• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 9
Autor Wiadomość
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-16, 15:48   

Staję na momencik i rozmyślam jak to powinno wyglądać:
"No tak to niby nic trudnego zrobić taką technikę, wyobrażam Sobie klona który stoi obok mnie po powiedzeniu Bunshin no Jutsu i uformowaniu odpowiedniej ilości chakry poza organizmem. Przecież to nie może być trudnę, spróbuję jeszcze raz. "

Po raz kolejny staram się uformować moją chakrę i w odpowiedniej chwili wydalić ją z organizmu tak aby pojawił się mój klon. Wszystko tym razem staram się zrobić dokładnie. Najpierw skupiam chakrę, później równomiernie ją wypuszczam i po krótkiej chwili formuję znak i mówię: -Bunshin no Jutsu
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Wysłany: 2010-06-16, 18:56   

_________________

 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-16, 18:56   

100%

-Hmm dajmy sobie na razie spokój z Nin Jutsu spróbuj Tai, wykonaj Taren Ken na manekinie pod ścianą- powiedział sensei wskazując na kukłę leżącą pod ścianą -Ajć... ustaw ją sobie gdzie chcesz, zapomniałem ją postawić we właściwej pozycji- dodał przecierając głowę w geście zmieszania
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-16, 21:01   

Podchodzę do manekina wrzucam go na ramień i stawiam po krótszej chwili na środku klasy. Chwilka namysłu: "Jakby tu zacząć tą technikę? Nie mam pojęcia co i jak, TaiJutsu to nie jest moja dziedzina walki, jednak jakoś muszę Sobie poradzić z tym wyzwaniem. Szkoda, że mój nauczyciel jest także za oglądany w Siebie i swoją książkę i mój trening go mało obchodzi." Staram się podbiec najszybciej jak się da do manekina i zaczynam ataki z pięści w jego stronę. Najlepiej jak potrafię wyprowadzam serię ciosów w manekina i ten jeden który powinien być skuteczny i o wiele silniejszy.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-16, 22:19   

-Aj aj jakie to było piękne zakończenie ehh- podsumował odkładając książkę twój nauczyciel. -O proszę jest ktoś nowy przedstaw się- powiedział patrząc na ciebie ze zdziwioną miną. -Dlaczego już ćwiczysz? Powinieneś najpierw zgłosić się do mnie...- dodał z wyrzutem w głosie. -Oj przepraszam najmocniej, ty jesteś ten Umeki tak? Cosik się musiałem zaczytać[/b]- zaśmiał się po tych przeprosinach. -Jeśli chcesz wykonać Taren Ken spróbuj skupić się na prędkości i dokładności ciosów nie na sile- chyba pierwszy raz cię pouczył.

25% - teraz dałem ci taką szansę rozpisania się że heja
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-17, 16:32   

"Nareszcie się odezwał, ciekawi mnie czy coś potrafi prócz gadania, jeżeli jest taki dobry to dlaczego nie zauważył mnie wcześniej? Dupek i tyle, szkoda marnować czas na jego niby śmieszne teksty"

-Tak to ja, czy coś bawi nauczyciela w mojej obecności tutaj?
Pytam skromnie lecz oschle, wcale na niego nie spoglądając.
Usłyszawszy co powiedział mi wcześniej sensei po raz kolejny z zaangażowaniem podbiegam do marionetki która stała naprzeciwko mnie, staram się jak mogę aby uderzać szybko i celnie jednak sam dobrze wiem, że w szybkości zbyt dobry nie jestem i o tym że przydałby mi się solidny trening. Po w miarę szybkim dobiegnięciu do kukły zaczynam uderzać słabymi ciosami lecz najszybszymi i najdokłądniejszymi jakimi tylko potrafię wykonać, po tej serii zadaje jeden bardzo silny cios który był efektem zaskoczenia.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-17, 18:59   

60%
// Całkiem całkiem post już ;]. Ale żeby od razu dupek? :P //
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-17, 19:36   

"Niech to szlag, wykonałem wszystko jak mi kazał a i tak nie wyszło, chyba źle osądzam jego postawę wobec mnie. Powinien chyba poprosić go o kilka cennych rad, czasami warto z kimś pogadać. Jednak i tak mało mnie obchodzą jego wyczyny, jeżeli zacznie się chwalić lub cwaniakować od razu zamilknę i nie będę z nim rozmawiać przez dłuższy okres czasu. Doskonale wiem, jak ważny jest dla mnie mój trening i duma mojego klanu która została dawniej naruszona poprzez śmierć moich rodziców, miejmy nadzieję, że to właśnie ta osobą doprowadzi mnie do świetności, jeśli się mylę szybko odpadnę z życia które jest przecież tak ważne, powracam do treningu, zbyt długo odpoczywam, powinienem więcej trenować jednocześnie myśląc."

Po dość długiej chwili namysłu staję w pozycji bojowej do mojego przeciwnika który jest marionetką, najszybciej jak potrafię zaczynam biec w jego stronę. Gdy tylko znajduję się przy jego twarzy zaczynam serię średniej mocy uderzeń i staram się być w tym precyzyjny na ile tylko pozwala mi mój umysł. Wszystko robię z ogromnym zaangażowaniem i włożeniem wielkiego wysiłku w to co robię, tym razem mój element zaskoczenia to uderzenie w skroń które jest najmocniejszym jakie zadałem dla mojego wroga.

//Wiesz to zależy czy mam wenę czy nie:PP
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-18, 12:50   

100% //Staty ci dam po akademii i egzaminie na Genina//

-No proszę udało Ci się- pochwalił Sensei. -Teraz spróbujemy GenJutsu, a dokładnie uwolnienia, Kai. Zaraz wykonam na tobie pewną technikę a ty pojawisz się w jakimś dziwnym miejscu. Masz się uwolnić blokując na chwilę przepływ chakry- wraz z ostatnimi słowami nauczyciel wskazał na Ciebie palcem a ty zostałeś nagle sam w klasie. Niby nic specjalnego się nie działo ale zaraz po pierwszym szoku osamotnienia rzeczy zaczęły maszerować w twoim kierunku. Wśród nich była kukła na której trenowałeś przed chwilą, szła krokiem zombie mówiąc -Teraz huh zapłacisz huh za te huh bicie mnie huh-
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-18, 13:20   

"Co to ma być? Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Nauczyciel wspominał coś o GenJutsu, a konkretnie o technice uwolnienia. Jeżeli jej nie użyję ciekawe czy przedmioty będą mogły mnie zranić, nie sądzę jednak aby było warto ryzykować. Postaram się zrobić to tak dokładnie na ile to możliwe"

Chłopak w długim płaszczu stoi i spogląda na całą sytuację z wielkim zainteresowaniem, nigdy nie widział czegoś takiego, a co gorsza coś nadchodzi w jego stronę. "Mam zatrzymać przepływ chakry, zobaczymy czy moja manipulacja jej jest na tyle skuteczna aby to wykonać" Gdy nadal widzę idącą w moją stronę marionetkę staję z uformowaną jedną pieczęcią, na moment zamykam oczy i staram się zatrzymać na momencik przepływ chakry w moim ciele. Po tym momencie otwieram oczy i patrzę co się dzieje:

-Kai
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-18, 20:49   

40%- to akademia więc dość szybko się uczy, a ty nie najgorsze posty piszesz :P

Obrazy zawirowały a przedmioty wróciły na miejsce jednak po chwili znowu zaczęły podążać w twoją stronę.
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-18, 22:17   

"Co jest? Zdawało mi się, że całkowicie zamknąłem przepływ chakry na jakiś czas. Coś jest nie tak. Chyba muszę po raz kolejny spróbować coś sam wykombinować tak aby w miarę szybko i sprawnie mi poszło. Pytanie tylko jak? Muszę się chwileczkę zastanowić. A jakby tak.... nie to nie wypali, a może po zamknięciu przepływu chakry odczekam troszkę dłużej i wyzwolę GenJutsu? Warto spróbować, nie mam nic do stracenia. "

Po krótkiej chwili namysłu spoglądam na salę, już drugi raz udaje mi się zauważyć ten sam obraz, przedmioty się ruszają a marionetka jest co raz to bliżej. "Tym razem musi mi się udać" Skupiam chakrę w całym swoim ciele, następnie równomiernie kontroluje jej przepływ, wyczekuję odpowiedni moment:
-KAI!
Po wypowiedzeniu tego słowa mój przepływ chakry się zatrzymał, jakby nagle znikła. Jednak po 10 sekundach powraca jak dawniej, a ja z otwartymi oczami patrzę na salę.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 08:54   

90%
Ta sama sytuacja
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 10:08   

"Czyżby efekt podobny? Chyba muszę skupić się jeszcze bardziej i z powodzeniem tym razem wykonać tą technikę, bo robi się to powoli nudne. Wszystko idzie i się porusza w moją stronę i czuje się nie swojo w towarzystwie przedmiotów lekcyjnych"

Staję po środku sali, wykonuję znak i skupiam chakrę. Pamiętam wszystko co wywnioskowałem z nauki dotychczasowej i tym razem staram się zrobić wszystko dokładnie jak to tylko możliwe. Zamykam oczy i spowalniam swój przepływ chakry, w pewnym momencie całkowicie zamykam go na kilkanaście sekund i powracam z powrotem. Otwieram oczy i spoglądam na klasę po raz kolejny. Czekam na efekt, czy tym razem przedmioty znowu nie będę się poruszały w moją stronę jak to się działo wcześniej.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 10:13   

100%

Znów pojawiłeś się w sali pełnej uczniów, oraz zobaczyłeś nauczyciela uśmiechającego się w twoją stronę. -Dobrze, ładnie Ci poszło, teraz spróbuj wykonać Kawarimi- powiedział nauczyciel zaglądając do bezkresnej skrzyni przedmiotów lekcyjnych i wyciągając... pieniek do nauki Kawarimi.
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 10:19   

"Wprawdzie słyszałem o tej technice, jest bardzo przydatna w walce podczas uników, jednak nauka może nie być taka prosta jaką Sobie ją wyobrażam, muszę szybko ukończyć akademię i zdać na Genina. Przecież muszę pokazać na co mnie stać"

Staję naprzeciwko pieńka pokazanego przez nauczyciela. Kumuluję moją chakrę i staram się utrzymać jej poziom na równym poziomie. Po pewnym momencie oczekiwania przed kawałkiem drewna staram się wyładować moją chakrę na pieniek tak abym mógł spokojnie się z nim podmienić i schować się w innym miejscu.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |