• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W POSZUKIWANIU ...
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 22:00   

Podszedłem do Mai kładąc jej smoka na ramieniu Toi zaboli tylko przez chwilę powiedziałem raniąc ją aż do kości a następnie wpuszczając tam, smoka. Od teraz jesteś smoczym kontrahentem dbaj o smoki które w tobie zamieszkały. Jak będziesz chciała nauczę cię technik smoczego paktu
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-08-18, 22:06   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-18, 22:06   

Przez jej twarz nie przemknął nawet cień bólu, jednak ty widziałeś, że powstrzymała się od syknięcia. Minęła krótka chwila nim odpowiedziała.
-Dziękuję.- To było skierowane do wszystkich, głównie do królowej. Zaraz nieco cichszym tonem dodała- Dzięki, jednak nie jesteś śmieciem, za którego na początku Cię miałam.-Tak właśnie zakończyły się wasze odwiedziny. Mao znów zabrał was tam, gdzie się poznaliście. Wszystko tam pozostało bez zmian. Mai była zmęczona i niecodziennie blada.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 22:17   

Poczekaj zaraz sie położysz zapomniałem ci powiedzieć, że te smoki co chwila jedzą twoją chakrę powiedziałem by w następnej chwili aktywować moją kość którą wcześniej umieściłem w ziemi z której w trymie natychmiastowym wytworzyłem domek. Pozwoliłem wejść do środka Mai a następnie wskazałem jej kościane łóżko pod ścianą. Zaraz coś zjesz jak tylko uwolnisz moje smoki które miały przynieść drewno i jedzenie Cały czas czułem, że o czymś zapomniałem. Nagle uświadomiłem sobie, że w tablicy cały czas siedzi mój towarzysz. Szybko wezwałem tablicę a następnie położyłem go na łóżku. W czasie gdy czekałem na smoki postanowiłem przeglądnąć wspomnienia i umiejętności tego młodzieńca.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-19, 21:53   

Mai położyła się na łóżku, od razu zasypiając. W niczym nie przypominała tamtej dumnej i cynicznej kobiety, od której biła siła i wręcz chłód. Była teraz bezbronna. Jej rysy twarzy złagodniały. Smoki niedługo wróciły. Były dość zdezorientowane. Młody spał jak zabity. Przeglądałeś tylko jego wspomnienia. Nie mogłeś dostrzec, o dziwo, jego umiejętności. W ogóle nie było w jego wspomnieniach żadnych konkretów. Nie widziałeś też, czego uczył go ten starzec. Jakby jakaś pieczęć chroniła jego myśli. Była późna noc. Najciemniejsza jaką pamiętasz. Nawet gwiazdy się pochowały. Księżyc, niby cienki rogalik, rozświetlał na tyle, że ledwo się dało ujrzeć własne ręce. Czułeś się niepewnie.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-19, 22:03   

Kurcze szkoda, że nie zobaczyłem niczego konkretnego. Może odblokuje umysł jak się obudzi Pomyślałem lekko zdenerwowany ale moją uwagę nagle zaprzątnęły moje kochane smoczki. Widząc ich niezdecydowanie postanowiłem dać im prezent. Przywołałem kościaną tablicę z której wyjąłem 2 kościane skrzyneczki z chakrą. Sprawnie przywołałem wszystkie smoki które pomagały mi dzisiejszego dnia po czym otworzyłem obie skrzyneczki pozwalając smokom czerpać z nich chakrę. Można by to nawet nazwać takim ich narkotykiem ponieważ to tylko dzięki niej (chakrze) mogły żyć. Gdy tylko się posiliły kazałem części udać się na zwiad a reszta mogła spokojnie spocząć w moim ciele. Ja sam zabrałem się do rozpalenia ognia oraz upieczenia przyniesionej zwierzyny. Gdy tylko się upiekła położyłem się spać aby wypocząć przed kolejnym ciężkim dniem.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-19, 22:14   

Nastał ranek. Obudziło Cię smyranie w nos. Gdy tylko uchyliłeś powieki, pierwsze co Ci się w oczy rzuciło, to zirytowana twarz towarzyszki, pochylającej się nad tobą.
-Człowieku, ile można spać? Prędzej woda wyparuje, niż z tobą się tam doczłapiemy!- Mruknęła gniewnie. Zauważyłeś, że Siro już wstał. Co więcej, był gotowy do drogi. Smoki zameldowały nierówne, nikłe ogniska chakry, które po pewnym czasie po prostu zniknęły.
-Ruszamy?- Zapytał młodzieniec. Co dziwne, nie pytał o nic. Pewnie był już po rozmowie z Mai.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-19, 23:02   

Tak zapraszam na smoka tym razem poprowadzi nas Mai Tu spojrzałem na moją nową towarzyszkę Mogła byś pokierować nas do śródła tej szczególnej wody zapytałem znając już odpowiedź. Gdy wsiadałem na smoka wykonałem parę pieczęci a dom który jeszcze niedawno stał ma małej polance zaczął się zmniejszać do rozmiarów kuli do kręgli. NO to jestem w końcu gotowy powiedziałem pokazując że już lecimy
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-20, 09:20   

Mai lekkim susem wskoczyła na smoka, zasiadając na pierwszym miejscu. W końcu musiała mieć dobry widok, by móc poprowadzić towarzyszy. Potem wszedł Siro. Chłopak miał spuszczoną głowę, jakby go coś trapiło. Nie odzywał się. W pewnym momencie Kobieta gwałtownie podniosła głowę, a chłopak podskoczył. W tym samym momencie wyczułeś chakrę, która do tej pory była dobrze ukryta. W waszą stronę leciały tony żelastwa w postaci kunai, shuriken i senbon.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-20, 10:32   

Przeczuwając zagrożenie szybko złożyłem parę pieczęci a kula która poprzednio była naszym domem w ekspresowym tempie zamieniła się w wielką lecz wytrzymałą ścianą z kości. W tym samym czasie część moich smoków już leciały aby zjeść nici z chakry które były przyczepione do broni a druga część leciała w rozproszeniu w poszukiwaniu osoby która mogła by odpowiadać za ten atak. Kolego czy mógłbyś spowolnić ich lot za pomocą telekinezy zapytałem wykonując potrzebne pieczęci do wykonania grubej zbroi pod skórą zdolną zatrzymać wszelki oręż.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-20, 12:41   

-No a co robię?!-Syknął Siro, starając się skupić na swoim zadaniu. Był poddenerwowany i to nie bezpodstawnie. Mai nie widząc przeciwników również była bezradna. Dzięki twojej ścianie nic was nie trafiło. Nagle spod ziemi wyrosła wielka, drewniana gałąź, celując w smoka.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-20, 13:17   

W górę krzyknąłem do smoka chcąc aby w ten sposób uniknął ataku pniem drzewa Ja w tym czasie wytworzyłem w dłoni długi miecz z kości który następnie powlekłem gęstą siecią wiatru. chciałem zniszczyć gałąź dlatego wytworzyłem też smocze skrzydła a następnie podleciałem na nich aby zniszczyć wytwarzający się pień. Tymi akcjami chciałem odwrócić uwagę przeciwnika od mojego prawdziwego celu jakim było wyssanie chakry z mojego przeciwnika (smoki które wysłałem w ostatniej rundzie). Niszczenie gałęzi nie ma sensu stwierdziłem w myślach dlatego szybko wykonałem parę pieczęci a ze ściany jeszcze chwilę temu chroniła nas przed bronią stworzyłem sporą "podłogę" która miała zapobiec wyrastaniu nowych pędów.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-20, 20:40   

Smok wzleciał w górę, jednak nie udało mu się uciec bez szwanku. Drewno zahaczyło o jego prawe skrzydło. Zwierzę ryknęło żałośnie, spadając na ziemię. Upadek zamortyzowały drzewa. Cała wasza trójka miałaby bliższe spotkanie z ziemią, gdyby nie telekineza Siro. Dzięki niemu zatrzymaliście się dosłownie parę centymetrów przed uderzeniem. Niestety on sam upadł z całą siłą, tracąc przytomność.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-20, 21:33   

Pieprzone drzewa pomyślałem po czym ruszyłem na pomoc Shiro. Wezwałem smoczego medyka który dostał za zadanie zabranie go na smoczą górę oraz podleczenie go. Kurcze ciekawe kto postanowił nas napaść Zastanawiałem się wytwarzając wcześniej zamierzoną podłogę z niezwykle wytrzymałej kości. Aby utrudnić przeciwnikowi kolejne akcje związane z atakiem mojej grupy wytworzyłem bardzo gęstą mgłę która miała osłonić nas przed niepożądanym wzrokiem. Miałem nadzieję, że moje smoki są już blisko ponieważ nie wiedziałem co jeszcze wymyśli mój przeciwnik. Na szczęście nie potrzebowały one narządu wzroku ponieważ potrafiły wyczuwać nawet najsłabsze pokłady chakry.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-21, 11:11   

Nie musieliście długo czekać, jak usłyszeliście energiczne trzepotanie skrzydłami. Smoki nadciągały.Dostałeś od jednego z nich potrzebne informacje. Widziały wrogów. Liczba przeciwników- troje. Ich pokłady chakry- spora ilość. Umiejętności-Ponadprzeciętne. Można się domyślać, że byli na poziomie Jounina. Ponoć odziani byli w czarne stroje, a ich twarze była zakryte.
- To ninja, którzy nie chcieli podporządkować się krajom ani wioskom. Niezależni indywidualiści. Zmuszeni łączyć się w nieduże grupy. Jesteśmy na ich terenie...-Wyjaśniła Mai. Mgła powoli słabła, a wy poczuliście niepokojące drganie ziemi pod stopami, jakby chciała się zapaść. Jednocześnie w waszą stronę poleciały kunaie, do których przyczepiona była siatka.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-24, 14:28   

W takim razie mam pomysł. Spróbuje i ich przeciągnąć na swoją stronę pomyślałem po czym ponownie wywołałem smoczki które miały za zadanie zając się wysysaniem chakry z moich przeciwników. Po wydaniu im poleceń zwróciłem się w stronę moich towarzyszy aby poinformować ich o miejscu pobytu moich wrogów. W następnej chwili wytworzyłem 4 cieniste klony które miały za zadanie wykonać technikę wielkiej kościane piramidy. To jutsu wykonuje się dosyć długo ale już nie ma możliwości uwolnienia się z niego. (wykonanie 3 tury) Ja w tym czasie wytworzyłem działo natury a następnie ruszyłem na przeciwników chcąc aby chakra fuutonu rozdzieliła ich, a chakra suitonu obezwładniła.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |