dlatego nie mogłam odróżnić klona od prawdziwego ciebie. Gdy podbiegłeś do mnie, a Bunshin zniknął przez zetknięcie się z moją ręką, zaczęła się między nami dość krótka wymiana ciosów. Kiedy ty próbowałeś podciąć mi nogi, ja podskakiwałam i starałam cię uderzyć w twarz. Gdy moja ręka była wystarczająco blisko, zamiast się bronić, ty zerwałeś mi materiał i przez siłę uderzenia poleciałeś 2 metry dalej. Mimo, że to groźnie wyglądało, to nic ci się specjalnego nie stało. Trochę zdezorientowany siedziałeś na ziemi.
- Gratulacje. Zdałeś egzamin na genina.- Powiedziałam z uśmiechem.- A teraz oddaj tą szmatkę. Jeszcze mi się przyda.- Dodałam mniej formalnie.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Takezo Senjuu 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 69
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-03, 18:49     

Leząc na ziemi byłem trochę zamroczony, czułem ból na lewym policzku. Za bardzo nie dotarło do mnie to co mówiła Sensei lecz po chwili oprzytomniałem - a tak racja proszę - powiedziałem podnosząc się z ziemi i oddając szmatkę " świetnie zdałem" - powiedziałem uradowany i zmęczony, w końcu była to moja pierwsza poważniejsza walka. - dziękuję Sensei za naukę - powiedziałem z wdzięczności za to co Nauczycielka dla mnie zrobiła
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |