• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Graffes'a na polach ryżowych
Autor Wiadomość
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 16:34   

Schowałeś się w krzaki, a shinobi było już tylko dwóch przed tobą. Nie widzieli cię, a ty wymknąłeś im się. Widzisz jaskinie, a jej wejście było zablokowane przez dużą skałę. Na skale była kartka pieczętująca.

P.S - Ten gościu nie nazywał się Chishiu, tylko gang :D Chisiu po japońsku Krew:D
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Wysłany: 2010-01-02, 16:45   

_________________

 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 16:45   

"no pięknie tamten gość nic mi nie mówił o tej skale, co teraz zrobić" zapytałęm się sam siebie w myślach. podchodzę do skały i oglądam kartkę żeby sprawdzić co jest na niej napisane, jeżeli mi się uda zrywam ją a skałę próbuję rozwalić Konoha Senpuu jeżeli nie uda mi się zerwać pieczęci czekam w krzakach aż ktoś otworzy kamienne wrota a sam szybko się wślizguje do środka
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 16:49   

Zerwałeś kartkę i wogule nic się nie stało. Chciałeś rozwalić skałę za pomocą Konoha Senpuu, ale skała była otoczona barierą:
-Tyy, zdradzasz nas? -Zapytał shinobi, który chodził naobkoło jaskini. Nie widziałeś go wcześniej.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 16:55   

-yyy nie-powiedziałem zaskoczony nagłym pojawieniem się przeciwnika -po prostu zapomniałem jak wejść a mam ważną wiadomość dla przywódcy-skłamałem temu człowiekowi ale przyszykowałem na wszelki wypadek Kawarimi no Jutsu gdyby mi nie uwierzył jeżeli mi uwierzy i wpuści do środka kiedy nikt na mnie nie będzie patrzył tworzę klona i puszczam go za nim a sam szukam ludzi z Konohy
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 17:07   

-Zjeżdżaj i nawet tu się więcej nie pokazuj miernoto. -Powiedział i czekał aż się stąd wyniesiesz. Teraz dopiero dowiedziałeś się jak traktują członków gangu z 4 spółki. Widać że ten shinobi nie był z tej samej spółki co uśpiony przez ciebie dawny przeciwnik.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 18:13   

-idę już-powiedziałem do tego gościa, idąc w kierunku lasu myślałem "eh co robić, co robić? jeśli jest z wyższej spółki to znaczy że jest na co najmniej na poziomie chuunina więc nie dam mu rady, a może spróbuje użyć na nim Kage Mane a potem tak samo jaw z tamtym użycz Nemuri? jeżeli go zaatakuje i wygram to co dalej nie wejdę i tak do jaskini, lepiej schowam się w krzaki i pomyślę co dalej zrobić" kiedy byłem już poza zasięgiem wzroku tamtego gościa schowałem się, obmyślam strategię i obserwuje otoczenie
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 18:47   

Widzisz go jak zatrzymał się koło skały i się rozglądał. Potem zaczął krążyć wokół jaskini, używając jakiegoś jutsu teleportacji? Niee... to było poprostu Shunshin no Jutsu. Po minucie widzisz go jak pojawia się przed skałą i znowu się rozgląda i znowu robi okrążenie wokół jaskini "jejku, ci to mają pracę" pomyślałeś.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-02, 21:25   

" jeżeli on ciągle będzie tak krążył nigdy nie dostanę się do środka"rzuciło mi się na myśl ale nic innego nie mogłem wymyślić niż czekać aż coś się wydarzy a skała się odsunie wtedy będę mógł wejść do środka. Kiedy skała się odsunie użyję Bunshin no Jutsu i wyślę 2 stworzone przeze mnie klony na skraju lasu tak by strażnik musiał je zobaczyć wtedy ja podbiegnę do jaskini i zamienię się w kogoś kto mógłby przypominać jednego z tych shinobi
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-02, 22:13   

Nareszcie skała się odsunęła, a ty zrobiłeś klony, ale odrazu zostały odwołane z powodu tego, że ktoś rzucił w nie perfekcyjnie kunaiem:
-Myślisz że nabiorę się na coś takiego? -Powiedział jakiś gościu w czarnym płaszczu. Wyszedł on właśnie z jaskini i użył jakiegoś jutsu, że jaskinia zaczęła się zapadać. Nagle zaczął wiać duży wiatr i na chwilę ściągnął mu kaptur (ten wiatr). Zobaczyłeś tylko jego oczy. Jedno oko to był Byakugan, a drugie normalne oko:
-Jeśli życie ci miłe to uciekaj stąd. I tak ci niewolnicy cię dorwą. Jeśli przedrzesz się przez miliony słabych shinobi, to przeżyjesz i to dzięki temu że będziesz zasługiwał na dalsze życie. -Powiedział shinobi i przeciągnął kaptur na dół i zniknął. Zostało jeszcze dwóch shinobi, którzy stali i przyglądali się tobie:
-Masz szczęście że ten gościu jest taki sprawiedliwy. -Powiedział jeden z nich i odwrócili się do jaskini, jakby czegoś szukali.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-03, 08:24   

-o motko"pomyślałem zmieszany tym co się stało-nie mam szans trzeba uciekać" po tej myśli od razu odbiłem się od ziemi w kierunku z którego tu przybyłem. "i co dalej przecież trzeba im jakoś pomóc, ja nie dam rady a do Konohy jest kawałek drogi" cały czas myślałem nad tym co zrobić i uciekałem w kierunku mojego pola treningowego a z tam tond prosto do karczmy przespać się i poukładać sobie myśli
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-03, 13:01   

Biegniesz do swojego pola, a tamci co stali przed jaskinią to cię nie gonili. Nagle wyczerpało ci się Henge no Jutsu i szybko wskoczyłeś w krzaki, żeby nie zobaczyli cię niewolnicy tego dużego gangu. Siedzisz w krzakach i widzisz przed sobą czterech niewolników, a coraz dalej jest ich więcej.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-03, 13:42   

"matka ich więcej nie miała?"zapytałem się ironicznie w myślach "nie mam szans przebrnąć przez nich bez Henge, ale nie mogę tu zostać aż chakra mi się zregeneruje, może będę ich po kolei płoszył? tak to jest genialny plan" pochwaliłem sam siebie w myślach za ten pomysł. Teraz wykonuje Kawarimi w krzaki z przodu i wykonuję Utsusemi no Jutsu na jednym z tamtej czwórki, reszta powinna za nim pobiec. Dalej uciekam za pomocą Kawarimi "a właśnie dzisiaj miałem nauczyć się Shunshlin no Jutsu (chyba tak się pisze), teraz by mi się przydało" a jeśli ktoś znowu stanie mi na drodze wykonuje na nim Utsusemi
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-03, 14:11   

Shinobi się nabrali i przebiegłeś tak naprawdę sporą odległość. Potem niewolników było już kompletnie za dużo. Nie mogłeś przebiec, ani ich nabrać, bo by ktoś cię zauważył. Roiło się ich tam, a ty w krzakach skulony liczyłeś ich "Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć, jedenaście!" pomyślałeś, a tu nagle podsłuchujesz:
-Akizu mówił że ten teren już nie jest nam potrzebny i lepiej żebyśmy stąd uciekali, bo zaraz zaczną węszyć Konoszanie. Było tu pare dzieciaków, ale myśle że Akizu ich załatwił. -Mówi jeden.
-Co? Akizu? Przecież ten gościu jest zabierany tylko do misji niemożliwych do zrobienia. -Mówi drugi.
-Nie wiem czemu tu przyszedł. W końcu jest to maszyna do zabijania od naszego szefa. -Mówi trzeci.
-Nasz szef ponóć nie umi walczyć i wogule go nigdy nie widzieliśmy na oczy. -Mówi czwarty.
-No to co, ale ma tylu sługusów i tyle kasy, że nawet Akizu jest na jego łaski. -Mówi piąty.
-A ja słyszałem kiedyś pogłoski że Akizu był jednym z najlepszych łowców na świecie. Ale doszedł do tego gangu, bo mu tu więcej płacą niż za przynoszenie martwych ciał do kostnicy. -Opowiada szósty, a reszta kompletnie nic nie mówiła. Teraz zobaczyłeś że wszyscy nie orientują się w okolicy i masz szanse im uciec.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-01-03, 14:42   

"tak to jest dobry moment na ucieczkę" pomyślałem i użyłem na większości z obecnych Utsusemi aby odwrócili się kiedy ja będę biegł w stronę mojego pola treningowego. " Ten cały Akizu to musi być tez co ma jedno oko z Byakuganem innej możliwości nie ma, ale dlaczego w takim razie pozwolił mi odejść skoro mógł zabić jednym ciosem lub uwięzić?" te myśli nie dawały mi spokoju
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-03, 14:46   

Udało ci się zwrócić ich uwagę i uciec inną drogą dzięki czemu byłeś już na zewnątrz, a tam stało już tylko dwóch shinobi, którzy cię zauważyli:
-Tee. Jak uciekłeś z jaskini i jak przedarłeś się przez ten las nie walcząc? Nie widać żebyś był zmęczony, lub obdarty. -Mówi jeden z nich i przyjmuje postawe bojową.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |