• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostarczenie przesyłki
Autor Wiadomość
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 14:08   Dostarczenie przesyłki

Podekscytowana dziewczyna, spakowała plecak, w którym znajdowały się 5 Kunai, 5 Shuriken, 30 szt. Makibishi, 10 m. żyłki, 1 karta wybuchowa i przygotowała się do podrózy. Stanęła przy wyjsciu z wioski, rozglądnęła się szukając południa.
- Więc najpierw muszę się udać, do pobliskiej wioski i z tamtąd na zachód. Ogółem jest to ok. 100 km więc trochę czasu mi to zajmie, mam nadzieje za zapłata będzie godziwa powiedziała pod nosem po czym strzeliła palcami co miało oznaczać gotowość do pracy, poprawiła włosy, sprawdziła jeszcze raz czy ma przesyłkę i ruszyła przed siebie cały czas z podekscytowaną miną.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Wysłany: 2010-01-10, 14:11   

_________________

 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-10, 14:11   

ruszyłaś prosto przed siebie nic się nie działo po jakimś czasie doszłaś do 1 małej wioski
nie wyglądało na to by ktoś wiedział że niesiesz przesyłkę

przeszłaś 6km :P
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 14:14   

Widząc, że nic się ie dzieje, staję na chwile by odsapnąc i zastanowić się. Widząc pobliski sklep miała ochotę do niego wejść, ale po chwili przypomniała sobie, że jest bez gorsza, więc wróciłą do właściwego zajęcia.
- Więc już jestem w tej wiosce o ile dobrze pamiętam to teraz muszę iść na zachód. powiedziałą po czym odrazu, wstała, wyprostowała się i zoorientowała się gdzie jest zachód i nie czekając na nic więcej, ruszyła w tym kierunku.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-10, 14:17   

przeszłaś kolejne 5km kiedy drogę zatarasował ci jakiś shinobi
-wiem że jesteś Yubinninem oddaj swoją przesyłkę bo pożałujesz-powiedział wygrażając pięścią
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 14:22   

Stałam i patzyłam na niego wogule, nie wzruszona. Pomyślałam, że juz przeszłam 11 km, więc za daleko już zaszłam, żeby teraz jakiś dziad mi przeszkadzał.
- Hej zejdź mi z drogi, nie mam czasu na takich ludzi jak ty, a do tego się spiesze. powiedziałam starając się przejść obok niego bez zaczepki, bo wiedziałam, że może mnie jeszcze dużo spotkać i nie należy tak szybko się wpakowywać w kłopoty.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-10, 14:32   

-jak ty się wyrażasz do starszego i bardziej doświadczonego!!?-wykrzyknął i zaczął biec na ciebie chcąc uderzyć kunaiem trzymanym w dłoni- ja ci pokarze!!-rzucił w biegu
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 14:37   

Stojąc w miejscu z odłożonym plecakiem z opuszczoną głowa i zamkniętymi oczami.
- Popełniasz duży błąd. powiedziała nabierając poważnego głosu. W jednym momencie aktywowała Byakugana.
- To nie będzie trudne do odbicia, z tym kekkei genkai. powiedziała sobie w myślach. Wyciągnęła kunaia i starała się odbić lecącą w jej stronę broń. Jeżeli się to uda wykonam technikę Kaba-Ringu no Chakra (która, chorni przed atakami taijutsu), zrobię Kawarimi no Jutsu za niego i nie zważając na jego ataki Taijutsu, zaatakuję go kunaiem wbijając mu go w plecy.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-10, 14:51   

udało ci się odbić kunai ale okazało się że był silniejszy niż na to wyglądał ponieważ mógł przebić twoją osłonę i delikatnie dostałaś w bok, jednak mimo to wbiłaś mu kunai nie w plecy ale w brzuch, szybko się położył na ziemi i dostał drgawek, wyciągnął jednak jakiś lek z torebki i po nim zasnął ale nadal żył, od ciebie zależy czy zginie czy nie
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 15:08   

Stałam i przyglądałam się jak drań dostaje drgawek a po chwili uspyia, jednocześnie wycierając kunaia i wkładając go spowrotem do pochwy. Gdy usnął na dobre, podeszłam do niego i przyklękłam. Zaczęłam go przeszukiwać kawałek po kawałku z nadzieja że znajdę coś godnego uwagi, coś co będzie mogło mi sie przydać. Tak więc zaczęłam od butów, pózniej spodnie, bluza, bluzka i na końcu jego pochwe na bronie.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-10, 15:22   

znalazłaś tylko jeszcze 1 kunai i kartkę z napisem "Nie pozwól by przesyłka dotarła" nie było jednak nadawcy
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 15:32   

- Więc to najemnik, ktoś chce tą przesyłke ale kto i dla czego muszę się tego dowiedzieć. Coś czuję, że to dopiero początek. powiedziała patrząc na kartke. Związała shinobi linką, usiadła przy nim, jednocześnie mając się na baczności i czekała aż się obudzi.
- Jak się obudzi to go wypytam, wszystkiego. powiedziała mając nadzieje, że bedzie współpracował.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-10, 15:38   

czekałaś dosyć długo, jego rany zaczęły się powoli goić widocznie to co wziął ,usiało jakoś przyspieszyć ten proces, w końcu się obudził
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 15:42   

Widząc, że się wreszcie obudził przyklękam do niego, przykładam kunai do szyi.
- Dzień dobry, widzę że się wreszcie obudziłeś, długo to trwało. powiedziała ironicznie. Wyciągła kartkę i pokazałą mu.
- Dla kogo pracujesz? zapytała się, pełna gniewu. - 2 szansy na odpowiedź Ci nie dam więc się zastanów. powiedziała zaciskając pięść na kunaiu.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-10, 15:48   

-nie powiem-zaparł się shinobi -co mi zrobisz co? nawet jeśli mnie zabijesz to gang Chishu cie załatwi... oj powiedziałem, a niech to- powiedział i ze złości uderzył głową w ziemie tak mocno że stracił przytomność "od niego już nic nie wyciągne" pomyślałaś i ruszyłaś dalej
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-10, 15:52   

- Hmm...klan Chishu. Coś powiedział, za to zostawie go przy życiu, tak jak obiecałam. powiedziała i nie czekając na nic ruszyła w dalszą drogę.
- Teraz muszę się trzymać na baczności i najlepiej poruszać się po cichu. powiedziała, idąc w kierunku zachodu, wiedząc że zostało jej jeszcze ok 89 km do przejścia.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |