• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa numer 11
Autor Wiadomość
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-14, 15:57   

Deiki wszedł do klasy powolnym krokiem i zobaczył senseia który siedział przy biurku i czytał jakąś książkę i zobaczył także jakiegoś gościa który siedział w ławce. Podszedł do nich przedstawił się. Po czym zapytał:
-Sensei czego będziemy się dzisiaj uczyć jestem ciekawy i pełny sił.-zapytałem i czekałem na odpowiedź.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Wysłany: 2010-02-14, 17:22   

_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-02-14, 17:22   

Naprawdę sensei , myślisz , że mam jakieś szanse - krzyknąłem ucieszony . Stałem dalej w miejscu w którym zamieniłem się z krzesłem . Przez chwilę wypełniały mnie mieszane uczucia , nie wiedziałem czy uda mi się zdać . Ale po chwili zastanowienia postanowiłem spróbować :
- sensei , chyba jestem gotowy ... - wtedy przerwałem , popatrzyłem na sensei'a i krzyknąłem :
- chce przystąpić do egzaminu
_________________


 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-15, 15:30   

-Witam nowych uczniów. Opowiedzcie mi coś o sobie

Toki odsyłam http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1006
Deiki moje pw jest dziewicą więc je zostaw
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-15, 15:35   

Wstałem z ławki i powiedziałem:
-Jestem Deiki Kishido pochodzę z klanu Douhito i chcę jak najszybciej nauczyć się wszystkiego czego muszę. -powiedziałem i usiadłem do ostatniej ławki splatając ręce tak aby zasłoniły mi twarz. Po czym czekałem kiedy zaczniemy uczyć się jakiś jutsu lub czegoś innego.

//Sorka już nie będę.//
_________________
 
 
     
Shon Kamizu 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-15, 16:24   

Chłopak wstał leniwie z ławki i powiedział dość sennym głosem:
-Jestem Shon Kamizu i tak dalej, mam zamiar być Sanninem itp. itd. to chyba na tyle.
Usiadł chętniej niż wstał i spoglądał w sufit.
_________________

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-15, 16:29   

-Shon widzę, że jesteś ambitny- powiedział sarkastycznie sensei- Teraz odpowiedzcie co to jest chakra, kg, oraz jutsu

ps. Shon rozpisuj się bardziej
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Shon Kamizu 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-15, 16:45   

Trochę chętniej chłopak powiedział:
Chakra- Energia życiowa potrzebna do użytkowania ninjutsu. Chakra jest również potrzebna do innych rzeczy czyli chodzenie, oddychanie i inne rzeczy tego typu.

KG- Kekkei Genkai jest specjalną zdolnością każdego klanu. Uchiha mają specjalne czerwone oczy zwane "Sharingan", Hyuuga ma białe oczy czyli Byakugan. KG nie jest tylko "specjalnymi oczami" mogą to być zdolności których nikt innych nie może posiąść tak jak Nara włada cieniami.

Jutsu- Jutsu wykonywane są za pomocą manipulacji chakrą. Dzięki nim można wykonać rzeczy których normalnie nie można zrobić.

Chłopak usiadł po swoim "przemówieniu" i splótł ręce za głową i patrzył na senseia.
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-15, 17:07   

Deiki zgłosił się niechętnie po czym powiedział :
-Chakra znajduje się w każdej komórce ciała i energię duchową uzyskanych z ćwiczeń i doświadczeń. Po zmieszaniu mogą być przekazywane przez czakram układu krążenia, które jest czakram jak regularne układu krążenia jest do krwi, do każdego z 361 punktów chakry w organizmie. Każdy posiada inną naturę chakry i na ja mam naturę chakry katon więc mam większe szanse na wygraną z kimś kto ma naturę chakry wiatru.-chłopak przerwał na chwilkę i nabrał głęboki oddech po czym zaczął konytnuować:
Kekkei Genkai są przekazywane genetycznie umiejętności w konkretnych klanów. Kekkei Genkai i związanych z nimi jutsu nie można uczyć lub kopiowane przez innych, ale jest możliwe przyznanie możliwości innej osoby, jeśli jest zlokalizowane w szczególności organy jak oczy przez organ do przeszczepu, np. Obito dał Sharingan Kakashiemu, chociaż Kakashi musi użyć dodatkowej czakry. Kekkei Genkai umiejętności, które działają przez użytkownika oczy są nazywane Dōjutsu. Inne Genkai Kekkei to mieszanie jednego typu elementarnego czakry z innym, tworząc nowe, unikalne dla użytkowników, która jest zwykle niemożliwe dla zwykłych ninja.
-Chłopak zakaszlał bo trochę za dużo powiedział na jednym oddechu więc teraz postanowił że będzie je brać co jakiś czas i powiedział:
-Ninjutsu odnosi się do techniki, która wykorzystuje chakrę i pozwala na wykonywanie działań, które normalny człowiek w inny sposób byłyby w stanie zrobić. W odróżnieniu od genjutsu, co powoduje przeciwnika złudzeń doświadczenia, efekty ninjutsu są prawdziwe. Ninjutsu opiera się na czakry, a większość czasu zamknięcia strony, które mają być skuteczne. Ręce są wprowadzane w kolejnych pozycji, które formy i manipuluje czakry w sposób niezbędne do wykonania jutsu.-powiedział i usiadł sopkojnie do ławki po czym czekał co zrobi jego sensei.
_________________
 
 
     
Akai Akumu 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-02-16, 11:33   

"To chyba niewiele się rożni od Bushin'a..."-Pomyślałam. Skupiłam się na sensei - znaczy się w chwili obecnej ptaku - zamknęłam oczy i wyobraziłam sobie jeszcze raz tego ptaka, potem siebie, jak zamieniam się w tego ptaka. Skoncentrowałam się i jak najdokładniej skumulowałam chakrę i po dokładnym wykonaniu pieczęci wykrzykuję - Henge No Jutsu!
_________________

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-16, 21:10   

Świetnie teraz nauczymy się bushin-powiedział sensei i stworzył klona

Akai 30%
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Shon Kamizu 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-16, 21:19   

Hmm... Bushin no Jutsu. Skoro my jesteśmy tu nowi a ona teraz trenuje inne jutsu, więc ona potrafi już Bushin. Zapytam ją jak to zrobić.- Chłopak podszedł do dziewczyny i powiedział:
-Witaj. Sądze że potrafisz już Bushin no Jutsu. Jeśli tak to proszę cię o parę wskazówek jak to zrobić.- Uśmiechnął się przyjaźnie i czekał na wskazówki.
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-17, 07:46   

-Bushin no jutsu.-powiedziałem sobie cicho pod nosem.-Hmm...Już kiedyś gdzieś o tym czytałem.-powiedziałem tak jak poprzednio. I starałem sobie przypomnieć gdzie o tym czytałem i co tam wyczytałem. Jeżeli mi się w końcu przypomniało to mówię:
-No to teraz powinno pójść jak po maśle.-powiedziałem cichutko i zacząłem trening gdyż nie chciałem tracić już czasu. Spojrzałem jeszcze kątem oka na mojego kolegę z klasy Shon'a a ten chciał się czegoś dowiedzieć czegoś od tej dziewczyny. "Nie szkoda ci czasu?"-pomyślałem."On na pewno coś wie ale najlepiej jak się to samemu odkrywa."
Nie tracąc już więcej czasu stanąłem w lekkim rozkroku, zamknąłem oczy, starałem się wypełnić ciało chakrą (jeżeli mi się to udało to robię tak-->)Kiedy poczułem że jestem gotowy i charka wypełnia całe moje ciało składam pieczęć która jest potrzebna do wykonanie tego jutsu i w chwili kiedy czuję że jestem gotów uwalniał chakrę i mówię:
-bushin no jutsu-po czym otworzyłem oczy i patrzę czy mi się udało wykonać jednego bushina który powinien stać po mojej lewej stronie. Czekam aż dym opadnie i staram się zobaczyć czy ta technika mi się udała i...
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-17, 15:17   

Deiki 50%

Shon: dzieczyna nic nie mówiła
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-17, 15:30   

Stanąłem trochę osłupiały "Nie źle mi poszło. Nie miałem pojęcia że tak dobrze mi pójdzie". Ale byłem już trochę zmęczony. Usiadłem sobie w ławce na 5 minut aby zregenerować siły aby starczyło mi chary do dalszej nauki kolejnych jutsu. Kiedy poczułem się znów pełen sił wstałem i powiedziałem sam do siebie tak aby nikt tego nie usłyszał:
-Teraz im pokażę, teraz uda mi się wykonać tą chorą technikę-powiedziałem pod nosem cichutko. "Patrzcie na to teraz mi się uda wykonać tą technikę raz a porządnie. Po prostu muszę się skoncentrować, ustalić dobry przepływ chakry i uwolnić ją wtedy kiedy będzie trzeba."-pomyślałem trochę się przeraziłem ale od razu się uspokoiłem. "Zrób to raz a porządnie Deiki musi ci się udać."-motywowałem sam siebie. Kiedy już byłem pełny dobrych myśli postanowiłem że teraz wykonamy to po mojemu. Czyli sobie trochę to utrudnię, aby nauczyć się tą technikę perfekcyjnie gdyż może ona się przydać na moim egzaminie. Tak jak już to miałem w zwyczaju stanąłem w lekkim rozkroku potem starałem się wypełnić energią życiową. Kiedy mi się to udało złożyłem odpowiednią pieczęć (którą trzeba aby wykonać tą technikę) i w chwili odpowiedniej (odpowiedniej przeze mnie)uwolniłem chakrę obok mnie tak aby utworzyły się 2 bushiny a nie tylko jeden tak jak to zrobiłem poprzednio.
-bushin no jutsu-powiedziałem cicho. Odmachiwałem dym który się wytworzył dzięki mojemu jutsu i starałem się coś tam dojrzeć i...
 
 
     
Shon Kamizu 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-17, 16:06   

Nie to nie
Chłopak stanął w lekkim rozkroku i zaczął koncentrować czakrę.
Rozprowadzał ją po całym cielę równo. Ćwiczył to kiedyś razem ze swoim prawdziwym ojcem więc wiedział jak to się robi.
-Bushin no Jutsu- skupił się mocniej i zaczął tworzyć swojego klona.
Gdy otworzył oczy wpatrywał się z ciekawością w dym tam gdzie powinien stać klon. Było by miło gdyby mu wyszło za pierwszym razem, ale nie ma tak łatwo w życiu więc pewnie mu nie wyjdzie.


//wystarczy taki rozpis?//
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |