• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Brama nr. 1
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-02, 18:14   Brama nr. 1

Stanęliście przed jedną z bram. Od egzaminatora dostaliście zwój ziemi.

// Zaczynacie//
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Wysłany: 2010-02-02, 19:24   

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-02, 19:24   

Wchodzę przed moją drużyną i rozglądam się do okoła, widząc mnóstwo drzew i bardzo dużo mroku. Po chwili poprawiam swoje włosy i uśmiecham się do reszty.
- Może ja będę odpowiedzialna za zwój co? Chyba, że macie coś przeciw. powiedziała zatrzymując w połowie drogi do saszetki zwój czekając na odpowiedź, ale cały czas będąc zachwycona kolejnym egzaminem, nie tracąc chumoru.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-03, 10:09   

-Cóż nie mam nic przeciwko. No więc ruszajmy- powiedział śmiało Jabba ruszając w głąb lasu. Gdy już się upewnił, że nikt ich nie widzi i słyszy zwrócił się do Amiry- Powiedzmy, że bardzo liczę na twoją pomoc. Masz byakugana, i możesz spenetrować las. Spróbuj znaleźć kogoś ze zwojem nieba
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-03, 12:00   

- Ja również nie mam nic przeciwko- Powiedziałam spoglądając na Tsuyori. Wiedziałam, że od pierwszych chwil w tym miejscu już trzeba być czujnym. Rozglądałam się uważnie, zwracając uwagę na najmniejszy szelest. Nigdy nie wiadomo kto, gdzie i kiedy nas zaatakuje. Zerknęłam w stronę Amiry.
-Gdybyś zobaczyła coś podejrzanego, od razu mów.- Powiedziałam szeptem, ale na tyle głośno, by koleżanka mnie usłyszała,
Tygrys podążał za mną jak cień.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-03, 12:04   

Amira nie widziała żadnych shinobi.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-03, 12:13   

-Dobrze musimy trochę pomyśleć- powiedział Jabba siadając na pieńku. Myślenie nie było jego atutem no chociaż mocną stroną. Wolał działać. Nagle spojrzał na tygrysa Katrin. Zwierzak mógł przecież wyczuć wroga
-Już wiem- zaczął śmiało chłopak- spróbujemy chodzić po lesie razem z twoim tygrysem Katrin. Gdy tylko coś poczuje Amira sprawdzi czy ten kogo wyczuł kociak ma potrzebny nam zwój nieba
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-03, 12:16   

- Jestem jak najbardziej za. Ale możemy do tego kryć się na drzewach byśmy nie zostali odkryci. Idę pierwsza za mną jabba i na końcu Katrin z tygrysem. powiedziałam zaczynając biec i rozglądając się wszędzie Byakuganem, cały czas gotowa na zablokowanie ataku, w razie potrzeby.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-03, 12:21   

-To dobry pomysł...- Przyznałam wskakując na drzewo.- O ile nikt nas teraz nie obserwuje.- Dodałam do siebie, biegnąc na końcu i pilnując Tsu. Musiałam dawać mu dyskretne znaki i prowadzić go. Tygrys starał się wytropić innych shinobi, ale nawet gdyby mu się udało, musieliśmy mieć jakiś plan. Nie możemy ot tak zaatakować i zagrać zwój. Powinniśmy przy tym zachować czujność. Stawiam, że tu wszędzie jest mnóstwo pułapek.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-03, 12:23   

Po paru minutach tygrys wytropił shinobi, a Amira zauważyła zwój nieba.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-03, 12:28   

- Mam ich! powiedziała do drużyny starając się być cicho, zatrzymując się na drzewie dając znak do stopu. Chwilę myślałam co zrobić. Jednocześnie przejrzałam całą okolicę by sprawdzić czy jest jakieś zagrożenie od pułapek.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-03, 12:31   

-Ok no to teraz najtrudniejsza część tego całego interesu- powiedział Jabba patrząc się na zwój nieba.- może zrobimy tak: Wy dwie razem z Tsuyori ruszycie na nich z oczywistym zamiarem ataku. I tu ważna rola każdego z nas. Katrin i tygrys zatrzymują dwóch z nich, Amira blokuje tanketsu chłopaka ze zwojem. Równie dobrze możesz go tylko przytrzymać. Ja w tym czasie użyje henge w ptaka, który szybko szponami chwyci zwój i szybko polece koło wieży. Tam będę na was czekał- powiedział zmieniając się w ptaka i czekając na dobry moment- jęsli się nie uda to wydrapie im oczy -dodał żartobliwie
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-03, 12:36   

Doskoczyłam do Amiry, dając znak tygrysowi, by się schował.
-W sumie to dobry pomysł, jednak nie znamy ich umiejętności. Mogą być silni. - Powiedziałam szeptem. - Sugeruję, by na początek nie pokazywać im swoich umiejętności. Niech nabiorą zgubnej pewności siebie. Jeżeli na samym początku walki domyślą się, że mają do czynienia z Uchiha i Hyuuga, to będą się bardziej starać. Zaskoczmy ich.- Mówiłam szeptem.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-03, 12:42   

Shinobi was nie widzieli. Po chwili Amira zauważyła, że w tamtym team jest 1dziewczyna i 2chłopaków. Obok jednego chłopaka był pies.


Zdjęcia ich:
Chłopak
Chłopak z Psem
Dziewczyna
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-03, 12:47   

-Zajmę się dziewczyną- powiedział Uchiha do swojego zespołu- nie żeby coś tam po prostu każdy ma przeciwnika z innej płci żeby nie było- dodał aktywując sharingana i kopiując ruchy warg całego zespołu szczególnie patrząc się na JEJ wargi
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-03, 12:47   

- Dobra to zaczynamy, ja zajmę się i chłopakiem, który trzyma zwój a ty Katrin weź na siebie chłopaka z psem.. powiedziałam do Katrin i Jabby. Wyciągnełam kunaia, jednocześnie zostawiając Byakugana, lecz zasłaniając twarz włosami, by nie było go widać.
- Atakujemy z 2 stron Katrin. powiedziałam po cichu robiąc Shunshin no Jutsu na 2 stronę za nimi, wyskakując na nich z góry i w locie atakuję Harichakrą Shinchou, w chłopaka trzymającego zwój, odrazu przygotowana na odbicie ataku TaiJutsu Byakuganem Shiro i ninjutsu przygotowując Kawarimi, gdy wszystko się uda odrazu zaatakuję z wyskoku Konoha Senpuu odrzucając daleko chłopaka odciągając go od tamtych zostawiając go tylko dla siebie.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |