• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie będzie świąt ? [Event]
Autor Wiadomość
Minato Shushi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 480
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2009-12-15, 19:33   

Gdy zawitaliśmy do budynku białowłosej gospodyni, a co przynajmniej mi się wydawało usiadłem razem z innymi przy stole. Był trochę głodny jednak po tej długiej podróży, więc podjadł sobie kilka rzeczy, lecz nie przesadzał. Przy okazji rozglądał się wokół, by zobaczyć wygląd pomieszczenie, w którym się znajdujemy.
- Więc... co myślicie? - powiedział zaciekawiony ogólnie stanem sytuacji i opinią innych osób o dotychczasowym stanie misji. "To dopiero początek... chociaż mam nadzieję, że będę miał okazję się wykazać... jesteśmy dosyć liczną grupą..."
_________________
Minato Shushi

~Przyszły wilczy mędrzec z puszczy Urufu~
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2009-12-16, 13:42   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2009-12-16, 13:42   

Wszedłem do domu, i bez słowa złożyłem całe moje wyposażenie obok mnie, wziąłem Kumiego na recę, zacząłem go karmić. gdy piesek najadł się położył się w rogu domu, a tymczasem ja zacząłem także jeść z innymi, szczególnie ponieważ byłem głodny i nie przyzwyczajony do takiego klimatu.
- Świetne jedzenie - Powiedziałem gospodyni i kulturalnie dalej jadłem, nie mieszając się do rozmowy.
_________________


 
 
     
Hari Myou 


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 74
Skąd: Konoha
Wysłany: 2009-12-16, 16:01   

Usiadłem przy stole i zjadłem kilka rzeczy bo po trudnej podroży byłem trochę głodny. Po czym przeciągnąłem się i popatrzyłem na wszystkich. Wreszcie spojrzałem się na senseia i spytałem
- To co robimy dalej?
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-16, 17:57   

- Nie wiem. Czekajmy na nią - rzekł Asuma obgryzając łódko kurczaka i rozmawiając z Kurenai
- Co mamy sądzić. Musimy się pośpieszyć bo... - urwał Gai ponieważ wasza gospodyni wróciła. Od razu zaczęła przemowę.
- No dobrze to zacznijmy od początku. Jakiś tydzień temu w wiosce rozpętała się wielka śnieżyca i tej samej nocy Mikołaj dostał anonim a brzmiał on po krótce tak " Skończ ze świętami albo zginiesz". Oczywiście nie posłuchał ostrzeżenia i nie zaniechał przygotowań do świątecznej nocy. Następnym ostrzeżeniem był kunai który umyślnie lub o włos chybił dłoni Mikołaja zdarzyło się to 3 dni przed porwaniem. Wczoraj w mieście wybuchła panika spowodowana pożarem choinki w centrum miasta i porywacz wykorzystując całą aferę porwał Świętego Mikołaja. Jedynym tropem który pozostawił po sobie były ślady stóp którę kończą się w bocznej uliczce. Zaraz was tam zaprowadzimy lecz śnieg na pewno zatarł wszystkie ślady... Chodźcie - skończyła i wyprowadziła was z powrotem w śnieżną zamieć. Szliście jakiś czas gdy skręciliście w boczną uliczkę. Nadal jej uroda was olśniewała i onieśmielała.
- Tu według starców znajduję się wejście do tajemniczych kanałów podmiejskich lecz nikt nie odnalazł jej do dziś - poinformowała was. Przenikające zimno paraliżowało wam praktycznie ruchy lecz dzięki pysznemu posiłkowi mieliście ochotę na dalsze poszukiwania
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-12-16, 19:51   

-Więc naszym zadaniem jest znalezienie tych kanałów? -Zapytałem pięknej kunoichi.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-16, 19:58   

-Zima... Co za piękna pora roku! - mówił jakby sam do siebie...
-Ciekawe czy potrafiłbym poruszyć tym śniegiem... - znowu mamrotał pod nosem. Skupił swą energię na śniegu leżącym na skraju dachu i używając czakry próbował poruszyć go w dół... Lecz, nic się nie stało. Sjan uśmiechnął się rezygnując i zaczął rozglądać w około.
-Kanały tak? - kucając dotknął śniegu który dla nie go nie był zimny... Nie był nawet chłodny. Czyżby nie czuł tego mrozu? Eh... Zdaje mu się!
-Kanały, zapewne... Może sprawdzimy pod śniegiem - z lekkim uśmiechem wymamrotał shinobi.
-Ewentualnie można sprawdzić ściany... - sam wskakując na ścianę odbijając się od niej by wskoczyć na dach...
-Sprawdzę dach! Zawsze to da coś więcej!
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-16, 21:40   

Podszedł pod ścianę i zacząłem w nią pukać wyszukując głuchego dźwięku.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Nizari Asneri 2009-12-16, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Minato Shushi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 480
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2009-12-16, 21:51   

Rozejrzałem się wokół. "Hmm... nie powinienem marnować moje Kekkei Genkai, więc użyje go tylko w zwarciu. Kanały? Ale gdzie zacząć szukać?" Minato przez najbliższy czas milczał. Podszedł do miejsca, o którym powiedziała białowłosa kobieta i zacząłem przeczesywać rękami śnieg. "Może coś znajdę..."
_________________
Minato Shushi

~Przyszły wilczy mędrzec z puszczy Urufu~
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2009-12-17, 18:07   

Rozmyślam na temat słów gospodyni w ciszy... Czekam na ruch innych i senseia
_________________


 
 
     
Hari Myou 


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 74
Skąd: Konoha
Wysłany: 2009-12-17, 18:26   

Zamyśliłem się na chwile.
- Może zaczniemy od stopienia tego śniegu bo tak to raczej nie znajdziemy niczego. - Zaproponowałem spokojnie patrząc na senseia
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-17, 18:32   

Pukaliście w ścianę, szukaliście w śniegu. Na dachu też nic nie było gdy nagle jeden z was krzyknął:
- Mam. Znalazłem coś !- Krzyknął Minato do reszty. Odsłonił warstwę lodu w którym głęboko ukryty był cień jakiegoś przedmiotu przypominającego głaz.
- To jest to ! - krzyknęła podekscytowana Kunoichi.
- Roztopić to? Był by to dobry pomysł gdyby ktoś z nas umiał jutsu ognia. A może się mylę i ktoś z was zna? - zapytał
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-12-17, 19:13   

-Ja znam. -Powiedziałem, a następnie pokazałem kolegom żeby się odsuneli i użyłem Goukakyuu no Jutsu [Katon], żeby roztopić lód.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-17, 19:42   

Sjan przykucnął na dachu patrząc na Izumo i jego jutsu ognia sam rozglądając się po panoramie miasta. Wszystko było wręcz cudowne. Shinobi kochał śnieg, cóż na to poradzić. W międzyczasie ulepił dwie śnieżki nie za twarde, które tylko trzymały się a nie były "pigułami".
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-17, 19:46   

Nizari odsunął się i patrzył na efekt ognistego jutsu. Po chwili zobaczył Sjan'a trzymającego śnieżki. Schyliłem się, zebrałem trochę śniegu i również ulepiłem śnieżkę.
_________________



 
 
     
Minato Shushi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 480
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2009-12-17, 23:10   

Gdy nasz kompan użył ognistego jutsu mnie najbardziej zainteresowało, czyja to sprawka oraz co udało mi się znaleźć. Nie zauważyłem, że koledzy sobie śnieżki lepią. "Misja robi się coraz bardziej ciekawa..."
_________________
Minato Shushi

~Przyszły wilczy mędrzec z puszczy Urufu~
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |