• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Graffes'a na polach ryżowych
Autor Wiadomość
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-01, 14:10   Trening Graffes'a na polach ryżowych

Graffes doszedł w końcu do krainy pól ryżowych, zastanawiał się chwilę gdzie się zakwaterować czy w mieście czy na granicy lasu z polami, słyszał pogłoski o wilkach i bandytach w tych terenach więc wolał nie ryzykować że w nocy coś do niego podejdzie podczas snu i zabije dlatego pierwszym co zrobił było odnalezienie karczmy z wolnymi pokojami.
Kiedy już takową znalazł zapytał się właścicielki
-Ile kosztuje nocleg w tym budynku?-spytał rozglądając się po pomieszczeniu-A i chciałbym jeszcze kupić trochę prowiantu żeby starczało na trening-dodał po tym jak przypomniał sobie że za mało wziął z domu by starczyło na choćby jeden dzień treningu.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Wysłany: 2010-01-02, 10:43   

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 10:43   

Graffes szwendał się po krainie i w końcu znalazł dużą karczmę:
-Dzień dobry. -Przywitała właścicielka.
-Masz szczęście bo są jeszcze dwa pokoje wolne. Ludzie boją się zostawać poza wioską, bo boją się bandytów, więc wszyscy niemiejscowi zostają tutaj. -Powiedziała z uśmiechem.
-Prowiant, przykro mi ale nie mamy. Prawie bym zapomniała pokój na ile chcesz wynająć? 1 dzień 30rou. -Powiedziała, a na jej twarzy promieniał wspaniały uśmiech.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 14:40   

-wynajmę na jakieś 3 dni-powiedziałem odliczając 90 rou z sakiewki-proszę o to zapłata
"eh no nic prowiantu nie ma ale może uda mi się coś upolować podczas treningu" pomyślałem
wyszedłem poza wioskę na skraj pól i lasu, po drodze podziwiałem widoki i sprawdzałem czy nikt mnie nie śledzi. Gdy doszedłem na małą polankę prze lesie bambusowym zdjąłem z pleców owiniętego w bandaże Karasu "tutaj będzie dobrze potrenować, najpierw rozgrzewka" pomyślałem i dla rozgrzania rozpocząłem bieg przełajowy do jakiś czas wbiegając na drzewo i rzucając kunai dla poprawy celności
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 14:44   

Pobiegłeś za wioskę trenować i podczas treningu karasu dostał z kunaia:
-To już szósty z Konohy. Co te dzieciaki tu robią? Organizują zabawę w chowanego? -Powiedział shinobi wychodzący zza krzaków.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 15:03   

"co to za jeden?" zapytałem się sam siebie w myślach, zatrzymuję się i przyciągam moją marionetkę do siebie i wyciągam z niej kunai
-kim jesteś? i jakim prawem mnie atakujesz?-dopytuję się mężczyzny z krzaków. Na wszelki wypadek trzymam ciągle kunai przeciwnika i szykuję się do kawarimi w krzaki
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 15:09   

-Bo mi się nudzi. -Powiedział i zabłysneło mu coś w oku. Nagle użył Suikoudan [Suiton] i leciała na ciebie duża fala wody. Kunai nic nie zrobił Karasu, ale i tak go wyciągnąłeś.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 15:17   

"od razu tak na poważnie"powiedziałem do siebie w myślach i uśmiechnąłem się. wykonuje Kawarimi z gałęzią w krzakach i rzucam kunai w przeciwnika po czym ponownie wykonuję kawarimi w krzaki po przeciwległej stronie i Utsusemi no Jutsu udają dźwięki tak by wróg myślał że nadal jestem w tamtych krzakach po czym atakuje od tyłu Konoha Senpuu
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 15:45   

Strategia była fantastyczna. Graffes pojawił się na gałezi u góry, rzucił kunai, a shinobi odskoczył do tyłu. Potem nieznajomy użył Suikoudan no Jutsu [Suiton] w miejsce gdzie słyszał szelest. Wtedy Graffes przyłożył mu z Konoha Senpuu w tył głowy, a on uderzył plecami o drzewo:
-Skubaniec... Jesteś silniejszy niż tamte dzieciaki, ale i tak cię dorwę. Mam mocną głowę. -Powiedział i odrazu wstał, ale zobaczyłeś że miał z tym kłopoty, bo kręci mu się w głowie.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 15:58   

"teraz go mam" rzuciło mi się szybko na myśl, używam na nim Kage Mane no Jutsu by go unieruchomić
-Kim jesteś?-ponawiam pytanie-Czego ode mnie chcesz? Dlaczego mnie atakujesz i o kogo ci chodziło kiedy mówiłeś "tamte dzieciaki"?-cały czas nasuwały mi się nowe pytania a ja myślę co zrobić kiedy kontrola cienia się skończy
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 16:07   

Widać było że to bardzo wrażliwy chłopiec, który nie chciał umrzeć:
-Shinobim z gangu Chishio. Chciałem cię zabrać do naszej kryjówki, a moi koledzy mieli z ciebie wyciągnąć informacje, jakie znasz o swojej wiosce. Tamte dzieciaki to jakieś dzieciaki z Konohy, które uwięziony żeby wyciągnąć z nich informacje. -Odpowiedział.
-Tylko proszę, nie chcę umierać. Chciałem tylko zarobić, bo rodzice są chorzy. Więc dlatego tu wstąpiłem. -Powiedział i klęknął przed tobą.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 16:12   

-gdzie są te dzieciaki?-zapytałem Chishio "miała być trening a będzie misja ratunkowa, fajnie" mówiłem do siebie w myślach
kiedy mój uwięziony przeciwnik powie gdzie jest kryjówka gdzie trzymają tamtych z Konohy urzywam na nim Nemuri aby udał się w długi głęboki sen i daje mu 20 rou dla rodziców, może mało ale zawsze coś
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 16:17   

-Ten las. Widzisz go? To jest teren naszego gangu, a w środku lasu jest jaskinia. W jaskinie trzymamy więźniów. Ale jak chcesz znaleźć szefa, to go nie znajdziesz. Nikt nie wie gdzie on jest. Wiedzą tylko jego najwięksi podwładni. Ja jestem jego podwładnym z 4 spółki, czyli najsłabszymi, jesteśmy niewolnikami. Nie bij się w tej jaskini z nikim. Ponóć siedzą tam shinobi z 3 spółki, są oni na poziomie Chuunina. I jest tam też dowódca. Dowódca jest z jounin z 2 spółki. -Wszystko ci opowiedział dokładnie, a potem zasnął.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 16:23   

-hmm-zacząłem się zastanawiać co zrobić -nie mam czasu wracać za długo by mi to zajęło muszę działać-głośno myślałem-już wiem!-prawie krzyknąłem przyjrzałem się dokładnie Chishowi a potem wykonałem Henge no Jutsu by się w niego zamienić. Potem udaję się dość szybko w kierunku wskazanym mi przez niedoszłego wroga ale mimo że szybko staram się być ostrożny i zastanawiam się co odpowiedzieć jeżeli ktoś z tej bandy zacznie mnie się o coś wypytywać a także co będzie jeżeli Henge padnie gdy będę w środku
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 16:26   

Zamieniłeś się w niedoszłego wroga i pobiegłeś przez las, a tam rojiło się od shinobi takich jak ten, który usnął. Nagle widzisz jaskinie, kilkaset metrów dalej od ciebie. Biegniesz tam dalej, aż jeden z shinobi powiedział:
-Eee ej. Co ty tu wyrabiasz? Masz pilnować terenu, a nie biegać koło jaskini. Już idź. -Powiedział i pobiegł w swoją stronę.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 16:31   

-już idę idę-powiedziałem szybko, starałem się panować nad emocjami. Poszedłem w krzaki, upewniłem się że nikt mnie nie widzi i stworzyłem klona tak by wyglądał jak ja obecnie czyli ja Chishu, sam zaczekałem chwilę aż minie trochę czasu i będę mógł wyjść po czym idę w kierunku jaskini nadal bardzo uważając i chowając się kiedy ktoś będzie szedł w moją stronę
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |