• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Dana
Autor Wiadomość
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-26, 17:31   Trening Dana

Przychodzę nad rzekę pierwszy raz...wyjmuję kilka rzeczy z plecaka i od razu zabieram się za trening. Najpierw muszę się nauczyć Kage bunshin no jutsu. Jedna z podstawowych technik ninja. No więc polega ona na zrobieniu klona. Nie powinno być trudno. Najpierw dla rozgrzewki robię zwykłego bunshina. Potem analizuję dokładnie jaki ma być klon. Następnie zaczynam zbierać chakrę do stworzenia klona. Powoli i dokładnie kumuluję chakrę w ciele, skupiam się by zebrać jej jak najwięcej. Zagryzam lekko wargę i marszczę czoło, coraz bardziej się skupiam by zebrać jej jak najwięcej mogę. Zaczynam czuć coraz więcej chakry, zamykam oczy i siadam po turecku. Ręce kładę na kolanach i spokojnie medytuję. No..w końcu zebrałem chakrę..teraz tylko spróbować wykonać technikę... Skumulowaną wcześniej chakrę przesyłam w miejsce gdzie ma pojawić się klon. Sporą jej część ciągle przesyłam przed siebie, dokładnie ją reguluję by klon wyszedł dokładnie. Gdy chakra jest gotowa do użytku zaczynam tworzyć klona, robię dokładnego klona który powinien wyglądać jak ja. Pomijam wygląd lecz pracuję bardziej na sile, szybkość i innych podobnych rzeczach. Staram się by klon miał podobne umiejętności. Spokojnie pracuję nad klonem, chciałem by klon miał dobrą wytrzymałość i nie zniknął od razu więc dodaję więcej chakry i poprawiam jej konsystencję. Na wygląd dalej nie zwracałem uwagi by najpierw popracować nad tym żeby w ogóle był materialny i mógł się utrzymać na długi czas.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Raiton
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-08-26, 19:12   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-26, 19:12   

28% Klon nadal był niematerialny, nie dało się go dotknąć.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-26, 20:22   

Cholera..dalej są niematerialne. Muszę zwiększyć chakrę. ponownie zacząłem zbierać chakrę. Ciągle zbierałem jak najwięcej chakry. Robiłem to skupiając się jak najbardziej. Miałem nadzieję, że tym razem klon będzie przynajmniej materialny. Skupiłem się mocniej i chakrę zacząłem przesyłać do miejsca gdzie ma pojawić się klon. Przesyłałem więcej chakry nić poprzednio, im więcej chakry tym klon będzie solidniejszy. Przymrużyłem oczy i zacząłem przesyłać jeszcze więcej chakry. Dynamicznie ruszyłem ręką w celu złożenia pieczęci, szybko ją złożyłem i mocno się skupiłem. Miałem zamiar zrobić dobrej jakości klona ale żeby tym razem przed wszystkim był materialny. Pewną część chakry zacząłem przesyłać do jego wnętrza, jako jego własna chakra. Dalej zacząłem przesyłać chakrę. Po chwili podszedłem do klona i delikatnie go dotknąłem, jeśli nadal był niematerialny to wróciłem na miejsce i zacząłem przesyłać mu coraz więcej chakry by w końcu był materialny. Skupiłem się mocno i próbowałem ustabilizować jego materię i formę. Dopracowałem wygląd ogólny, strój, kolory i wysokość. Teraz dodałem chakrę na stronę zewnętrzną.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-26, 21:25   

50% Nie wiesz, czy klona dało się dotknąć, bo po prostu nie sprawdziłeś.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-26, 23:21   

Ponownie zaczynam zbierać chakrę. Siadam po turecku i kładę ręce na koanach. Moje powieki zakryły szafirowe oczyska a ja skupiłem się mocno i zacząłem medytować. Chciałem zebrać jak najwięcej chakry. Cały czas siedzę całkowicie skupiony i zamyślony. Mój umysł zostaję odseparowany od ciała i zajmuję się zbieraniem chakry jak i zwiększeniu jej maksimum. Ciągle ją zbieram. Gdy zaczynam czuć jej bardzo dużo nie przestaję i dalej zbieram. W pewnej chwili otwieram oczy i wstaję i biorę głęboki oddech a następnie spokojny wydech. Po chwili zaczynam przesyłać chakrę w miejscu gdzie ma pojawić się klon. Następnie zaczynam przesyłać w tamto miejsce duże ilości chakry. Ciągle przesyłam, gdy już czuję, że straciłem za dużo chakry to składam pieczęć i krzyczę Kage bunshin no jutsu. Następnie próbuję stworzyć klona który jest materialny. Kumuluję jak najwięcej chakry i staram się by klon był materialny i miał ogólne cechy wyglądu. Dopracowuję jeszcze kilka szczegółów i powtarzam czynność jeszcze raz lecz z dokładną analizą.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-27, 01:34   

75%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-27, 12:14   

Jak zawsze zaczynam od zebrania dużej ilości chakry. Siadam po turecku i zamykam oczy. Skupiam się jak najbardziej. Staram się o niczym nie myśleć, chcę zebrać jak najwięcej chakry. Przechodzę w silny trans umysłu. Każdy dźwięk z otoczenia ignoruję, każdy zapach który czuję olewam i dalej zbieram chakrę. Gdy zebrałem już chakrę to zaczynam ją przesyłać przed siebie. Napinam mięśnie i przesyłam coraz więcej chakry. Gdy jest w tym miejscu bardzo dużo skupionej chakry to zabieram się za próbę wykonania techniki. Zaczynam od złożenia pieczęci, skupiam się coraz bardziej mówię Kage Bunshin no jutsu mając nadzieję, że pojawi się obłok dymu a w nim klon. Następnie zaczynam dopracowywać klona. Jeśli ma już kolory i ogólny wygląd to muszę teraz popracować nad twarzą. Najpierw kształtuję jej kształt. Dokładnie poprawiam rysy poprzez dodania większej ilości chakry. Następnie modeluję nos, usta, uszy i oczy. Dobra..twarz i inne rzeczy są prawie gotowe ale klon przede wszystkim musi chodzić i atakować. Następnie każę klonowi by biegał i machał sobie kunaiem. Na koniec odwołuję klona i siadam by zebrać chakrę.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 12:33   

100
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-27, 14:21   

Skoro umiem już Kage Bunshin no jutsu to czas na kuchiyose no jutsu. A więc technika polega na przywołaniu zwierzęcia lub istoty z innego wymiaru. No dobra tym razem muszę się przyłożyć. Najpierw zacząłem zbierać chakrę potrzebną do wykonania techniki. Będzie mi potrzebna spora jej ilość. Coraz bardziej się skupiałem by jak najwięcej jej zebrać. Kumuluję ją dookoła siebie by powstała aura z chakry. Następnie gdy mam już chakrę zaczynam przesyłać ja do dłoni, przesyłam do niej szybko bardzo dużą ilość a następnie stopniowo ją reguluję. Gdy chakra jest już w dłoni to staram się skontaktować z tamtym wymiarem. Tak jakby telepatycznie go zobaczyć. Powoli zaczynam składać pieczęcie i po chwili kieruję dłoń ku ziemi i przykładam ją mówiąc KUCHIYOSE NO JUTSU próbując przywołać jakiegoś węża z tamtego wymiaru. Jeśli nic się nie udało to ponawiam zbieranie chakry i kumulowanie jej w dłoni. Skupiam się jeszcze bardziej niż poprzednio lecz tym razem siadam to turecku i zamykam oczy. Gdy czuję odpowiednią ilość chakry w dłoni to szybko zaczynam składać pieczęcie i prawą rękę przykładam do ziemi, po chwili uwalniam chakrę i mówię kuchiyose no jutsu. Staram się połączyć z tym wymiarem. Po chwili siadam na ziemię i dalej zbieram chakrę.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-27, 15:42   

27%
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-27, 17:07   

Zbieram jeszcze więcej chakry. Marszcząc czoło siadam po turecku i zamykam oczy. Pogrążam się głęboko w umyśle a dokładniej w wspomnieniach. Wydobywam chakrę z wnętrza ciała, staram się połączyć w jedność ciało, duszę i umysł. Spokojnie siedzę kumuluję chakrę w ciele. Zbieram jej jak najwięcej. Czując już maksimum chakry przesyłam całą do prawej dłoni. Jeśli w dłoni jest wystarczająca ilość chakry to przesyłam jej jeszcze więcej i dopiero po kilku chwilach składam pieczęcie i staram się połączyć z tym wymiarem. Przykładam całą dłoń do ziemi i uwalniam całą chakrę z ręki próbując przywołać węża. Po tej próbie siadam i robię krótki odpoczynek zbierając w między czasie chakrę. Staram się ją uzupełnić do pełna. Skupiam się jeszcze bardziej i od razu kumuluję chakrę w dłoni. Zagryzam lekko wargę i zamykam swoje ślepia. Całą chakrę naraz wysyłam do ręki, rękoma składam pieczęcie i szybko przykładam rękę do ziemi mówiąc Kuchiyose no jutsu próbując przywołać jakiegoś węża. Powtarzam to jeszcze raz ale skupiam się tylko na tym. Zebraną całą chakrę kumuluję w dłoni. Staram się jakoś połączyć z tamtym światem. Składam pieczęcie potrzebne do wykonania techniki i przykładam ją do ziemi krzycząc KUCHIYOSE NO JUTSU.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-27, 20:22   

55% To co przywołałeś przypominało bardziej małego wężyka, niż węża.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-27, 21:05   

Mały wężyk..zawsze coś..przynajmniej widać jakieś postępy. Muszę zebrać dużą ilość chakry bo jak znowu użyję za mało to jutsu na pewno nie wyjdzie. Skupiłem się mocno i usiadłem po turecku i zamknąłem oczy. Pogrążyłem się w całkowitej ciemność i jakby wyłączyłem wszystkie zmysły i skupiłem się tylko na zbieraniu chakry. Ciągle ją zbieram...ale czuję, że nadal jest jej za mało, muszę się jeszcze bardziej przyłożyć. Napiąłem wszystkie mięśnie i zmarszczyłem brwi, aż żyły mi wyłaziły. Próbowałem wydobyć jej jak najwięcej. Teraz czuję, że jej wystarczy. Skumulowałem prawie całą chakrę w prawej ręce. Następnie dłonie złożyły pieczęcie a praw ręka została przyłożona do ziemi. Słychać było tylko lekkie tąpnięcie wywołane przez moją rękę. Całą chakrę z dłoni wypuściłem i próbowałem jakby otworzyć te przejście między wymiarami i przywołać stamtąd węża. Skupiłem się mocno krzycząc Kuchiyose no jutsu Chciałem by zrobił się duży obłok dymu i pojawił się przed mną wąż. Chciałem na razie tylko tego i tylko o tym myślałem. Po tej próbie położyłem się na ziemię i sobie chwilę odpocząłem by potem ponownie wykonać próbę. Ponownie zbieram chakrę i od razu kumuluję ją w dłoni. Ciągle robię to całkowicie skupiony. Gdy już mam odpowiednią ilość chakry w dłoni to zaczynam składać pieczęcie w odpowiedniej kolejności i dostatecznie szybko. Następnie wykonuję ruch dłonią do ziemi, przykładam ją, uwalniam chakrę i krzyczę na cały głos KUCHIYOSE NO JUTSU. Wtedy słyszałem dookoła szelesty i ptaki, które uciekają w popłochu. Kładę się na ziemię i odpoczywam sobie.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-27, 21:30   

85%
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-27, 21:45   

Tym razem powinno mi wyjść idealnie ale nadal mi coś nie pasuje....chyba to, że za słabo próbuję się połączyć z tamtym wymiarem. Siadam po turecku a ręce wędrują na kolana. Siedząc ciągle w tej pozycji skupiam się i przymykam powieki. Na początek siedzę wyluzowany i zbieram chakrę. Następnie całkowicie zamykam oczy i próbuję o niczym nie myśleć. Delikatnie napinam mięśnie i zaciskam zęby. Skupiam się i nie zwracam uwagi na dźwięki i zapachy z otoczeni. Muszę się maksymalnie skupić..tym razem technika powinna wyjść....ale czy wyjdzie to zależy teraz ode mnie. W końcu czuję tą chakrę, teraz większość muszę skumulować w prawej dłoni. Czułem się trochę zmęczony ale nie zwracałem na to uwagi. Gdy czułem już, że dłoń jest naładowana chakrą to zacząłem dynamicznie i dokładnie składać pieczęcie, skupiam się i przykładam rękę do ziemi. Następnie krzyczę KUCHIYOSE NO JUTSU uwalniając chakrę z dłoni i p chwili otwieram portal i wzywam stamtąd węża. Po chwili padam na ziemię i odpoczywam.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |