• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W POSZUKIWANIU ...
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-17, 11:42   

Nim zdążył zrobić to, o co go prosiłeś, usłyszeliście wielki wybuch! Domek się rozleciał. Odrzuciło was trochę w tył, a kula wypadła Ci z ręki. Gdy tylko dym opadł, zdołałeś zobaczyć niewyraźny zarys sylwetki jakiejś.... kobiety?
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-08-17, 12:51   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 12:51   

Przez pierwsze parę sekund nie wiedziałem co się dzieje ale szybko zrozumiałem. Ktoś na tyle silny by zniszczyć kość twardszą niż stal postanowił mnie zaatakować. Moje smoki dostały jasny rozkaz WYSSAĆ CHAKRĘ Z WSZELKICH OBIEKTÓW KTÓRE MOGĄ STANOWIĆ ZAGROŻENIEWiedziałem, że mogę liczyć na nie w tej kwestii ponieważ byłem pewien, że zlokalizują unieszkodliwią na jakiś czas wszelkie źródła zagrożenia co za tym idzie również ewentualne klony przeciwnika. Wykonałem 3 klony które miały za zadanie
a.) Wystrzelenie sieci z chakry w stronę przeciwnika
b.) Zesłanie deszczu kościanych senbonów na całą okolicę
c.) Stworzenia nad celem wielkiego kościanego więzienia.


Sam użyłem techniki w kości ukrycie dzięki której miałem jasny wgląd w całą sytuację a w dodatku mogłem lepiej planować ruchy moich podwładnych. Wysłałem jasny sygnał o niebezpieczeństwie do Kimmira chciałem bowiem aby zaatakował ewentualne źródło chakry w lesie. Jeśli jakieś znajdzie tworzy klona ze smoczków. Gdy cel go zaatakuje klon ma za zadanie rozsypać się na setki senbonów.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-17, 13:47   

Niestety. Nim zdążyłeś wykonać jakąkolwiek technikę, mimowolnie spojrzałeś w jej stronę. I to już był twój rychły koniec. Twoje mięśnie odmówiły posłuszeństwa, jakby zamrożone. Jednak to nie było dokładnie to, mimo że nie mogłeś nawet ruszyć palcem. Z ulgą zauważyłeś, że możesz mówić i oddychać, choć przychodziło ci to z pewną trudnością. Stałeś w miejscu. Kobieta okazała się niezwykle piękna. Lniane włosy rozwiane były na wietrze, a jej dziwne, niebieskie oczy wręcz hipnotyzowały. Jednak jej wygląd nie odzwierciedlał charakteru. Była zimna i obojętna jak głaz.
- Czego tu szukają shinobi?- Zapytała mrożącym głosem. Dopiero teraz zdałeś sobie sprawę z tego, że twój towarzysz jest nieprzytomny. Po smokach nie było ani śladu.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 13:53   

Zachwycony jej urodą nabrałem więcej powietrza. Powoli wypuściłem całą zawartość płuc po czym odpowiedziałem na zadane wcześniej pytanie Mam pewną misję ale nie martw się nie jest ona związana z zabijaniem niewinnych ludzi Cały czas w najgłębszych odmętach mojego ciała zbierałem chakrę. Miałem nadzieję, że gdy zbiorę jej dostatecznie dużo jednym silnym podmuchem uwolnię się spod jej wpływu Lepiej to zrozumiesz gdy położysz dłoń na tamtej kościanej kuli za mną powiedziałem patrząc na jej cudowną twarz
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-17, 14:10   

Parsknęła pod nosem.
-I co? Mam cię puścić, żebyś mógł wykonać technikę i mnie zaatakować? Ostrzegam, że nawet nie zdążysz mrugnąć okiem, a znów twoje mięśnie odmówią posłuszeństwa.- Syknęła ostrzegawczo, jak rozwścieczony wąż. Jednak chwilę potem poczułeś, że znów możesz chodzić. Jednak nadal nie odzyskałeś panowania w reszcie ciała.
-Nie ufam ci... Ale to jedyne co możesz zrobić.- Zmrużyła niebezpiecznie oczy, przygryzając lekko czerwone usta.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 14:22   

Dobrze już ci pokazuje moje wspomnienia Gdy czułem, że mogę chodzić podszedłem po kulę a następnie ruszyłem do kobiety. Zanim jej podałem kulę umieściłem w niej wspomnienie dotyczące mojej misji. Jeśli kobieta dotknie kuli chcąc odczytać wspomnienie kupiuje jej pamięć do swojej. (oczywiście nie poczuje tego tylko przybędzie jej jedno wspomnienie)
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-18, 10:34   

Kobieta zrobiła jednak coś, czego się nie spodziewałeś. Wykonała Jutsu przywołania, a obok niej pojawił się piękny, czarny wilk. Uklęknęła przy nim, by być na wysokości jego łba, i szepnęła mu coś do ucha. Zwierzę podeszło do ciebie i położyło łapy na kuli.
-A skąd ty masz pewność, że to ja nie chcę nikogo skrzywdzić?- Zapytała podchwytliwie.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 19:20   

Pewności nigdy nie masz ale o mojej prawdomówności może zaświadczyć to wspomnienie Powiedziałem pewny siebie. Wiedziałem, że mogę się ruszać dlatego przez podeszwę stopy zacząłem wtłaczać do ziemi moją specjalną kość z możliwością gwałtownego wzrostu. Nie wiedziałem przecież co kobieta zechce zrobić znając cel mojej podróży. Starałem się też cały czas odzyskać kontrole nad moimi summonami
Czy mogła byś uwolnić moje smoki zapytałem nie mogąc się z nimi połączyć.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-18, 19:58   

-Czyli szukasz tej wody? A co, jeśli jest ona obecnie nieuchwytna, a tylko ja mam jej ostatnie krople?-Zapytała chytrze, barwnie gestykulując zgrabnymi rękami. Jej twarz pozostała gładka, zimna i opanowana, a głos nie zadrżał. Jedynie wyraziste oczy zdradzały jej zainteresowanie sprawą.
-Oddam Ci ją, ale pod warunkiem, że ty podzielisz się ze mną paktem ze smokami.- Stanęła przed tobą trudna decyzja.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 20:03   

Niestety ta decyzja nie zależy ode mnie Powiedziałem szczerze pamiętając o pierwszym smoku ofiarowanym przez samą królową kościanych smoków. Zależy to wyłącznie od jednej osoby a jest nią sama władczyni smoków dopowiedziałem czekając na reakcję ze strony kobiety. A może ta kobieta była by dobrym nabytkiem do służby smoczej pani pomyślałem przyglądając się szlachetnym rysom owej kobiety
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-18, 20:18   

Kobieta roześmiała się perliście. Nie był to śmiech wróżący nic dobrego.
-A zatem wypchaj się. Nie jesteś w stanie dać mi nic, czego bym oczekiwała w zamian za tak cenny dar wody prawdy.- Poczułeś, że całe twoje ciało znów traci panowanie nad sobą, pod wpływem jej wzroku. Szła w twoją stronę lekko jak jakaś leśna nimfa, z pozornie niewinnym uśmieszkiem na ustach. Wyglądała pięknie i drapieżnie, a srebrny sztylet, z którego kapała trucizna, zdradzał jej zamiary. Przyłożyła Ci ostrze do szyi, delektując się twoją bezradnością.
-Więc? Szkoda by było zabijać młodego Shinobi. Co mi możesz dać, w zamian za wodę?-Szepnęła Ci do ucha.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 20:37   

Mogę ci pomóc w zdobyciu możliwości audiencji u smoczej królowej ale pamiętaj decyzja królowej zależy tylko od niej Odpowiedziałem starając się nie poruszyć choćby o centymetr w obawie przed dotknięciem śmiertelnego ostrza. Cały czas patrzyłem w oczy kobiety znajdującej się przede mną. Ciekawe czy gdyby udało jej się zostać smoczym powiernikiem była by dobrym partnerem podczas misji bądź zadań specjalnych
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-18, 20:46   

-Dobra.- Wzruszyła obojętnie ramionami, a ty znów poczułeś się wolny.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-18, 20:58   

-Widzę, że niezbędny będzie teleport ponieważ sama podróż będzie trwała za długo. A tego pana.- Tu wskazał na mężczyznę leżącego na ziemi -Będzie trzeba przechować- wyjaśnił po czym wezwał kościaną tablicę do której schował mężczyznę. Gdy mężczyzna już prawie cały "siedział w tablicy" Dotknąłem go kulą aby zyskać wszystkie jego doświadczenia. Gdy tylko skopiowałem informacje zamknąłem go w niej a tablice odesłałem. Następnym moim ruchem było wysłanie sygnału do mistrza Meo który miał za zadanie nas ściągnąć na górę. W oczekiwaniu na teleport zacząłem wyjaśniać wszystko mojej nowej znajomej.
-Słuchaj muszę ci powiedzieć co nieco o królowej smoków. Otóż jest ona spokojna i przede wszystkim inteligentna. Nie wolno też zapomnieć o jej przywiązaniu do całego rodu smoków dlatego też każdy smoczy kontrahent jest zmuszony złożyć przysięgę odnośnie służby kościanym smokom. Dzięki temu możesz zyskać możliwość posługiwania się całymi rojami smoków oraz ewentualną pomocą z jej strony.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-18, 21:54   

Słuchała w skupieniu. Te informacje mogły się okazać bezcenne. Nie musieliście czekać długo, jak zjawił się Mistrz Mao. Przywitał was lekkim skinieniem głowy i bez słowa wykonał pewne pieczęcie. Chwilę potem znaleźliście się w niesamowitym miejscu. Przed waszymi oczami rozciągał się wspaniały widok. Tonące w chmurach wzgórze, pełne niespotykanych na ziemi istot.
Mistrz Meo z informacji uzyskanych od Eroma zaprowadził was do Wielkiej budowli. Sam zatrzymał się przed wejściem.
-Dalej musicie iść sami- Powiedział otwierając przed wami monstrualne drzwi. W środku znajdowało się wielkie siedzisko na którym zasiadał największy smok jakiego miała okazję ujrzeć do tej pory Mai'a. Patrząc w zdumieniu na ogromną postać, ledwo co dostrzegła 2 rzędy smoków zajmujących miejsca po bokach sali.
-Witam.-Rozległ się potężny i dumny, o dziwo ludzki głos wielkiej smoczycy.
- Co was sprowadza, Erom'ie Kaguya oraz Mai'u, strażniczko lasu?-Królowa widać, była już wcześniej poinformowana o wizycie gości. Mimo początkowej niepewności, na twarzy kobiety znowu zawitała zwykła duma, a szlachetne rysy twarzy były lepiej widoczne, niż kiedykolwiek indziej.
-Chciałabym nawiązać pakt ze smokami.
- Mai'u uważasz się za godną powierniczkę zwoju smoków? Podejdź tu proszę.- Smoczyca odsłoniła piękną kulę.
-Połóż tu rękę.- Kobieta bez wahania wykonała polecenie. Przez chwilę żadna z nich się nie poruszyła. Nikt też z zebranych nie poruszył się. Zaraz potem ocknęły się z transu.
-Mai'u powierzam ci zwój smoków. Strzeż go i gdy tylko będziesz potrzebowała pomocy, smoki nie zawahają się Ci pomóc.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |