• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa 12
Autor Wiadomość
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-16, 16:50   

Sosuke od razu zobaczył swoje obrzydliwe dzieło, wiedział że dodał za dużo chakry.Gdyż kobieta była bardzo gruba(taka była jego pierwsza obserwacja.)Potem chciał zamknąć oczy, lecz nie zrobił tego, bo chciał zobaczyć jak mu to wyjdzie bez zamykania oczu i cały czas patrzał na swoją sensei.Potem wszędzie gdzie były dobre proporcje, tak tam wypełnił chakre jak przedtem a tam gdzie było za mało dodał więcej i na odwrót.
Potem się skupił uwolnił chakre i powiedział
-Hange No Jutsu
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-01-16, 16:55   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-16, 16:55   

Umiesz 70%

Sosuke od razu zobaczył swoje obrzydliwe dzieło.[kropka] Wiedział że dodał za dużo chakry,[przecinek]Gdyż kobieta była bardzo ...

Ja bym to tak napisała...
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-16, 17:00   

-OFFFFF, co to ma być?-zapytał Sosuke senseja. Ten nic mu nie odpowiedział.
-Teraz mi się uda.-powiedział na głos.
Sosuke zrobił to co przed tem z tym że zamknął oczy i jeszcze dokładniej wypełnił ciało energią, i powiedział
-Hange no Jutsu
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-16, 17:01   

Umiesz 75%

Ps. Pisz PEŁNE 4 linijki
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-16, 17:05   

-Oj nic się nie stało tylko to samo co przed tem, powiedział Sosuke był już padnięty. Powiedział że jeżeli uda mu się wykonać te jutsu to powtórzy wszystkie które do tego czasu mu się udały.Wypełnił teraz całe swoje ciało chakrom i przypomniał sobie jak wygląda sensei uwalniając chakre powiedział
-Hange No Jutsu. I poczuł jakiś lekki ból wiedział że to z tego że zużył zbyt dużo chakry.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-16, 17:13   

80%
Sosuke dostosowuj się do moich poleceń, bo spędzisz w akademii wieczność -.-'
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Kain Ashizogi 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 67
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-16, 17:38   

"Kuso, Kuso, Kuso!" Przeklął w myślach i zaczął jeszcze raz. Skonsternowany usiadł w ławce i zaczął pilnie studiować kartkę otrzymaną od Katrin-sensei. Mruczał pod nosem:
-Ninjutsu... Genjutsu... Taijutsu... - Teraz już nie wiedział jak ma podejść do tego ćwiczenia. Wstał, spojrzał w lusterko wiszące na ścianie, wyobraził sobie, jak stwarza obok siebie doskonałą kopie swojej osoby. Skupił całą dostępną mu chakre w okolicach serca i pozwolił jej płynąc w tym samym rytmie co krew. Energia zaczęła oddziaływać [Chakra działa na mięśnie więc, ty jako MG nie musisz mówić ze zaczęła działać :D ] na miejsca w których się właśnie znajdowała. Jeśli udało mu się doprowadzić ją do wszystkich części ciała , zaczął składać pieczęci. Nadal w głowie miał iluzję którą miał na celu stworzyć. Zaczął powolutku uwalniać tą chakrę do otoczenia i kończąc ostatnią pieczęć wypowiedział słowa ogniskujące stworzenie klona.
-Bunshin No Jutsu.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-16, 17:41   

Koło ciebie pojawiła się twoja dokładna kopia.
Brawo!-Powiedziałam bez większego entuzjazmu- Umiesz tą technikę.

Ps. Nie jestem MG^^
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Kain Ashizogi 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 67
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-16, 21:26   

-Yatta- Okrzyk radości wyrwał się z jego gardła na widok swojego klona. Wykonał dokładnie te same czynności co wcześniej i próbował stworzyć jeszcze jednego. Jeśli mu się udało, to zniszczył oba klony jednym szybkim uderzeniem ręki i z dozą nieśmiałości zwrócił się do Sensei:
-Proszę Pani, co teraz ? To już potrafię, więc chyba teraz test? Czy następne Jutsu ?-Zalał ją lawiną pytań i pilnie czekał na odpowiedź. W międzyczasie starał się skoncentrować tą energię w poszczególnych częściach ciała, aby zwiększyć ich możliwości. Uśmiech na jego twarzy wyrażał istną euforię z powodu nauczenia się pierwszej techniki Shinobi. Ukradkiem spojrzał na swojego nowego kolegę, jak ten ćwiczył technikę Przemiany. Spróbował zrobić to samo co on, złożyć te same pieczęci, skoncentrować chakrę w całym ciele, ale jedno różniło jego sposób wykonania tej techniki, mianowicie skupił się na wizerunku swojej Nauczycielki i z pełnym spokojem wypowiedział poprawną formułkę:
-Henge No jutsu.
_________________
Tymczasowy Avatar mojej postaci, jeszcze nie znalazłem niczego pasującego ...

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-16, 21:34   

Spokojnie- Powiedziałam zirytowana zachowaniem ucznia.- Dzieciaku, przystopuj trochę.
Są rzeczy, których się od razu nie nauczysz. -Spojrzałam na kupę dymu którego narobiłeś.-
Eh, postawa. Nieprawidłowa postawa- Powtórzyłam.-Po drugie: chakra Nawet jeżeli skupisz się na chakrze, to nie znaczy, że uda ci się wyzwolić jej odpowiednią ilość. Nie panujesz jeszcze nad swoją energią. Spróbuj jeszcze raz, tyle, że spokojniej.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Kain Ashizogi 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 67
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-16, 21:40   

-Sensei, nauczyłaby mnie Pani używać tej energii ? Wiem że bardzo mi się to przyda, gdyż czasem muszę być szybszy i silniejszy, niźli mi na to moje mięsnie pozwalają.- Spytał się bardzo uprzejmie i z uśmiechem w stylu kotka ze Shreka. Gdy tak się uśmiechał włosy opadły mu na twarz i przypadkiem przewrócił się o stojący z boku stolik.
-Auć- Złapał się za kolano, ale po paru sekundach mu przeszło i znów wpatrywał się w Katrin-Senpai jak w obrazek
_________________
Tymczasowy Avatar mojej postaci, jeszcze nie znalazłem niczego pasującego ...

 
 
     
Sosuke Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 244
Skąd: Rusinowice
Wysłany: 2010-01-17, 08:10   

Znowu to samo tylko że na odwrót.-powiedział chłopak.
-Wtedy były krótkie ręce a teraz na odwrót (teraz znowu są za długie).Nogi były za długie to teraz są za krótkie. Wywnioskował że dodał w tych miejscach za dużo chakry.Sosuke
był już całkowicie wykończony, więc postanowił, że odpocznie trochę. (5 minut później).
-Nareszcie znów pełen energii i życia.-Powiedział Sosuke uradowany że znów morze doskonalić swoje nowe jutsu.Podeszedł do swojej nauczycielki i powiedział jej żeby teraz na niego popatrzała.
''Teraz mam znów pełną chakre, uda się na 100%''.-Powiedział
Skoncentrował się wypełnił ciało chakrom ale nie za dużo, wykonał pieczęcie, przypomniał sonie nauczycielkę(jaj wygląd) i powiedział
-Hange No Jutsu









PS.Ale on uczy się bushin no jutsu a to są tylko iluzje więc nie może ich uderzyć.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 09:37   

Najpierw zwróciłam się do Kaina.- Cały czas cię tego uczę- Powiedziałam, ale widząc twoją zdziwioną minę, dodałam- Gdy uczysz się używać jutsu, cały czas ćwiczysz kontrolę chakry. Z kolei, gdy trenujesz Taijutsu, rośnie twoja siła i szybkość- Wyjaśniłam uczniowi.- Idzie ci dobrze. Próbuj dalej.
-Sosuke udało ci się poprawnie wykonać technikę- Powiedziałam bez większego zapału.- Pora teraz na Taijutsu.-Poinformowałam ucznia i wykonałam Taren Ken- Twoja kolej.
Nagle oboje usłyszeliście delikatne drapanie, i po chwili drzwi klasy otworzyły się, a do sali wszedł ogromny, biało-czarny tygrys. Wielki kot, nie zwracając na was najmniejszej uwagi podszedł i położył się obok mnie. Widząc wasze zdezorientowanie, wyjaśniłam.- To jest Tsuyori, mój pupilek. Nic wam nie zrobi, dopóki ja tu jestem. Jeżeli macie trochę oleju w głowie, to nie będziecie się do niego zbliżać.

//Sosuke, dopisz sobie do KP Henge no Jutsu i +1 chakra.//
Ps. Nie 'chakrom', tylko chakrą
Ja na ciebie nie 'popatrzałam', tylko popatrzyłam, jak już.
Przecinki stawiamy przed: a, ale, lecz, jednak, jednakże, zaś, wszakże, owszem, natomiast, tylko, tylko że, jedynie, przecież, raczej, tymczasem, za to itp. itd.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Kain Ashizogi 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 67
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-18, 11:05   

Na widok tygrysa, w jego głowie pojawiła się wyłącznie jedna myśl"Ciekawe jak wygląda jego krew, wolę teraz nie sprawdzać, ale później czemu nie...". -To czas teraz Henge poćwiczyć - mruknął pod nosem i zaczął koncentrować chakrę, starał się ukierunkować swój przepływ energii od ośrodka ją wytwarzającego do serca i w drugą stronę, następnie jeśli to opanował powoli przekierowywał tą energię do poszczególnych członków swojego ciała, żeby na końcu naraz wyzwolić ją z wszystkich miejsc na ciele. Jeśli poczuł, że udało mu się to osiągnąć, to wyciszył się, utrzymywał chakrę w ryzach, myślał tylko o biało czarnym tygrysie Katriny, gdyż wiedział że myśli o Katrinie i próba przemiany w nią skończą się bardzo źle, z powodu braku koncentracji. W głowie wizualizował sobie swoją przemianę, żeby mieć jako takie pojęcie jak to zrobić. Powoli i bardzo starannie zaczął składać pieczęci. Po tym krótkim treningu wyrzucił z siebie wszystkie uczucia, i myślał o jednym, o udanej technice Henge. Rozluźnił ciało, pozwolił chakrze swobodnie przepływać, jednak dbał aby znajdowała się wszędzie, złożył pieczęcie i powiedział: -Henge no Jutsu- Cały czas w głowie miał obraz Tygrysa Sensei.
_________________
Tymczasowy Avatar mojej postaci, jeszcze nie znalazłem niczego pasującego ...

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 12:45   

Kain
Spojrzałam ze zdziwieniem na postępy ucznia. Szło mu coraz lepiej.
-Nieźle ci wyszło, ale to bardziej wygląda jak przerażony kiciuś, niż dumny, potężny tygrys. Wykonane dobrze, ale musisz to jeszcze doszlifować.- Pochwaliłam ucznia.
Umiesz 89%

Ps. Chyba po TWOIM trupie, dam ci sprawdzić jak wygląda krew MOJEGO tygrysa >_<
:P
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |