• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa 12
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-19, 22:54   

Katrin wlepiła w pewnym momencie wzrok w ucznia. Na jej twarzy pojawił się nieodgadniony grymas. Niby to uśmiech, ale nie taki miły. Wręcz przeciwnie. Rodem z horroru. Iście diabelski. Pewnym krokiem podeszła do Keito, wzięła za fraki i podniosła do góry. Puściła gwałtownie tak, że uczeń z trudem odzyskał równowagę.
-Dosyć tego cyrku. Masz pięć sekund żeby uciec, inaczej nie chciałabym być w twojej skórze, młodziutki.- Złowrogi ton rozniósł się po pomieszczeniu. Można by rzec, nie możliwe, by było gorzej. A jednak. Do uszu młodego Inuzuki doszedł jeszcze bardziej niepokojący dźwięk wyciąganej z pochwy broni.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Wysłany: 2010-08-19, 23:07   

_________________

 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-19, 23:07   

-Co!?!? Sensei zwariowała- powiedziałem ze strachem
Biegnę przed siebie nie mogąc złapać oddechu. Gromadzę chakrę w jak najszybszym tempie. Rozmieszczam energie do dłoni i do nad Garstków daje średnią ilość. Do łokci i do ramion też średnią ilość do stup i do kolan łydek i uda daje dużo chakry. W klatce piersiowej i brzuchu jest w sam raz. W głowie jest średnia ilość chakry. gdy już to skończyłem wysłałem chakre do pnia. Za szaloną Katrin Sensei wykonałem szybko pieczecie.
-Wykonam to teraz albo zginę!- powiedziałem
wykrzyknąłem z całych sił jakie jeszcze miałem.
-Kawarimi no Jutsu!
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-20, 09:15   

// Jeszcze raz napiszesz ile gdzie rozmieszczasz chakry, to już Katrin nie będę zatrzymywać//

-Dobra, już dobra... Uspokój się. Kawarimi no Jutsu zaliczone. Pora teraz na Taren Ken. TaiJutsu polegające na...Hm... Uderzaniu dwoma rękami na przemian z jak najszybszą prędkością. Tam masz manekina, na którym możesz ćwiczyć.- Wskazała na drugi koniec klasy, skąd obserwowała was drewniana kukła. Katrin podeszła do niej.
- Zaprezentuję, jak ma to mniej więcej wyglądać.- Wzięła zamach i najpierw powoli, potem nabierając szybkości zadawała ciosy manekinowi. W końcu robiła to tak szybko, że ledwo dało się dostrzec jej dłonie.
-Ok, teraz ty.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-20, 09:48   

-o mały włos- powiedziałem
tare ken hmm dobrze. Najpierw zacząłem małą rozgrzewkę pomachałem trochę rekom w tą i tamtą stronę. Po pięciu minutach pod biegłem do manekina. Na którego w skazała Katrin Sensei w ziołem zamach po czym za czołem uderzać w manekina. Najpierw po woli uderzałem w kukłę z jak największą precyzją potem przyspieszyłem a później uderzałem tak szybko jak tylko mogłem wstanie uderzać gdy już tak przyśpieszyłem wrzasnąłem.
-Tare ken
-przywalę ci śmieciu
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-20, 12:45   

// Nie muszę chyba mówić jakie błędy?//

Manekin miał narysowany czarnym mazakiem wredny uśmiech, który z każdym kolejnym krokiem Keito robił się coraz wyraźniejszy. W końcu zdekoncentrowany uczeń wziął zamach, jednak zamiast trafić w kukłę, jego ręka ledwo drasnęła drewno. W skutek tego młody padł pod stopy manekinowi, który cieszył się z wygrania pierwszej rundy.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-20, 21:32   

-Cholera wredny manekinie więc tak pogrywasz zobaczymy jak w końcu opanuje ten atak, i na razie jest 0:1 dla ciebie-Odpowiedział wrednie manekinowi.
Oddalił się od manekina, i stanął w pozycje ataku.
-"To trudniejsze niż myślałem"-Pomyślał młody członek klanu Inuzuka.
Teraz tylko się skupić... Pamiętaj. Machaj rękoma jak najszybciej... I trzeba trafić w miejsce którego się nie spodziewa... Mam! - Pomyślał i zrobił wredny uśmieszek pokazując swoje lśniące kły.
- "Spryt, siła i skupienie!" - Pomyślał i ruszył w stronę swojego przeciwnika.
Tym razem bardziej skupił się na tym ataku, gdyż w poprzedniej próbie mu nie wyszło, a każdy wie że człowiek uczy się na błędach.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-20, 22:53   

Keito wziął zamach i począł uderzać manekina. Ciosy nie były za szybkie, ale tą rundę wygrał.
-Nieźle i oby tak dalej.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-20, 23:15   

-Yea wygrałem tą rundę manekinie i zobaczymy kto wygra następną rundę-Powiedziałem przechwalając się złowieszczo pokazując swoje ostre kły.
Młody nie doświadczony walki Keito stanął na swoje miejsce w którym znajdował się wcześniej.
-"Więc muszę zwiększyć swoją szybkość i celność"-Pomyślałem, znajdując słabe punkty wrednego manekina.
Młody Inuzuka zaczął biec na manekina, i następnie bardzo szybko poruszał rękoma.
-"Tym razem mi się uda czuje to ty cholerny manekinie!"-Pomyślał, biegnąc na manekina jakby miał go ugryźć, swoimi pięściami.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-21, 11:13   

// Masz dużo powtórzeń. Słowo manekin można zastąpić np: kukła, drewniany przeciwnik (w twoim wypadku)... //

Choć szybkość była nienaganna, ucierpiała na tym dokładność.
-Keito, musisz się bardziej starać. Chociaż i tak jest nieźle.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-21, 13:45   

-Cholera za mało dokładności-Powiedział, z zepsutym humorem, przez kupę trocin.
Młody członek klanu Inuzuka stanął na swoim miejscu, przyjął pozycję ataku.
Pamiętaj o dokładności, szybkości i celności, nie mogę nie trafić w nie ruchome drewno, bo co to by było podczas prawdziwej walki z przeciwnikiem.
Więc zaczął biec najszybciej jak potrafi, i wymachując rękoma, w punkty witalne nie tracąc z nich wzroku.
-Tym razem się uda kupo suchego drewna!-Krzyknął, z łzami w oczach.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-22, 15:35   

-Bardzo dobrze, więc teraz pora na Kai. Technika dzięki której uwolnisz się spod działania co słabszych Genjutsu. Uważaj teraz. Złapię Cię w iluzję, a ty spróbujesz przerwać na ułamek sekundy dosłownie, przepływ chakry do mózgu. Gotowy?- Nie czekając na odpowiedź, wykonała pewne pieczęcie, a Keito otoczyły dziwne, bliżej niezidentyfikowane dźwięki.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-22, 16:41   

-Co jest, a tak to genjutsu -Powiedział,
Młody Inuzuka uznał że musi na chwile się obejść swoim zmysłom, stanąłem wyprostowany wziąłem wdech i wydech skupiłem się mocno i próbowałem przestać słuchać, jeśli mi się udało to próbuje odciąć cały przepływ chakry jaki jest do mojego mózgu, -"muszę przerwać do pływ chakry do mózgu chociaż by na ułamek sekundy"- Pomyślałem po czym wykrzyknąłem z całych sił jakie miałem.
-Kai!
-dalej "próbując nie słuchać"- Pomyślałem
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-24, 13:58   

//Oj, wybacz, zapomniałam o tobie... musisz mi się przypominać ^^". //

Dźwięki przez chwilę ucichły, jednak potem znów zabrzmiały z pełną mocą.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-24, 21:13   

-Kurna muszę to przerwać- Powiedziałem
stanąłem wyprostowany wziąłem wdech i wydech skupiłem się mocno i próbowałem przestać słuchać, jeśli mi się udało to próbuje się jeszcze bardziej wyciszyć a następnie, jeśli mi się udało to próbuje odciąć cały przepływ chakry jaki jest do mojego mózgu, -muszę to przerwać teraz wysilając się to- powiedziałem, po czym wykrzyknąłem z całych sił jakie miałem.
-Kai!
-dalej "próbując nie słuchać i się wyciszyć "- Pomyślałem
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-25, 10:15   

Tym razem dźwięku ucichły zupełnie.
-Dobra. Przyszła pora na technikę GenJutsu. Dla ułatwienia powiem, że właśnie ją przed chwilą rozproszyłeś. Utsusemi no Jutsu polega na wytworzeniu dźwięków, mających na celu zmylenie przeciwnika. Do dzieła. Najważniejsza tu jest wyobraźnia, to też nie powiem, co musisz dokładnie zrobić.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |