• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Tahariiego
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-21, 21:09   

" Dobrze mi idzie, już prawie perfekcja !" Krzyknąłem w myślach widząc jak klon wybucha.
Stworzyłem kolejną replikę, i dalej pełen zapału kontynuowałem trening. Gdy znalazłem się około 100 metrów od klona, przykucnąłem i tak jak w poprzednich próbach zacząłem kumulować chakrę w lewej dłoni. Skupiłem się i złożyłem wszystkie pieczęcie, po czym przybrałem odpowiednią postawę do wykonania jutsu. Wypuściłem chakrę pod postacią błyskawicy którą złapałem w dłoń, chciałem by moc pioruna była taka, by wydawał charakterystyczny dźwięk. Następnie ruszyłem na klona, a gdy znajdowałem się przy nim uderzyłem z całej siły w serce, krzycząc:
- Chidori !
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-03-21, 21:11   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-21, 21:11   

97%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-21, 21:40   

" Już prawie perfekcja, jeszcze tylko troszkę." Stwierdziłem patrząc na głęboką dziurę w ciele klona.
Stworzyłem następną replikę, i tak jak we wszystkich poprzednich próbach oddaliłem się. Tam zamknąłem oczy i zacząłem skupiać spore ilości chakry w mojej lewej dłoni. Po chwili, gdy poczułem że to to, przykucnąłem i złożyłem wszystkie pieczęcie, po czym odpowiednio ustawiłem ręce. Wypuściłem impuls chakry pod postacią błyskawicy którą teraz trzymałem w ręku. Ruszyłem sprintem na klona z całej siły uderzając go prosto w serce za pomocą wcześniej stworzonej błyskawicy.
- Chidori !- Krzyknąłem, zadając cios.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-21, 22:01   

100%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-22, 06:28   

" Nareszcie..." Stwierdziłem zadowolony patrząc na dziurę w ciele klona, który zniknął w kłębie dymu.
" No to teraz kolejna technika, Chidori Senbon..." Wydedukowałem, i wziąłem się do roboty.
Na początek stworzyłem Chidori. Następnie, z błyskawic i kuli starałem się uformować elektryczne igły. Później, gdy zrobiłem co w mojej mocy by za pomocą chakry odpowiednio zamienić kulę i błyskawice w igły zamachnąłem się i puściłem moje dzieło tak, by igły powbijały się na całej szerokości skały.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-22, 18:57   

17%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-22, 21:37   

" No jak na początek nie najgorzej." Stwierdziłem patrząc się na wynik mojej pracy.
Zamknąłem oczy i skumulowałem chakrę w lewej dłoni, a następnie stworzyłem w niej Chidori. Za pomocą chakry błyskawicę z Chidori "posortowałem" na mniejsze części, i uformowałem z nich elektryczne senbony. Następnie zamachnąłem się i za pomocą chakry wypchnąłem senbony z dłoni, mocno machając ręką w drugą stronę, a podczas ataku cicho szepnąłem:
- Chidori Senbon...
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-23, 13:02   

34%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-23, 17:41   

" Dobrze mi idzie, gdy potrafię Chidori ta technika staje się łatwiejsza !" Krzyknąłem w myślach szczęśliwy widząc efekty mojej dotychczasowej pracy.
Stworzyłem klona, który stanął przede mną i miał być celem mojego ataku. Zamknąłem oczy i spokojnie zacząłem skupiać chakrę w mojej lewej ręce, a następnie dokładnie rozprowadziłem ją po całej jej powierzchni. Następnie złożyłem wszystkie pieczęci i wykonałem chidori, trzymając je w lewej ręce. Gdy błyskawica była gotowa podzieliłem Chidori na małe porcje które za pomocą chakry uformowałem w elektryczne Senbony. Później, gdy wykonałem wszystkie czynności zamachnąłem się i rzuciłem moje twory z błyskawic napędzając je jeszcze chakrą, i celując w klona.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-23, 17:45   

51%
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-23, 18:10   

" Jestem na półmetku." Wydedukowałem widząc moje twory.
Postanowiłem się nie poddawać, stworzyłem kolejnego klona. Tak jak w poprzednich próbach najpierw skoncentrowałem się na kumulowaniu chakry w mojej lewej dłoni. Następnie stworzyłem w owej Chidori, i wyobraziłem sobie wygląd mojej przyszłej techniki. Skoncentrowałem się i podzieliłem Chidori za pomocą chakry skumulowanej w ręce na odpowiednie porcje a następnie utworzyłem z nich elektryczne senbony. Stworzone bronie rzuciłem, wysyłając impuls chakry który jeszcze bardziej miał za zadanie zwiększyć szybkość lecących broni.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-23, 18:23   

70%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-23, 19:11   

" Widać efekty." Stwierdziłem widząc jak moje senbony lecą, uderzają i niszczą klona, jednak stwierdziłem że czegoś w nich brakuje.
Stworzyłęm kolejnego klona, który miał być moim kolejnym celem. Zamknąłem oczy i poczułem tą ciszę która panowała w kanionie, wczułem się w nią... Skupiony i spokojny zacząłem koncentrować spore ilości chakry w mojej lewej dłoni, a gdy poczułem że skoncentrowałem jej odpowiednie ilości rozprowadziłem ją po całej powierzchni ręki. Następnie, bez składania pieczęci stworzyłem Chidori, które trzymałem w tej samej ręce w której skupiłem chakrę. Następnie za pomocą chakry zmieniłem strukturę normalnego Chidori formując z niego dziesiątki elektrycznych igieł. Za pomocą chakry utrzymałem konstrukcję senbonów i wziąłem zamach, celując w niedawno stworzonego klona.
" No cóż, długo sobie nie pożyjesz..." Pomyślałem, po czym lekko się uśmiechnąłem.
Rzuciłem wcześniej stworzonymi elektrycznymi igłami, nadając im prędkości i ustalając tor lotu, prosto w klona.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-23, 19:13   

93% Wszystko szło idealnie aż do czasu kiedy wystrzeliłeś senobny, całkowicie zmieniły kierunek lotu uderzając o jakiś kamień nieopodal
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-23, 21:53   

" Cholera, tylko kontrola..." Stwierdziłem patrząc jak senbony skręciły i uderzyły w skałę.
Ponownie zamknąłem oczy i spokojnie zacząłem kumulować chakrę w lewej dłoni. Gdy już to zrobiłem, złączyłem obie dłonie i rozprowadziłem energię po całej powierzchni ręki. Następnie bez użycia pieczęci stworzyłem w niej Chidori, które tak jak w poprzedniej próbie zacząłem przemieniać w elektrycznie senbony. Następnie skupiłem w nich chakrę, tak by nie zmieniały kierunku lotu. Rzuciłem bronie napędzając je za pomocą wcześniej zebranej chakry.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |