• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Taka jak Jamariko i Ire :D - oczywiście TOKI
Autor Wiadomość
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 00:03   Sesja Taka jak Jamariko i Ire :D - oczywiście TOKI

1. Imię: Ichi
2. Rasa: człowiek
3. Status: Mag Bitewny
4. Bronie: 5 lasek
5: Ekwipunek:
6. Profesja: Wolny strzelec
7. Magia: zgłębił wszystkie podstawowe żywioły wody, ognia, powietrza i ziemi oraz stworzył własny żywioł a mianowicie mrok
8. Przydomek: Shinigami

Czary Znane do tej pory:
- Inferno - prosty czar, tworzy kulę ognia którą można cisnąć w przeciwnika
- Asami inferno - wyjątkowy czas pozwalający podpalić wszystko co zostanie dotknięte przez laskę
- Gatsuga inferno - po zamachnięciu się laską tworzy się łuk czarnego ognia który leci z zawrotną prędkością w przeciwnika
- Ilumi Azerto - potężna techniką wzywająca smoka króla ognia Ingela z innego wymiaru, smok pomaga nam w walce

- Sakami - technika dobra na hordy powolnych przeciwników, gdyż tworzy ona chmury z których spada deszcz kwasu.
- Urunrui rekami - potężna technika tworząca 2 słupy wody pod wielkim ciśnieniem które są w stanie przeciąć nawet stal
- Banshuo rekami - bliźniacza technika Urunrui rekami z tym, że ta tworzy jedynie 1 słup wody ale za to w każdym momencie można zmienić kierunek strumienia.
- Mist - bardzo przydatna technika zamieniająca ciało użytkownika w wodę, jednak nie można pozostawać w tym stanie zbyt długo

- Haricen - tworzy ogromny cyklon którym możemy kierować
- Gatsuga Tenshou - technika dość nietypowa gdyż kontrolujemy ruchy powietrza w górnej części atmosfery po czym możemy uderzyć całymi masami powietrza z góry ( Dość destrukcyjna technika, potrzeba do jej aktywacji parę minut )
- Gassami Miku - niewiarygodnie szybki atak, którego możemy użyć jedynie przy pomocy wskazania ręką a powietrze przetnie wyznaczony przedmiot bądź zrani osobę, jedyną wadą tej techniki jest jej słabość
- Bubble - pociski sprężonego powietrza, dość efektowna technika gdyż nie widać lecących pocisków
- Sabath eter - jest to bariera która chroni mnie, tworząc barierę z próżni

- Desert Armor - jest to buff który utwardza moje szaty nie zmieniając ich wagi i giętkości
- Garigo Humunkulus - Technika ta tworzy golemy z ziemi które stają po naszej stronie, dość przydatna technika
- Basuu - Technika tworząca ścianę o dowolnej grubości gdyż czar ten wykorzystuje pokłady ziemi
- Gerio Geo - czar ostateczny pozwalający przyciągnąć w stronę ziemi kometę, czar ten zabił każdego użytkownika który wypowiedział jego formułę

- Ilumi - czar który przenosi użytkownika i przeciwnika do białego pokoju w którym po naszej stronie stają hordy potworów ( potwory to tak naprawdę ruchy powietrza a białe pomieszczenie to tylko załamanie światła, można zaskoczyć przeciwnika innym atakiem )
- Azerto nim Ho - Tworzy złudzenie, że przeciwnik zostaje pożarty przez gigantycznego potwora wyglądem przypominającego nieco aligatora
- Hihko Hamiro - przeciwnik zostaje postawiony przed bogiem śmierci który waży na szali jego życie ( przeciwnik może oszaleć widząc swoje grzechy, oczywiście jeżeli nie jest on jakimś psycholem XD )
- Haru no Ki - wyjątkowa technika która powoduję, że organizm przeciwnika sam zwalcza swoje komurki ( jeżeli przeciwnik nie zakończy walki albo technika nie zostanie zdjęta zacznie starzeć się w skali 1 dzień- 10 lat . Oczywiście przeliczając na to, że np. wampiry żyją 1 000 lat to u nich jest 1 dzień - 100 lat)
- Gaia - Pozwala na kierowanie promieniami słońca i tworzy okrąg o średnicy 10 metrów który spala dosłownie wszystko
- Gadion - pozwala na regenerację ciała i ran w szybkim tempie


Krótkie wprowadzenie. Gra toczy się w 2500 roku. wszystkie cywilizację zostały zniszczone, a wiedza zapomniana. Teraz ludzie odbudowują co się da. Ale nie są już sami. Powstało wiele mutantów, ale najpotężniejszymi zostali wampiry. Są o wiele sprawniejsi pod każdym względem od ludzi. Także są bardziej sprawni umysłowo. Najszybciej dotarli do okresu średniowiecza. Ludzie by przetrwać w tych ciężkich czasach zdali się na magię żywiołów.
Ichi jest największym magiem owej ery jednak jego egzystencja jest cały czas kwestionowana poprzez ludzkich przywódców jak i wampiry gdyż jeszcze nikt nie widział jego twarzy oraz nigdy nie zostawia on świadków.
Jedyne co konkretnie wiadomo na jego temat to to, że mieszka gdzieś na terenie Europy.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Wysłany: 2010-08-14, 11:05   

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-14, 11:05   

Obudziłeś się w jakiejś karczmie na rozdrożu. W pokoju było parno i śmierdziało alkoholem. Wychwyciłeś coś jeszcze, coś miłego i słodkiego... damskie perfumy?! Tak to było to. Coś trzasnęło na dole, a ty w tej chwili uświadomiłeś sobie, że masz potężnego kaca.
Wszystkie twoje rzeczy leżały tam, gdzie je zostawiłeś. Próbowałeś coś sobie przypomnieć, z prawdopodobnie ostrej imprezy, ale wszystko Ci umykało. Wcale Ci się to nie podobało. Na stole leżała koperta. Biała i czysta, co w tych czasach było rzadkie. Musiała buc od kogoś ważnego. I tak było. Widniała na niej pieczęć Trii Command. O co tu chodzi? I jak się w to wpakowałeś? Albo wpakujesz, jeśli otworzysz tą kopertę. Warto?
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 13:10   

- Ciekawe czy wiedzą kim Naprawdę jestem - powiedziałem pod nosem dopijając wczorajsze piwo. Następnie zaczynam się ubierać. Powoli i dokładnie mam lekko zmarnowaną minę, na razie nie patrzę w kierunku listu leżącego na stole. Gdy tylko się ubrałem w pełnym rynsztunku sięgnąłem po kopertę po czym szybkim ruchem ręki oddzieram bok koperty i wyciągam kartkę ze środka.
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-14, 14:39   

List był naprawdę... oficjalny. Równe, pochyłe pismo i piękna kaligrafia. Cóż, ktoś musiał się nieźle napracować. Powoli zacząłeś czytać.
Witaj. Pamiętasz tą bandę, którą mi poleciłeś? Zabił wszystkich w kilka minut. Zbytnio się nie wysilając. Stał się silny, nawet za, by tolerować jego obecność. Może pokrzyżować nam nasze plany. A to dla Ciebie nie byłoby dobre. Zadbaj, by tak nie było. Ale nie jest to sprawa pierwszorzędna.
Pamiętasz mój amulet. Jest w nim miejsce, na pewien... artefakt, który masz mi zdobyć. Znajduje się w Sekcji Watykańskiej numer XIII. Masz z nimi całkiem niezłe stosunki. Możesz ich także wybić do nogi. Nie obchodzi mnie to. Jeśli Ci się uda odpłacę się. Znajdę twojego brata. Jeśli jednak zawiedziesz to zginiesz. A pamiętaj, ja nie rzucam słów na wiatr. Pewnie będziesz potrzebował pomocy. Kruk i Jastrząb czekają w Ostrokole. Będą Cię słuchać, jeśli twoje rozkazy będą logiczne. Pamiętaj o zadaniu. Alcadar...

Przypomniałeś sobie, że Ostrokół to więzienie dla najgorszych kryminalistów. A żeby takim zostać, trzeba nieźle się napracować. O tamtej dwójce, jednak nic nie słyszałeś. A brat... Nie wiedziałeś co o tym myśleć.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 14:59   

- Nie nie doceniaj mnie Alcadar ! Nadal widzę, że nie wiesz kim jestem - powiedziałem spalając list w ręce. A następnie wychodząc z pokoju.
" Alcadar ty zacofana bestio, nawet nie wiesz kim jestem hah " - pomyślałem z uśmiechem na ustach otwierając portal przez który od razu przeszedłem. Nagle stanąłem na wielkim podeście zbudowanym ze szczerego złota.
- Witaj mistrzu ! - ozwały się krzyki z trybuny. Było to pomieszczenie wyglądające na salę rozpraw.
- Witam was - powiedziałem zasiadając na najwyższym tronie który górował nad salą następnie zapaliłem 4 wielkie pochodnie które buchnęły zielonym ogniem a cała sala wyłoniła się z mroku i oświetlając wiele twarzy które zasiadały na trybunie.
- Co się z tobą działo ? - zaczęli wypytywać starsi, wszyscy byli ubrani jak magowie.
- Przepraszam bawiłem się - powiedział arogancko Ichi i ciągnął dalej
- Działania naszej organizacji nie są jeszcze znane w tym świecie ale nadeszła pora gdy nie możemy siedzieć bezczynnie ! Eternal Sabatch zaczyna działać otwarcie ! -
dokończył podnosząc w górę ręce jednak nie wstając z miejsca
- Mam pewność, że Trii Command nie wiedzą o nas Nic ! Dlatego zamierzam grać jak mi zagrają .... do czasu ... do czasu - skończyłem otwierając portal
- Aro, przekazuję ci pałeczkę - powiedziałem kładąc rękę na ramieniu mojego byłego ucznia, po czym lekko się uśmiechnąłem i zniknąłem w portalu który zamknął się od razu za mną. A ja pojawiłem się w domu mojego byłego mistrza. Od razu spostrzegłem Go bujającego się na fotelu.
- Witaj mistrzu - powiedziałem klękając przed nim na znak szacunku.
- Wiem, że twój czas jest cenny więc przejdę do sedna, co wiesz o moim Bracie ? - zakończyłem podnosząc wzrok na mojego mistrza który siedział teraz nieruchomo na fotelu
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-14, 15:10   

Nie odpowiedział. Bo nie mógł. Siedział martwy, umierając naturalnie. Wiedziałeś, podświadomie, że nie cierpiał. Ale coś tu nie grało. Dlaczego fotel się bujał, skoro nie działała na niego żadna siła. Chwyciłeś jedną ze swoich lasek i obejrzałeś pokój. Nic. Zero. Informacje, jeśli jakieś były przepadły. Kopnąłeś szkatułę, która leżała na ziemi. Poczułeś jak bije od niej energia. Otworzyłeś ją i twoim oczom ukazała się iluzja. Chłopaka z trójką ludzi, co nie było pewne. był wampirem. Obejrzałeś dokładnie wieko i znalazłeś krótką notatkę.
Idź do niego. On pomoże, jeśli obiecasz mu...
Wyglądało to, jakby mistrz przerwał pisanie. Przymusowo. Lepiej dowiedzieć się, kim jest mężczyzna z iluzji. I jego znajomi. Nie wolno odrzucać wskazówek...
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 15:20   

" ciekawe " - pomyślałem po czym stworzyłem w ręku czarną kulę ognia
- Mistrzu wiem, że twoim marzeniem było umrzeć w bitwie, jednak twoim przekleństwem było życie w samotności... dziękuje Ci za wszystko i żegnaj - powiedziałem a na twarzy mistrza rysował się lekki uśmiech, po czym cisnąłem w niego czarną kulę ognia która spaliła go w sekundę. Następnie zarzuciłem płaszcz i ruszyłem do Watykanu lecz jeszcze po drodze wstąpię do Ostrokołu i wyrwę z niego tych dwóch nie te dwie istoty czymkolwiek są. Czym prędzej otworzyłem portal i przeszedłem przez niego by znaleźć się przed wejściem do tego więzienia.
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-14, 15:23   

Czekali. Jeden z czarnymi długimi włosami z pięknymi pistoletami. Miał ich z dwadzieścia. Drugi o aparycji niedźwiedzia i twarzy jastrzębia nosił miecz przez przewieszony przez plecy. Miał żółte włosy, co świadczyło o tym, że jest Lykanem.
- Jesteśmy na Twoje rozkazy.- powiedział Kruk.
- Ruszajmy.- odparł tamten.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 15:31   

- Od razu musimy coś ustalić Bestie - powiedziałem prowokując lekko tamtych
- Czy zginiecie czy przeżyjecie, nie obchodzi mnie to, ale pamiętajcie nie podważajcie moich decyzji - dokończyłem po czym wymówiłem inkantację która nadała im ludzki wygląd
- Inaczej nie wpuszczą was do Watykanu - dokończyłem otwierając portal i przechodząc przez niego znalazłem się na placu świętego Piotra
" Co za bezmyślne potwory, nie mają pojęcia co właśnie zrobiłem " - pomyślałem kierując swoje kroki w kierunku kancelarii papieskiej.
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-14, 15:35   

Nie odpowiedzieli. Słuchali się. Pewnie z powodu Alcadara. Za mocno, ten wampirek rośnie w siłę. Od razu na spotkanie wybiegł Ci odźwierny.
- Wwitam Pana. Przykro mi, ale nie mogę pana wpuścić. Zakaz z góry.
Nagle krew bryznęła omijając Cię. Kruk przestrzelił mu głowę. Podniósł klucze i rzucił tobie. Teraz wiedziałeś, że oni trochę inaczej interpretują odmowę. Najdziwniejsze było to, że nie słyszałeś strzału, ani świstu kuli. Nic.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 15:51   

Jeszcze zanim kruk rzuci mi klucze używam shiku ( szybkie poruszanie się coś jak teleportacja ) i wymierzam mu uderzenie w policzek
- Jeszcze raz zrobisz coś bez mojego pozwolenia a sczeźniesz w najgłębszej otchłanie piekła - powiedziałem bez najmniejszego okazania jakichkolwiek uczuć
" Przepraszam klecho " - pomyślałem przechodząc koło zwłok księdza.
Następnie skierowałem swoje kroki do dolnych części laboratoriów Watykanu.
" Niestety nie mogę spuścić ze smyczy tych potworów, ale i tak pewnie za chwile by zginęli, Watykan to coś więcej niż miejsce religii i kultu, to tu szkoli się najlepszych z rasy ludzkiej "
- pomyślałem po czym przyśpieszyłem kroku
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-14, 16:12   

Kruk nie ruszył się z miejsca. Był rozbawiony twoją reakcją. Podszedł do klechy i odsłonił szyję. był tam znak krzyża.
- To znak zabójców trzeciego poziomu. Nawet go nie rozpoznałeś. Więc nie czyń wszystkiego tak pochopnie.
Ruszyli za Tobą jak cienie. Nic się nie działo. było spokojnie. Z spokojnie.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 16:22   

- Głupcze nawet nie wiesz co łączy mnie z Watykanem - powiedziałem i pokazałem mu znak na zewnętrznej części mojej dłoni, był tam krzyż z trzema poprzecznymi belkami
- To znak Iluminati otrzymują go tylko ci którzy mają poziom wyższy niż 10 - powiedziałem po czym ponownie zawinąłem rękę w bandaż.
- I oczywiście jeżeli twój honor, jeśli coś takiego posiadasz pozwala, ci walczyć z kimś tak słabym to ujawnia jedynie twoją słabość - mówiłem skręcając w kolejny korytarz i mijając kolejne schody
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-14, 16:29   

Zza zakrętu wyłoniło się kilku zabójców. Przeszli obok was obojętnie. Lekko się zdziwiłeś, skoro masz za sobą dwóch zbiegów. Ale może oni też znają jakieś czary? Dotarliście do pokoju przeora. Nie wiedziałeś, czy wejść do środka. Przeor jest bardzo nerwowy. Kruk i Jastrząb zaczynają wariować i uderzać w co popadnie. Im są bliżej amuletu, tym są bardziej niespokojni…
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-14, 16:37   

" Bestie ... " - pomyślałem łapiąc za klamkę do pokoju przeora
- Czekajcie Tu - powiedziałem stanowczo i wkroczyłem do pokoju
- Witaj Ojcze - pozdrowiłem przeora który stał wpatrzony w obraz "Wielkiej Bitwy" wiszącej nad jego biurkiem więc był do mnie plecami
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |