• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacja Zbiega
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-25, 15:58   

" Dasz sobie radę z klonem ?" Zapytałem Miyuki telepatycznie i postanowiłem "odparować" śluzowe pociski za pomocą [Katon] Karyuu Endan.
Gdy pociski zniknęły stworzyłem 10 klonów i ruszyłem na przeciwnika. Każdy klon atakował, a na końcu zaatakowałem ja podbijając Shinobiego do góry i używając Shishi Rendan. Jednak Gdy wróg uderza w ziemie piasek łapie go i tworzy wokół niego trumnę, a ja staram się go zmiażdżyć. Następnie, wiedząc że może uciec postanowiłem uwolnić wielkie ilości piasku i użyć Suna Raishuu, by piasek zaciekle atakował. Sam zrobiłem Suna Nadare robiąc wielką lawinę, a gdy ta przygniecie wroga przykładam ręce do piasku i miażdżę wszystko pod nim, używając Sabaku Taisou.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-02-25, 20:08   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-25, 20:08   

Przeciwnik widząc jak Tahari wykonuje Kage Bunshin, sam też postanowił stworzyć parę klonów,które pomogły mu obronić się przed atakami. Odskoczył na znaczną odległość, przerywając tym samym wasze krótkie starcie wręcz. Użył Juuha Shou [Fuuton] po części rozdmuchując piasek.

Raiden rozproszył truciznę. Ten klon był najsilniejszy ze wszystkich "podróbek" przeciwnika.
Użył Fuuton: Kaiten Shuriken rzucając w waszą stronę broń, którą z łatwością mógł kontrolować.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-26, 07:48   

Widząc że Miyuki nie da sobie rady z Shurikenami zrobiłem przed nią Shukaku no Tate, a sam uaktywniłem Suna Raishuu.
Piasek zaczął atakować wszystkich wrogów, nieprzerwanie. Ja natomiast użyłem Shukaku no Ude, i złapałem mojego przeciwnika a potem zmiażdżyłem. Jeśli to się nie uda i piasek, i moja "ręka Shukaku" gonimy przeciwnika atakując. Gdy ten jest zajęty nacierającym piaskiem ja używam Ryuusa Bakuryu, zalewając teren piaskową lawiną. Gdy piasek przykryje wroga, podchodzę do niego i przykładam doń ręce mówiąc...
- Sabaku Taisou !- Miażdżąc przeciwnika.
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-26, 14:45   

-"To będzie najlepsze wyjście. Teraz tylko utrudniam Taharii'emu sprawę..."
-Raiden stań się niewidzialny i odleć na bezpieczną odległość!-powiedziałam do sokoła.
Ja również miałam zamiar stać się w miarę nietykalna. Już chciałam wykonać pieczęcie, ale zawahałam się. Orzeł nie był odpowiednim miejscem do tego.
-Ty również odleć kawałek dalej-odezwałam się i użyłam Shunshin no Jutsu na ziemię.
Tam szybko wykonałam pieczęci i zrobiłam [Suiton] Mizutensou no Jutsu zamieniając się w wodę.
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-26, 18:41   

Tahari zabił wroga. Miyuki spokojnie mogła spokojnie wyjść z ukrycia. Misja zaliczona. Chociaż zmęczeni, to zadowoleni wracaliście do domu.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |