• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa 12
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-13, 13:14   Klasa 12

Sala niczym niewyróżniająca się od pozostałych. Dwa okna, z których widać ulicę prowadzącą do akademii. Z tyłu pomieszczenia jest specjalne miejsce przeznaczone na ćwiczenie podstawowych technik. Trzy rzędy ławek jednoosobowych i w rogu jedno duże biurko nauczyciela, zawalone wszelkiego rodzaju zwojami i kartkami dotyczącymi tematów lekcji. Tam właśnie siedzi młoda Sensei i oczekuje uczniów, przeglądając ze znudzeniem papierki.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Wysłany: 2010-01-14, 13:59   

 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-14, 13:59   

Sosuke wszedł do klasy widząc Swojego senseja ale o dziwo była nim kobieta
Byle bym się czegoś nauczył.
Podeszedł do senseja przedstawił się i powiedział że u senseja Graffes Nary uczył się kai i miał już opanowane 45%.
Powiedział że chce dokończyc ten trening.
Sensej się zgodziłą.
Dobra to trzeba zrobić dobra wrażenie.
Powiedział wykończony już Sosuke. Powiedział wykończony już Sosuke. Sosuke najpierw przypomniał sobie jakie jutsu próbuje wykonać. ''Sosuke przecież to wiesz przypomnij sobie''-rzekł chłopak. Lecz na ''pustyni'' było tak gorąco że nie umiał wytrzymać rozejrzał się po tej całej ''pustyni'' i stwierdził że kogoś widzi. Przypatrzał się tej osobie bardziej i zorientował się że to jest Seiteki.
Postanowił że do niej pobiegnie. ''Więc i szybciej tym lepiej''-powiedział w myślach Sosuke.
Biegł już dość długo a Sieteki nie zdawała się zbliżać. ''To pewnie genjutsu senseja Graffa?''-zapytał chłopak sam siebie myśląc że ktoś mu odpowie.
Już jest ze mną źle. Chcę żebym sam sobie odpowiedział.-powiedział młody uchiha na głos sam do siebie. Sosuke był już trochę zmęczony a przecież w tym jutsu o to właśnie chodzi.
-To ci się udało sensei .
Ale nagle Sosuke oprzytomniał przypomniało mu się owe jutsu i powiedział ja na głos a mianowicie:
Technika, w której po skoncentrowaniu swojej chakry ninja krzyczy "Kai". Jutsu potrafi kompletnie obronić użytkownika przed działaniem wielu słabszych Genjutsu (zaś wobec technik najwyższego poziomu bądź bazujących na zaawansowanym limicie krwi jest bezużyteczna. Sosuke poczuł nową energię i chęci do dalszego walczenia o kolejne jutsu.
Lecz znowu zapiekły go oczy.
-Gdy będę miał chwilę przerwy to podejdę do senseja i zapytam się go co się dzieje z moimi oczami.
Chłopaka powoli to już przerażało więc zapragnął się z tond jak najszybciej wydostać.
Oczy miał otwarte bo chciał ostatni raz spojżeć na to dziwne miejsce.
Potem zamknął oczy zapomniał o wszystkim nie istotnym w tej chwili. Skoncentrował się wyciągnął ręce przed siebie zmęczony napełnił całe swoje ciało chakrą i gdy poczuł się gotowy, stanął w lekkim rozkroku (tak jak to zrobił ucząc się kawarimi no justu) stał tak przez chwilę i przypomniał sobie że najważniejsza jest siła woli i jeszcze bardziej się skupił .
Wykonał pieczęcie z zawrotną prędkością i krzyknął KAWARIMI NO JUTSU.I w owym momencie uwolnił chakre.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 14:19   

Przywitałam się z uczniem i pozwoliłam mu kontynuować trening. Ciekawa byłam też, ile i jak uczył go mój były Sensei. Złapałam Sosuke w Genjutsu i w ciszy obserwowałam młodego Uchiha (nie odmienia się).
-Wszystko pięknie i ładnie, tylko powiedz, uczysz się Kai, czy Kawarimi?- Spytałam i z lekkim podirytowaniem, patrząc na poczynania Sosuke.


//Po pierwsze: Zaczynamy nowy trening, czyli nie możesz być w Genjutsu Graffa.
Po drugie: Piszesz bardzo chaotycznie. Owszem, twoje posty są długie, ale pozbawione sensu. Zastanów się dwa razy, zanim coś wyślesz.
Po trzecie: Ja jestem twoim Sensei i ja decyduję co ja ci odpowiadam.
Ach, zapomniałabym: mile widziane przecinki. =.='//
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-14, 14:36   

Sosuke najpierw przypomniał sobie jakie jutsu próbuje wykonać. ''Sosuke przecież to wiesz przypomnij sobie''-rzekł chłopak. Lecz na ''pustyni'' było tak gorąco że nie umiał wytrzymać. Rozejrzał się po tej całej ''pustyni'' lecz nic nie widział.
Ale nagle Sosuke oprzytomniał przypomniało mu się owe jutsu i powiedział ja na głos a mianowicie:
Technika, w której po skoncentrowaniu swojej chakry ninja krzyczy "Kai". Jutsu potrafi kompletnie obronić użytkownika przed działaniem wielu słabszych Genjutsu (zaś wobec technik najwyższego poziomu bądź bazujących na zaawansowanym limicie krwi jest bezużyteczna. Sosuke poczuł nową energię i chęci do dalszego walczenia o kolejne jutsu.
Lecz znowu zapiekły go oczy.
-Gdy będę miał chwilę przerwy to podejdę do senseja i zapytam się go co się dzieje z moimi oczami.
Chłopaka powoli to już przerażało więc zapragnął się z tond jak najszybciej wydostać.
Oczy miał otwarte bo chciał ostatni raz spojżeć na to dziwne miejsce.
Potem zamknął oczy zapomniał o wszystkim nie istotnym w tej chwili. Skoncentrował się wyciągnął ręce przed siebie zmęczony napełnił całe swoje ciało chakrą i gdy poczuł się gotowy, stanął w lekkim rozkroku (tak jak to zrobił ucząc się kawarimi no justu) stał tak przez chwilę i przypomniał sobie że najważniejsza jest siła woli i jeszcze bardziej się skupił .
Wykonał pieczęcie z zawrotną prędkością i krzyknął KAI.I w owym momencie uwolnił chakre.


PS.sorki już nie będę

już ostatni raz piszę takiego posta.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 14:44   

-Tym razem było lepiej- pochwaliłam cię- Musisz jednak bardziej się postarać.

Umiesz 60%

Ps. Unikaj powtórzeń. Powtórzenia są złe i gdy powtarzasz te powtórzenia, twój tekst traci sens, przez powtórzenia...
Och, i znowu zapomniałam! Gdy coś mówisz, pisz od nowej linijki, używając "-"
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-14, 14:50   

Sosuke był zadowolony ze sowich postępów lecz żądał od siebie czegoś więcej, czegoś co go postawi na nogi.
Teraz mi się musi udać- rzekł cały cały głos Sosuke.
Lecz usłyszał głos z nad przeciwka dochodzący od okna CISZEJ TAM.
Przepraszam-odpowiedział
Skupił się bykonał pieczęcie uwolnił w odpowiednim momencie chakre i powiedział po cichu nazwe techniki.


No więm że post nie duży ale jast :P
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 14:58   

Tym razem powróciłeś do klasy. Już się cieszyłeś, że ci się udało, gdy znów pojawiłeś się na tej nieszczęsnej pustyni.
Umiesz 80%

/ Ja nie wymagam nie wiadomo jak długich postów. Przede wszystkim liczy się ich klimat. Stawiam jakość ponad ilość, ale bez przesady. Wystarczy jak będziesz pisał po 4/5 linijek./
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-14, 15:03   

Sosuke chciał wykonać technikę już bez zastanwienia. Lecz gdy chciał już ją wykonywać jego uwagę przyciągnął ptak który przelatywał tuż przed oknem.
To go chwilowo rozproszyło więc postanowił przez chwilę nie wykonywać żadnej nowej techniki. Popatrzał trochę na niego i dopiero potem wykonał technikę.
KAI powiedział
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 15:11   

Umiesz 85%

Ps. Co mówiłam? Unikamy powtórzeń, bo powtórzenia są zUe. Robisz błędy interpunkcyjne i niestety ortograficzne. Krew mnie zalewa jak widzę takie "popatrzał". Sugeruję zainstalować Mozillę Firefox, wtedy będzie ci podkreślało 'byki'. Jak już tak doczepiam się do wszystkiego, to chciałabym jeszcze wspomnieć, że trenując tą technikę, jesteś pod wpływem iluzji. Znajdujesz się na pustyni, nie w klasie.
No, tym razem chyba o niczym nie zapomniałam...
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-14, 15:16   

(Ja nie mogę zapomniałem sory wielkie).



Sosuke wystraszył się trochę że nie zrobił w ogóle postępów.
Siła woli Sosuke, Siła woli.
Sosuke skupił się nie zapominając że jest na ''pustyni'' chciał już się stąd wydostać.
Wykonał pieczęcie wyobraził siobie klasy i powiedział KAI.

PS.Zapomniałem się
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 15:24   

Umiesz tą technikę- Powiedziałam widząc, że już 'jesteś wśród nas'-Teraz część teoretyczna. Nie wiem co umiesz, a czego nie, dlatego muszę cię przepytać. Na początek powiedz mi, własnymi słowami, co to jest chakra? Wymień jej żywioły, oraz wytłumacz mi na czy polega Ninjutsu, Taijutsu i Genjutsu.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-14, 15:33   

Chakra jest wykorzystywana jej do technik Ninjutsu Taijutsu czy Genjutsu. Te z kolei dzielą się na odpowiednie rodzaje, związane ze standardową sztuką shinobi, bądź też poszczególnymi żywiołami. Tutaj dochodzimy do sedna sprawy, którym jest natura używanej do owych technik energii. Podczas gdy posługujemy się zwykłymi technikami, jak na przykład Henge no Jutsu, wszystko można sprowadzić do naturalnej, niebieskiej chakry (bazującej również na składaniu podrodzajów „yin” i „yang”, jednak na ten temat nadal niewiele wiadomo) , bez zbędnego wgłębiania się w jej żywioł. Jeśli jednak mamy do czynienia z, przykładowo, technikami Katon, wszystko wygląda zupełnie inaczej.



Każdy shinobi ma z góry wyznaczoną naturę chakry. Decyduje ona o tym, technikami którego z żywiołów będzie mógł się on posługiwać. W tym wypadku ninja z chakrą natury ognia posługuje się Katon no Jutsu, jednak inne techniki pozostaną w sferze jego marzeń – chyba że przejdzie odpowiednio ciężki i długi trening, aby wypracować w sobie drugą naturę.
Natur chakry jest łącznie pięć – Ogień, Woda, Ziemia, Wiatr i Piorun. Każda z nich symbolizuje jedną z największych Ukrytych Wiosek. Ponadto każda z nich jest związana z drugą w pewnym ściśle określonym porządku. Każda natura ma przewagę nad jedną z innych, tak samo jest ze słabością. Przykładowo, ninja walczący technikami ognia ma o wiele większe szanse w pojedynku z przeciwnikiem posługującym się technikami wiatru, zaś w starciu z wodą jego szanse diametralnie maleją.



Teraz Ninjutsu określenie większości technik wykorzystujących czakrę. Efekty ninjutsu są rzeczywiste. Oprócz czakry do wykonywania owych technik wykorzystuje się pieczęcie formowane za pomocą dłoni

Taijutsu styl walki niewymagający użycia czakry. Do sprawnego wykonania technik taijutsu niezbędne są: szybkość, zręczność oraz siła fizyczna, które nabywa się podczas treningu.

Genjutsu sztuka kontrolowania umysłu i czakry przeciwnika, która wymaga bardzo dobrej koncentracji czakry. Zadaniem tych jutsu jest zmylenie przeciwnika lub jego zaatakowanie. Genjutsu może zadawać obrażenia fizyczne lub psychiczne.

I jak sensei?
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 15:38   

Dobrze...- Powiedziałam w zamyśleniu- ...widzę, że teorię podstaw umiesz. Powiedz mi w takim razie, czego zdążyłeś się nauczyć wcześniej? Jakich technik chciałbyś się teraz nauczyć?
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-14, 15:41   

Techniki jakich się nauczyłem to
Kawarimi no jutsu, bushin no jutsu i kai
A teraz to od ciebie sensei zależy czego mam się uczyć
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 15:59   

-Dobrze. Teraz nauczę cię Henge no Jutsu. Słyszałeś kiedyś o tej technice?- Nie czekając na odpowiedź, mówiłam dalej- Na początku uważałam, że jest to zbędne jutsu, jednak szybko przekonałam się, że jest ono przydatne, gdy chcemy zdezorientować przeciwnika. Kiedy wrogi shinobi jest w szoku, nie będzie się dobrze bronił. Właśnie dlatego zaskoczenie jest tak ważne. Pokaże ci na czym polega ta technika. Henge no Jutsu!- Powiedziałam donośnym głosem, a sama przemieniłam się w ciebie. - Mniej więcej tak to wygląda.- Powiedziałam i gestem nakazałam ci powtórzyć technikę.

Ps. Interpunkcja!
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
Ostatnio zmieniony przez Katrin Uchiha 2010-01-14, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |