• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
2. Dołączenie do Brzasku
Autor Wiadomość
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-04, 14:01   

-Z więc czy ja też mogę bez pierścienia? W końcu dowiodłem lojalności pomagając w tamtym ataku na konnoha. Wykonuje Gufutenka [Raiton] ciskając w Suigetsu myślę (Sasuke jest wyspecjalizowany w raitonie a ja nie mam futtona który może przełamać ataki więc skupie się na tamtym może jest słabszy a poza tym mój raiton będzie na niego skuteczny.) Uważam na ataki ze strony Sasuke i w razie gdyby próbował wykonać atak bronią spuszczam na niego mojego ptaka.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-06-04, 14:17   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-04, 14:17   

Twoja towarzyszka posłała w tym samym momencie silny podmuch wiatru w Sasuke, który rozpłynął się w powietrzu. Gdzie on jest?! Suigetsu stanął sparaliżowany, ale tylko na chwilę. Posłał w twoją towarzyszkę ogromną ilość wody. Ona starała się bronić, odpychając od siebie wiatrem wodę, ale było jej za dużo. Skutkiem tego była cała mokra, ale przynajmniej żywa.
- Zapłacisz mi za to!- Syknęła spoglądając ze wściekłością na zniszczone kimono. Posłała w Suigetsu niego ostry dysk wiatru, raniąc go w ramię. Sasuke pojawił się za tobą, celując w ciebie kataną.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-04, 15:59   

Podmieniam się z miim ptakiem który jest wysoko w powietrzu jak Sasuke będzie blisko i wtedy go detonuje a sam zanim spadnę robię nowego ptaka na którym staje i robię 4 klony (dwa Raikiri i dwa kage bunshiny) każe im zeskoczyć i lecieć po jednym z każdego rodzaju do każdego z przeciwników z kolejności (kage bunshin daleko przed raikiri bunshinem) myślę "Pomyślą że lecą na nich dwa kage bunshiny i będą chcieli je rozwalić a kiedy walną elektryczny one ich porażą" klony oczywiście wyciągają swoje wersje Guan_Do i są gotowe do ataku bronią a ja uważnie przyglądam się całej sytuacji wznosząc się tak wysoko że ataki przeciwników nie bendą mogły mnie dosięgnąć (jeśli są jakieś chmury to się w nich chowam).
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-04, 16:11   

Sasuke, jak przewidywałeś, zaatakował ptaka, ale z dystansu. Nie zbliżał się ani do ciebie, ani do zwierzaka. Gdy posłałeś na niego klony, zniszczył je Chidori Senbon [Raiton], cienkimi i ostrymi senbon. Kopie Raikiri wybuchły z dala od wszystkich. Uchiha dzięki Sharingan szybko cię spostrzegł. Zostawiłeś koleżankę samą, co postanowił wykorzystać. Była tak zajęta zaciętą walką z Suigetsu, że nie zauważyła Sasuke, który ją poraził Muratta [Raiton]. Była bezradna, nie mogła się ruszyć.
-Jeśli chcesz jeszcze zobaczyć towarzyszkę, to lepiej się pokaż!- Krzyknął w górę. Suigetsu oparł się o drzewo. Był wykończony.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-04, 16:22   

Zeskakuje z ptaka i lecę ku ziemi mówiąc -Puść ją ja jestem twoim przeciwnikiem i w razie potrzeby podmieniam się z ptakiem którego zostawiłem ukrytego w chmurze.(może się przydać ;D )kiedy lecą uważnie obserwuje każdy ruch Uchihy aby móc określić jego następny ruch kiedy ją puści przyzywam Kyodaijade tak aby zgniotła sasuke i suigetsu ale nie zraniła mojej koleżanki.Jednak jeśli jej nie puści lecę dalej tworząc w drodze mas pająków bombowych które chowam w otworach gębowych w dłoniach i kiedy jestem bardzo blisko rzucam nimi w Suigetsu.A upadek jest zamortyzowany falą uderzeniową wybuchu więc bez ryzyka wyłamania rąk ze stawów i innych tego typu urazów łapię za gałąź pobliskiego drzewa.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-05, 08:30   

Sasuke nie puścił koleżanki, która powoli odzyskiwała przytomność, a gdy rzuciłeś pająkami w Suigetsu, okazało się, że to zwykły klon.
-No proszę, proszę!- Powiedział drwiąco Uchiha.- Nie wiesz, że w Akatsuki zakazuje się wszelkiego rodzaju miłostek?- Dziewczyna drgnęła na jego słowa. Paraliż minął, więc mogła spokojnie korzystać z Jutsu. Niezauważenie wykonała jakąś dziwną technikę, tworząc ogromne tornado. Sasuke zmuszony był odskoczyć, Suigetsu zniknął z pola widzenia, a ty spadłeś z drzewa. W środku tego zamieszania stała ona. Widocznie wściekła.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-05, 12:21   

Staram się wzmocnić jej tornago łącząc je z moją techniką Karyuu Endan [Katon] oprócz tego niepostrzeżenie robię kilka małych glinianych świerszczyków które przeszukują teren na którym nie działa tornado a sam w razie ataku jestem gotów do podmiany z ptakiem którego zostawiłem ukrytego w chmurze a w razie gdyby któryś z moich tworów wyparzył przeciwnika wypuszczam glinianą stonogę która z podziemi go zaskakuje owija się wokół niego i detonuje.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-05, 14:56   

Przez połączenie ognia z podsycającym go wiatrem powstał wielki wybuch, odpychając wszystkich obecnych (prócz dziewczyny stojącej w środku tego zamieszania) Sasuke teleportował się w inne miejsce, jednak nie uniknął, bądź co bądź niegroźnych obrażeń. Suigetsu zamienił się w wodę, jednak wybuch go trochę ogłuszył. Uchiha szybko się otrząsnął i użył Chidori Nagashi [Raiton]. Błyskawice pokryły całe jego ciało, a on ruszył na ciebie z ogromną prędkością.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-05, 22:14   

Przyzywam Kyodaije i rozkazuje jej zniszczyć Sasuke a sam staram się precyzyjnie zbombardować go glinianymi konikami polnymi które zrobiłem wcześniej oraz dorabiam kilka małych glinianych ptaszków którymi go atakuje.po ataku ptaszkami przenoszę na grzbiet mojego latającego pomocnika i obserwuje sytuacje.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-07, 14:55   

W czasie gdy ty walczyłeś z Sasuke, dziewczyna atakowała Suigetsu. Oddalili się od ciebie na tyle, że nie widziałeś przebiegu ich walki. Gdy ty rzuciłeś konikami polnymi i ptakami w Uchihe, on wydmuchnął ogromną kulę ognia. Powstał wielki wybuch. Gdy dym opadł i wszystko się uspokoiło, okazało się, że Sasuke nie ma w zasięgu twojego wzroku. To było podejrzane.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-07, 17:34   

Przechodzę w stan pełnej czujności wykonuje KAI i kiedy nic ono nie da przeglądam cała okolice w poszukiwaniu Uchihy lub Suigetsu oczywiście pozostając na wysokości z której ich ataki mnie nie dosięgną.W razie gdyby któremuś z nich udałoby się dostać na mojego ptaka mam gotowe Guan-Do aby z nim walczyć a w razie gdybym spostrzegł suigetsu i moją towarzyszkę staram się zanim suigetsu mnie zauważy uderzyć w niego C3 "Będzie zajęty walką z moją towarzyszką więc na pewno nie zauważy" oczywiście zrzucam C3 trochę od niego aby nie trafiło towarzyszki a ponieważ ma duży zasięg powinno go dosięgnąć ze znacznej odległości a jeśli chodzi o mojego węża rozkazuje mu przeszukiwać lasy niszcząc wszystko na swojej drodze oprócz mnie i mojej towarzyszki.
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-08, 16:36   

Wąż niszczył i przewracał drzewa, skały. Twoje C3 zraniło Suigetsu, który w ostatniej chwili zmienił się w wodę. Nagle usłyszałeś świst przecinanego powietrza. Pokazał się Sasuke, ciskając w ciebie chidori senbon.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-08, 20:55   

Używam Raikou Hitetsu aby zniwelować Hidori sennbon i mówię -Powiedz czego chcesz!!Gdybyś chciał mnie zabić zrobił byś to dawno temu tylko się bawisz, jaki jest twój cel!!W pogotowiu mam Guan-Do jakby próbował mnie atakować mieczem a gdyby próbował atakować z dystansu unikam jego ataku (w końcu jestem na zwinnym latającym ptaku).
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-09, 13:28   

// Jeśli nie jesteś pewien, jak napisać poszczególny wyraz, upewnij się najpierw. Chidori senbon napisałam w poście wyżej, a ty i tak przepisałeś z błędem. Im więcej będziesz robić błędów (zwłaszcza) ortograficznych i interpunkcyjnych , tym dłużej będzie trwała walka.//

-Masz racje.- Powiedział z pogardą Sasuke.- Ktoś taki jak ty, nie nadaje się do Akatsuki. Nawet nie dajesz mi się zmęczyć w tej, och no już, niech będzie, powiem to, walce.-Wysyczał, niemal jak prawdziwy wąż.
-Teraz już nie dam ci ulgowych.- Stworzył ogromnego, ogniowego smoka, techniką Gouryuuka no Jutsu [Katon], który ruszył w twoją stronę. Gdy unikałeś ataku, on wycelował w ptaka Chidori Eisou, błyskawicą w kształcie miecza. Zwierzę poważnie oberwało i zrzuciło cię na ziemię, lądując gdzieś za drzewami. Uchiha ruszył na ciebie, używając Chidori Nagashi [Raiton].
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-06-30, 20:54   

Wylądowawszy pomyślałem"Jeśli przegram tą walkę przekreślę wszystko co do tej pory zrobiłem". Dałem znak przyzwanemu wcześniej przeze mnie wężu,a by zaatakował mojego przeciwnika zdobywając dla mnie chwile czasu potrzebną na ukrycie się za którymś z drzew ,aby z resztek mojej kończącej się gliny zrobić gliniane zwierzątka które rzucą się na Sasuke ,gdy będzie próbował mnie zaatakować a w razie gdyby zignorował węża i zaatakował mnie zanim skończę detonuje je choćby wybuch miał zranić nas obydwu. " A więc to moja ostatnia szansa ciekawe jak sobie radzi tamta dziewczyna". Myślę o niej i czy udało jej się przeżyć walkę z Suigetsu i co się z nią dzieje. A kiedy Sasuke już zaatakuje zapominam o całym świecie i wysyłam na niego gliniane zwierzaki a sam udaje się w jego stronę tuż za nimi z Guan-do w rękach i furią na twarzy.Wrzeszcząc "ŻYCIE JEST ULOTNE A SZTUKA JEST WIECZNA!!"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |