• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Akai Akumu
Autor Wiadomość
Akai Akumu 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-01-25, 00:26   Akai Akumu

Imię: Akai
Nazwisko: Akumu
Klan: Hyuga
Wioska: Konoha Gakure
Ranga: Student Akademii
Kekkei Genkai: Byakugan
Specjalizacja: brak

Atrybuty:

Siła: 0 pkt
Szybkość: 0 pkt
Chakra: 0 pkt
Poziom Opanowania Natur Chakry:
Suiton: 0 pkt.
Poziom Opanowania Kekkei Genkai: 0 pkt

Styl Walki: Jyuken
Walka Wręcz: 1%
Jutsu: Brak
Rou: 150
Wygląd: średni wzrost, długie czarno-granatowe włosy, białe oczy, jasnofioletowa tunika do połowy łydek, czarne spodnie 3/4 długości
Cechy Charakteru: analitycznie podchodząca do życia lecz jednocześnie bardzo wrażliwa i uczuciowa; rozważna, spokojna, nieufna, wygadana. Jest dosyć opanowana ale potrafi być wybuchowa, nawet mały drobiazg może ją wyprowadzić z równowagi. Dużo zachowuje dla siebie ale nie boi się mówić to, co myśli, bywa pyskata i wredna.
Ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken
Biju/Pieczęć: Brak
Natura chakry: Suiton
Dodatkowe: Brak
Pakty: Brak
Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0
Historia:
Była inna od rodziców. Wiedziała to od dawna. Było to jej pierwsze spostrzeżenie, odkąd nauczyła się analizować zbierane informacje i zaczęła to robić świadomie. Ten inny wygląd, to było pierwsze, co rzuciło się jej w oczy. To głównie one różniły ją od nich. Były białe, bialutkie jak śnieg a reszta rodziny miała ciemne, czarne bądź ciemno-stalowe. Czy to z tego powodu dawali jej ciągle do zrozumienia, że jest gorsza? Do tego te ciągłe upokorzenia na wszystkich porannych treningach przed zajęciami Akademii... Choć zaczynały się o 8 ona wstawała o 4 i przechodziła niezwykle intensywną "rozgrzewkę" z ojcem. Oczywiście, taka oferma jak ona musiała mieć więcej wyczerpujących ćwiczeń, więcej nawet od starszego rodzeństwa, które potem wykorzystywało jej wykończenie... Od lat nie wygrała z nimi żadnego pojedynku! Nie dziwne, że po tych wszystkich męczarniach nie miała szans na dobre oceny. Wlokła się w ogonie klasy.
Któregoś dnia, idąc przez wioskę, dojrzała w jednym z ogrodów trenującą wraz z ojcem małą, może 4 letnią dziewczynkę. Akai przystanęła, nie mogąc uwierzyć, że ktoś może mieć tak lekkie treningi. Chciała iść dalej, lecz dojrzawszy oczy małej i jej ojca, zdębiała. Oczy! Takie same, jak jej! Ale jak...? Zszokowana, odwróciła się i pobiegła do znanej tylko jej kryjówki. Rozmyślała cały dzień i noc, nie poszła nawet na zajęcia do Akademii następnego dnia. W końcu postanowiła opuścić ów bunkier, i wrócić do domu. Musiała znać prawdę. Była już przy bramie, gdy ujrzał ją jeden ze starszych braci i krzyknął " O, nieudolna przybłęda się w końcu dowlokła!". I choć domyśliła się już, że nie należy tak naprawdę do tej rodziny - słowa te naprawdę ją zabolały. Wezbrał w niej gniew i sama nie wiedząc jak w ciągu kilkunastu sekund pokonała brata. Rozradowana z takiego zwycięstwa, pierwszego w życiu, zakradła się chyłkiem do domu, zabrała kilka swoich rzeczy oraz niewielką ilość pieniędzy i niepostrzeżenie uciekła do swojej kryjówki.
Przez 5 dni żyła uciekając przed spojrzeniem ludzi, unikając wszystkiego, co mogłoby doprowadzić dotychczasową rodzinę do niej. Od jednego jednak nie umiała się powstrzymać - codziennie, schowana w krzakach, obserwowała małą dziewczynkę, która poniekąd zainspirowała ją do ucieczki. Któregoś razu jednak, czy to przez to, że źle się ukryła, czy to ów ojciec miał niezwykłe wyczucie, dość jednak, że podszedł do niej i zapytał:
-Czemu nas obserwujesz? - i wtedy zobaczył jej oczy. - Podejdź, proszę...
-Ja... Ja nie chciałam zrobić nic złego! Proszę mnie nie karać... Ja... Ja już nigdy tu nie przyjdę! Naprawdę - dokończyła Akai przestraszonym głosem. Wtedy podeszła do niej dziewczynka.
- Cześć. Jestem Negai. A ty?
- Cześć. Ja jestem Akai. Jak leci, malutka? - zapytała Akai miłym głosem, przyklękając.
-Akai... - szepnął cicho ojciec Negai.
-Dobrze. Wiesz, że mamy takie same oczy?
-Wiem, Negai, wiem - powiedziała i w tym momencie poczuła, że ojciec dziewczynki chwyta ją na ręce i przytula.
-Akai, Akai! Boże, myślałem, że cię już nigdy z matką nie zobaczymy - powiedział i zaniósł ją do domu.
W krótkim czasie poznała całą rodzinę Hyuga, wróciła do Akademii, jednak cała ta sprawa nie daje jej spokoju... Miała własną rodzinę, kochającą... Jednak te lata bez nich... nie czuła się ich córką... Postanowiła z nimi zostać, spróbować się dostosować do nowych warunków, jednak mimo wszystko chce znaleźć swoje własne miejsce na ziemi...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |